Bulk Extreme – Opinie, Efekty, Skład – Przyspiesza budowę masy mięśniowej? [Recenzja 2022]

Na ile oceniasz ten tekst?

Aktualizacja 2 października, 2022

Bulk Extreme to naturalny preparat dla osób trenujących siłowo i chcących efektywniej budować masę mięśniową.

Według producenta systematyczne stosowanie tabletek bulk extreme znacznie przyspiesza przyrost masy mięśniowej, zmniejsza uczucie zmęczenia, poprawia regenerację, dodaje energii a także podnosi poziom testosteronu we krwi. 

Bulk Extreme

Czy rzeczywiście bulk extreme działa tak skutecznie jak deklaruje to producent? Sprawdziliśmy skład preparatu i to czy skuteczność poszczególnych składników znajduje potwierdzenie w badaniach klinicznych. 

Z recenzji dowiesz się także jak dawkować preparat, jakie są opinie o bulk extreme, czy jego stosowanie powoduje skutki uboczne i gdzie kupić tabletki aby zaoszczędzić od 20 do nawet 50%. 

 Zadbaliśmy również specjalny rabaty dla naszych czytelników umożliwiający zakup dowolnej ilości opakowań produktu w cenie niższej o 20%.  

Rabat -20% na Bulk Extreme

Jak działa bulk extreme i co to jest?

Bulk Exteme to suplement diety na bazie 13 naturalnych składników aktywnych wspierających budowanie masy mięśniowej

Producent deklaruje maksymalny wzrost masy mięśniowej nawet o 95%. Choć tabletki bulk extreme rzeczywiście zawierają składniki aktywne mające realny wpływ na rozwój tkanki mięśniowej uzyskanie tak szybkiego progresu może być trudne do osiągnięcia.

Opakowanie tabletek bulk extreme

Szczególnie interesujące składniki to ekstrakty z ashwagandhy i gorzkiego melona.

Badania kliniczne potwierdzają skuteczność ashwagandhy w szybszym budowaniu masy mięśniowej, poprawie regeneracji a także korzystnym wpływie na siłę mięśni czy produkcję testosteronu. Gorzki melon wykazuje natomiast właściwości ograniczające odkładanie się tłuszczu co może ułatwić zarówno budowanie beztłuszczowej masy mięśniowej jak i redukcję. 

Stosowanie bulk extreme ze względu na formę produktu (kapsułki) jest bardzo proste. Wystarczy pamiętać o połknięciu 3 kapsułek, które należy obficie popić wodą. Minusem jest ograniczona dostępność, gdyż suplement diety bulk extreme można zamówić jedynie przez internet.

Cena bulk extreme to 199,00 zł za opakowanie zawierające 60 kapsułek. Na stronie producenta znajdują się jednak zestawy umożliwiające obniżenie ceny o 50%. Można również skorzystać z 20% rabatu.

Bulk extreme – Opinie użytkowników

Nieliczne opinie o bulk extreme wraz ze zdjęciami przed i po można znaleźć w tym miejscu

W przypadku Adama (28 lat) dzięki bulk extreme już w 4 tygodnie widoczny był znaczny progres w ilości tkanki mięśniowej i poprawie wyglądu sylwetki. Według opinii Damiana (34 lata) poza wzrostem masy mięśniowej zwiększył się także poziom energii oraz poziom testosteronu. 

Niestety ze względu na niedługą obecność preparatu na rynku nie znajdziemy opinii na forum sfd czy body factory a także w komentarzach na blogach.

Zaletą produktu jest jednak to, że można sprawdzić badania kliniczne na temat skuteczności poszczególnych składników produktu. Substancje jak ashwagandha, cynk, palma sabałowa czy żeń-szeń są bardzo dobrze przebadanie i z łatwością można znaleźć opracowania na ich temat.

Nie są to może opinie na temat działania konkretnego produktu jako całości, mogą dać nam natomiast pewien pogląd na temat jego skuteczności.  

