BoomBreast – Opinie, Cena, Efekty – Recenzja tabletek na naturalne powiększenie biustu [2022]

Aktualizacja 8 stycznia, 2022

Recenzowane tabletki na bezoperacyjne powiększanie piersi BoomBreast to środek stosunkowo nowy na rynku, jednak o bardzo ciekawym składzie i przystępnej cenie. Pytanie tylko czy BoomBreast to warty zakupu produkt czy strata pieniędzy?

Tabletki na powiększenie piersi BoomBreast

Nie masz czasu na przeczytanie całej recenzji? Poniżej zamieszczamy krótkie podsumowanie z najważniejszymi informacjami. 

Działanie preparatu opiera się na podniesieniu poziomu estrogenów poprzez systematyczne dostarczanie do organizmu fitoestrogenów (roślinny odpowiednik estrogenu) i stymulację gruczołów piersiowych

 Choć w internecie trudno trafić na recenzje stosujących produkt kobiet, pod tym linkiem możemy znaleźć nieliczne opinie na temat działania preparatu. Nie zastąpią one niezależnych opinii, mogą natomiast dać pewien pogląd odnośnie jego skuteczności. 

Cena za opakowanie zawierające 60 kapsułek (pełne 30 dni stosowania) to 129,00 zł. Preparat dostępny jest także w zestawach pozwalających zaoszczędzić od 33 do nawet 50%. Tutaj możesz dowiedzieć się więcej

Producent deklaruje, że jego produkt może zapewnić widoczne zmiany już w ciągu 2-3 tygodni od rozpoczęcia kuracji preparatem. 

Boombreast – Co to jest i jak działa?

Boombreast to suplement którego działanie opiera się na podniesieniu poziomu hormonów, na skutek czego dochodzi do stymulacji gruczołów piersiowych a w efekcie wzrostu rozmiaru biustu.

Leżące opakowanie tabletek na powiększenie piersi Boombreast

Tabletki boombreast bazują wyłącznie na składnikach naturalnych, dlatego zamiast estrogenów wykorzystano w produkcie ich roślinny odpowiednik obarczony mniejszą ilością skutków ubocznych – fitoestrogeny. 

Działanie suplementu nie ogranicza się jedynie do zwiększenia rozmiaru piersi, ale również do nasilenia produkcji kolagenu poprawiając w ten sposób napięcie skóry w okolicy dekoltu zapewniając piersiom naturalny efekt push-up.  

Pierwsze efekty według samego producenta mogą być zauważalne już po 2-3 tygodniach od rozpoczęcia przyjmowania preparatu. Jest to bardzo dobry wynik w porównaniu z innymi dostępnymi na rynku produktami na powiększenie biustu bez recepty.

BoomBreast – Opinie konsumentek 

Tabletki boombreast to stosunkowo nowy produkt na rynku, z tego względu nie znajdziemy zbyt wielu opinii na jego temat na forum, w komentarzach na blogach czy w porównywarkach cen. 

Zdjęcie kobiety mierzącej rozmiar biustu

 Nieliczne nadesłane opinie przez stosujące produkt panie możemy znaleźć pod tym linkiem. Co prawda nie zastąpią one recenzji kobiet opublikowanych w niezależnych i niezwiązanych z produktem miejscach, jednak dają nam one pewien pogląd na to jak działają tabletki boombreast. 

Minusem tabletek z pewnością jest brak gwarancji satysfakcji pozwalającej na zwrot produktu w sytuacji gdyby te okazały się nieskuteczne w naszym przypadku. W ten sposób mamy okazje wyrobić sobie własną opinie na temat interesującego nas preparatu i w razie gdyby nie spełnił pokładanych w nim nadziei, odzyskać wydane pieniądze.

Dla przykładu tabletki probreast plus objęte są 90-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy, a suplement na powiększenie piersi perfect bust daje nam 30 dni na zwrot. 

Jak stosować boombreast? – Dawkowanie preparatu

Stosowanie suplementu boombreast nie jest skomplikowane i wymaga od nas jedynie przyjmowania 2 kapsułek dziennie

1 kapsułka rano a druga wieczorem, najlepiej w trakcie lub bezpośrednio po posiłku. Preparat należy popić dużą ilością wody (około 200-300 ml). Przyjmowanie suplementów, w tym również tabletek boombreast poprawia przyswajanie składników odżywczych, ogranicza także ryzyko wystąpienia dolegliwości ze strony układu pokarmowego (ból brzucha, nudności).