Skład bulk extreme – Wspiera budowanie mięśni?

W składzie bulk extreme znajduje się m.in. ekstrakt z melona gorzkiego, ekstrakt z korzenia ashwagandhy, korzeń maca, ekstrakt z pestek dyni, selen, cynk, palma sabałowa oraz ekstrakt mumio

Palma sabałowa

Trzeba przyznać, że skład preparatu bulk extreme prezentuje się naprawdę dobrze. W suplemencie wykorzystano bowiem aż 13 naturalnych składników o wszechstronnym działaniu dla osób trenujących siłowo. 

Bulk extreme (jego składniki aktywne) pomaga zwiększyć masę mięśniową, nasila produkcję testosteronu, ułatwia spalanie tłuszczu, pomaga obniżyć poziom kortyzolu a także dba o zdrowie prostaty, przyczynia się do wzrostu popędu seksualnego i poprawia jakość nasienia.

Plusem jest wykorzystanie składników o skuteczności potwierdzonej w badaniach klinicznych oraz naturalny skład co ogranicza ryzyko wystąpienia skutków ubocznych do minimum. 

Poniżej znajduje się opis kluczowych składników preparatu.

Ekstrakt z korzenia witanii ospałej – KSM-66®

Jednym z bardziej interesujących składników znajdujących się w suplemencie diety bulk extreme jest KSM-66, czyli standaryzowany ekstrakt z witanii ospałej znanej także jako ashwagandha. Korzystne działanie korzenia ashwagandhy w budowaniu masy mięśniowej oraz wzrostu siły potwierdzają bowiem badania kliniczne. 

W trakcie 8 tygodni badań osoby przyjmujące ashwagandhę uzyskały znacznie większy wzrost mięśni i siły [1] w podstawowych ćwiczeniach niż grupa placebo. W trakcie badań nastąpiło również zwiększenie poziomu testosteronu oraz ograniczenie ilości uszkodzeń mięśni spowodowanych treningiem.  

Witania ospała zmniejsza uczucie zmęczenia i znużenia a także korzystnie wpływa na funkcje kognitywne (pamięć i koncentrację). Ponadto, wykazuje właściwości adaptogenne dzięki czemu pomaga lepiej radzić sobie w sytuacjach stresowych. 

Według badań ashwagandha pomaga także obniżyć poziom kortyzolu co korzystnie wpływa na szybkość regeneracji potreningowej. Wspomaga również wytrzymałość krążeniowo-oddechową a także działa antyoksydacyjnie. 

Ekstrakt z melona gorzkiego – Momordicin®

Ekstrakt z gorzkiego melona zawiera wiele cennych substancji jak związki fenolowe i flawonoidy, triterpenoidy czy saponiny triterpenowe.

Gorzki melon wykazuje silne właściwości hipoglikemiczne wpływające na obniżenie poziomu cukru we krwi. Stosowany jest często wspomagająco w leczeniu cukrzycy (nie jest jednak zarejestrowanym lekiem na cukrzycę). 

Badania potwierdzają skuteczne działanie gorzkiego melona na znaczne ograniczenie odkładania się tkanki tłuszczowej [2]. Właściwości te mogą pomóc w budowaniu jakościowej masy mięśniowej (ograniczenie magazynowania tłuszczu w tkance podskórnej) lub wspierać spalanie tkanki tłuszczowej w okresie redukcji.  

Tabletki bulk extreme zawierają ekstrakt z melona gorzkiego zawierający 0,5% charantyny i 7% związków goryczowych. Związki goryczowe to naturalne modulatory receptora androgenowego wspomagające rozrost tkanki mięśniowej. 

Ekstrakt z korzenia maca

Korzeń maca dostarcza aż 20 aminokwasów, antyoksydantów oraz sterolu wspomagających przyrost masy mięśniowej. Ponadto, reguluje gospodarkę hormonalną co prowadzi do wzrostu popędu seksualnego oraz poprawy wytrzymałości. Substancje zawarte w korzeniu u maca działają również korzystnie na męską płodność poprzez wzrost ilości nasienia. 

Ponadto, składnik ten poprawia krążenie krwi w mózgu co z kolei wspiera funkcje kognitywne jak pamięć i koncentracja. Korzeń maca ma również właściwości adaptogenne co oznacza, że pomaga łagodzić negatywne skutki stresu i obniża poziom kortyzolu.

Ekstrakt z korzenia eleuterokoka kolczastego

Eleuterokok kolczasty znany jest także jako żeń-szeń syberyjski. Składnik ten dodaje sil witalnych (dodaje energii) i zmniejsza uczucie zmęczenia. Wzmacnia również odporność dzięki swoim właściwościom immunostymulującym, ponadto działa korzystnie na libido a także poprawia zdolności adaptacyjne. W dziennej porcji bulk extreme znajduje się 100 mg ekstraktu. 

Selenium SeLECT®

Selen reguluje funkcje tarczycy i wpływa korzystnie na jej pracę. Jest to szczególnie istotne jeśli chodzi o przyrost masy mięśniowej jak i skuteczne zmniejszenie poziomu tłuszczu w organizmie.

Ponadto, selen chroni czerwone krwinki przed oksydacją, przyczynia się do zwiększonej produkcji nasienia i poprawy jego jakości a także chroni organizm przed stresem oksydacyjnym. 

Cynk

Cynk reguluje pracę trzustki co ma istotny wpływ na prawidłowe wydzielanie insuliny a także bierze udział w przemianie białek, tłuszczów i węglowodanów. Cynk przyczynia się również do zwiększenia naturalnej produkcji testosteronu we krwi. Prawidłowy poziom testosteronu jest kluczowy dla optymalnego wzrostu masy mięśniowej, odpowiada za siłę mięśni oraz regenerację.

Wpływa również korzystnie na prostatę, przyczynia się do wzrostu popędu seksualnego czy produkcji spermy. W porcji bulk extreme znajduje się 15 mg cynku.

Pełna lista składników:

Nazwa składnika3 kapsułki
Ekstrakt z owoców przepękli ogórkowatej [0,5% charantyny, 7% związków goryczowych] – Momordicin®600,00 mg
Ekstrakt z liści pokrzywy zwyczajnej [4% polifenoli]200,00 mg
Ekstrakt z korzenia maca200,00 mg
Ekstrakt z korzenia witanii ospałej [5% witanolidów] – KSM-66®200,00 mg
Ekstrakt z ziela lucerny siewnej200,00 mg
Ekstrakt z mumio [20% kwasów fulwowych]150,00 mg
Ekstrakt z korzenia eleuterokoka kolczastego [0,8% eleuterozydów]100,00 mg
Ekstrakt z owoców palmy sabałowej [25% kwasów tłuszczowych]100,00 mg
Ekstrakt z pestek dyni [20% beta sitosteroli]75,00 mg
Witamina B67,00 mg (500%*)
Witamina B121000,00 µg (40000%*)
Cynk15,00 mg (150%*)
Selen – Selenium SeLECT®55,00 µg (100%*)

Jak stosować bulk extreme – Dawkowanie

Dzienna dawka bulk extreme to 3 kapsułki, które należy popić dużą ilością wody (do 300 ml). Preparat najlepiej przyjmować po jedzeniu co zapewnia lepsze wchłanianie substancji odżywczych. 

Kapuslki bulk extreme trzymane w dłoni

Choć preparat zawiera jedynie naturalne składniki aktywne należy stosować się do dawkowania zalecanego przez producenta. Zwiększenie ilości przyjmowanych kapsułek może skutkować wystąpieniem efektów ubocznych jak choćby dolegliwości ze strony układu pokarmowego (np. ból brzucha, biegunka).