Przy takim dawkowaniu opakowanie tabletek wystarczy na 30 dni codziennego stosowania. Bardzo ważne jest aby przestrzegać zalecanego przez producenta dawkowania produktu. Stosowanie dawek wyższych niż te sugerowane nie będzie miało wpływu na uzyskane efekty, może mieć natomiast negatywny wpływ na nasze zdrowie i samopoczucie.

Skład tabletek Boombreast – Bezpieczny dla zdrowia?

Skład jest dużym atutem tabletek boombreast. Przede wszystkim wykorzystano do ich produkcji wyłącznie składniki naturalne bez syntetycznych hormonów, co w dużym stopniu zwiększa bezpieczeństwo stosowania produktu. 

Boombreast - skład suplementu

Preparat boombreast działa kompleksowo, podnosi poziom estrogenu, poprawia mikrokrążenie oraz nasila produkcję kolagenu, dzięki czemu biust nabiera pełności i jędrności, a skóra w okolicy dekoltu jest bardziej nawilżona i gładka w dotyku. 

Jakie składniki znajdziemy w produkcie?

  • Ekstrakt z nasion kozieradki pospolitej – Kozieradka pospolita jest jednym z najczęściej spotykanych składników suplementów na powiększenie biustu, nie mogło zabraknąć go więc w tabletkach boombreast. Kozieradka bogata jest w fitoestrogeny roślinne, czyli naturalny odpowiednik estrogenu. W naturalny sposób wpływa na zwiększenie ilości hormonów i stymulację gruczołów piersiowych. 
  • Ekstrakt z nasion kopru włoskiego – Koper włoski podobnie jak kozieradka jest cennym źródłem fitoestrogenów które w dużej mierze odpowiadają za działanie preparatów na powiększanie biustu. Koper włoski podnosi także poziom prolaktyny w organizmie. 
  • Ekstrakt z ziela czerwonej koniczyny – Czerwona koniczyna dostarcza do organizmu izoflawonoidów, dzięki czemu ma korzystny wpływ na rozmiar piersi. 
  • Ekstrakt z szyszek chmielu zwyczajnego
  • Ekstrakt z kory wierzby białej
  • Ekstrakt z korzenia pochrzynu dzikiego
  • Witamina C, Żelazo, Witamina E, Witamina A, Mangan, Witamina B6

Gdzie kupić Boombreast bezpiecznie i w dobrej cenie?

Preparaty na powiększenie biustu bardzo rzadko dostępne są w aptekach czy drogeriach stacjonarnych. Podobnie jest w przypadku tabletek boombreast. 

Opakowanie suplementu boombreast kosztuje 129,00 zł. Jedno opakowanie wystarczy na pełne 30 dni kuracji, warto również zauważyć, że jest to najtańszy dostępny na rynku preparat na powiększenie piersi bez recepty. 

Środek możemy zamówić poprzez serwisy aukcyjne, jednak pewność zakupu oryginalnego produktu może zapewnić nam tylko zakup bezpośrednio od producenta (www.boombreast.pl). 

Zakup na oficjalnej stronie produktu daje nam również inne korzyści. Przede wszystkim możemy skorzystać z oferowanych przez producenta rabatów na zakup większej ilości opakowań tabletek po obniżonej cenie.

Jeśli zdecydujemy się na zamówienie jednorazowo 3 opakowań, zapłacimy tylko 259,00 zł a nie 387,00 zł, czyli aż o 33% taniej niż w przypadku zamawiania po 1 opakowaniu co miesiąc. 

Jeszcze korzystniej cenowo wypada zestaw w którego skład wchodzi aż 6 sztuk tabletek boombreast. Całkowity koszt takiego zestawu to 390,00 zł co pozwala nam na obniżenie ceny aż o 50%.

Link do promocji na boombreast -50%.

Q&A – Odpowiadamy na najczęściej zadawane pytania

Jak długo trzeba czekać na pierwsze efekty?

Według deklaracji producenta tabletek boombreast pierwsze efekty mogą pojawić się już w ciągu 2-3 tygodni od rozpoczęcia przyjmowania preparatu. Musimy jednak pamiętać, że boombreast to suplement diety bazujący na składnikach pochodzenia naturalnego, dlatego uzyskane efekty mogą różnić w zależności od indywidualnej reakcji. 

Uzyskanie maksymalnego efektu powiększenia piersi wymaga jednak systematyczności i stosowania tabletek boombreast nawet przez kilka miesięcy. 

Czy uzyskane powiększenie piersi jest trwałe?

Niestety nie. Uzyskane poprzez podniesienie poziomu estrogenów powiększenie piersi nie jest trwałe i może ulec stopniowemu powrotowi do rozmiaru wyjściowego w momencie gdy poziom hormonów zacznie się obniżać. 

Jedyne trwałe efekty może zapewnić zabieg chirurgiczny z wykorzystaniem implantów piersiowych. Trzeba jednak wziąć pod uwagę wysoki koszt samego zabiegu oraz długi okres rekonwalescencji bezpośrednio po nim. 

Dobrym rozwiązaniem może okazać się ustalenie dawki podtrzymującej. Dla przykładu, dawka podstawowa tabletek perfect bust to 3 kapsułki dziennie, natomiast dawka podtrzymująca to tylko 1 kapsułka dziennie. 

Na jak długo wystarczy 1 opakowanie?

Boombreast to produkt bardzo ekonomiczny. W cenie 129,00 zł dostajemy opakowanie produktu zawierające 60 kapsułek, przy czym dzienna porcja to tylko 2 kapsułki. W ten sposób zakup jednego opakowania wystarczy na 30 dni codziennego stosowania produktu. 

Niektóre osoby stosują większe dawki niż te które sugerują sami producenci, jednak nie ma to większego sensu. Zwiększenie dawki nie ma bezpośredniego wpływu na przyspieszenie czy spotęgowanie efektów, może natomiast mieć niekorzystny wpływ na nasze zdrowie. 

Czy tabletki boombreast powodują skutki uboczne dla zdrowia?

Tabletki boombreast to produkt naturalny, w którym znajdziemy tylko dobrze znane i w dużym stopniu bezpieczne składniki tj. m.in. kozieradka pospolita, koper włoski, witamina c, a także mangan oraz żelazo. 

Składniki te nie powinny u osób zdrowych powodować skutków ubocznych. Należy jednak podkreślić, że nawet naturalne i powszechnie uważane za bezpieczne składniki mogą w niektórych przypadkach powodować działania niepożądane. 

Dla przykładu nasiona kozieradki czy koper włoski mogą wywoływać reakcje alergiczne i wysypki skórne, z kolei wierzba biała może mieć wpływ na wystąpienie nudności czy biegunki. 

Przed zastosowaniem jakiegokolwiek suplementu należy zapoznać się z ulotką dołączoną do opakowania, a jeśli w dalszym ciągu mamy wątpliwości czy możemy stosować go bez obaw, warto skonsultować się z lekarzem. 

Czy BoomBreast to warty zakupu produkt? – Podsumowanie

Boombreast to z pewnością środek który zasługuje na uwagę, z tego właśnie powodu znalazł się na 3 miejscu w naszym rankingu tabletek na powiększenie biustu medsense 2022

Tabletki zwiększające rozmiar piersi - Opakowanie 60 kapsułek
Sprawdź opinie na
temat tabletek boom breast

Niewątpliwą zaletą produktu jest jego naturalny i bogaty skład. Składniki tabletek boombrest mają działanie kompleksowe, nie tylko wpływają na wzrost biustu, ale również na poprawę jego jędrności i pełności zapewniają piersiom naturalny efekt push-up. 

Minusem produktu jest za to brak gwarancji satysfakcji i niewielka ilość opinii na jego temat dostępnych w internecie. Cena tabletek boombreast natomiast wypada bardzo korzystnie w porównaniu z innymi znajdującymi się na rynku produktami w tej kategorii, szczególnie biorąc pod uwagę dostępne na oficjalnej stronie suplementu promocje.

Warto wiedzieć:

Liczba kapsułek w opakowaniu

60

Na jak długo wystarczy 1 opakowanie

30 dni

Ile kosztuje

135,00 PLN

Dzienna porcja:

2 kapsułki

Opinie na temat produktu

Dostępne promocje

Oficjalna strona

Sprawdź także pozostałe recenzje

Najlepsze tabletki na powiększenie penisa - Ranking | Najlepsze tabletki na cellulit - Ranking | Najlepsza odżywka do rzęs - Ranking