Gdzie kupić bulk extreme – apteka czy strona producenta?

Dla wielu osób minusem może być ograniczona dostępność produktu. Tabletek bulk extreme nie kupimy bowiem w lokalnych sklepach z suplementami czy aptece. Tabletki zamówić można jedynie na oficjalnej stronie producenta www.bulkextreme.pl lub na aukcji w serwisie allegro. 

Choć dystrybucja produktu jest nieco ograniczona tak zakup tabletek na stronie producenta ma również swoje zalety. Poza gwarancją, że stosujemy oryginalny produkt możemy także zamówić preparat w zestawie i obniżyć cenę za opakowanie nawet o 50%.

Ile kosztuje bulk extreme – Cena kuracji

Cena bulk extreme to 199,00 zł za opakowanie na 30 dni stosowania. Na stronie producenta dostępne są także zestawy składające się 3 opakowań za 398,00 zł oraz 6 sztuk za 567,00 zł. 

Czy opłaca się zakup większej ilości opakowań w zestawie? Miesiąc kuracji może nie wystarczyć aby uzyskać wyraźny wzrost masy mięśniowej, wówczas zamówienie jednorazowo 3 lub 6 sztuk produktu może zapewnić spore oszczędności. 

Na stronie producenta dostępne są trzy pakiety:

  • PAKIET PODSTAWOWY – w tym pakiecie znajduje się tylko jedno opakowanie preparatu w standardowej cenie 199,00. 
  • PAKIET STANDARD – pakiet standardowy zapewnia już pewne oszczędności. W cenie 398,00 zł otrzymujemy trzy opakowania na 90 dni codziennego stosowania. Koszt jednego opakowania obniża się więc do 132,66 zł. 
  • PAKIET OPTYMALNY – w skład największego pakietu wchodzi aż 6 opakowań bulk extreme. Cena tego pakietu to 597,00 zł co oznacza, że jedno opakowanie kosztuje tylko  99,50 zł czyli mniej aż o 50%.

Rabat -20% na Bulk Extreme

Bulk extreme – Skutki uboczne

Bulk extreme to suplement diety zawierający naturalne ekstrakty roślinne oraz składniki mineralne jak cynk czy selen pomocne w budowie masy mięśniowej. Dzięki wykorzystaniu jedynie naturalnych składników stosowanie produktu przez zdrowych mężczyzn (zgodnie z zaleceniami producenta) wydaje się być bezpiecznie i nie powinno powodować skutków ubocznych.

Przeciwwskazania do stosowania bulk extreme

Przeciwwskazaniem do stosowania bulk extreme jest nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu. Preparatu nie powinny stosować również kobiety w ciąży i matki karmiące piersią. 

W przypadku problemów ze zdrowiem np. cukrzycy, chorób wątroby czy nadciśnienia należy skonsultować chęć przyjmowania tabletek z lekarzem. Niestety czasem nawet naturalne składniki mogą wchodzić w interakcje z lekami lub nie powinny być stosowane w przypadku niektórych schorzeń. 

Niektóre składniki preparatu mogą oddziaływać na gospodarkę hormonalną i powodować wzrost poziomu testosteronu, dlatego stosowanie preparatu zaleca się osobom pełnoletnim.

Efekty stosowania bulk extreme

Według producenta systematyczne stosowanie bulk extreme powoduje szybszy przyrost masy mięśniowej, nasila produkcję testosteronu we krwi, zmniejsza zmęczenie i dodaje energii do ciężkich treningów, w dodatku obniża poziom hormonu stresu (kortyzol) a także przyspiesza regenerację potreningową. 

Efekty stosowania preparatu bulk extreme to:

  • szybszy rozrost tkanki mięśniowej
  • zwiększenie poziomu testosteronu
  • wzrost popędu seksualnego
  • redukcja zmęczenia i znużenia
  • większa sprawność fizyczna
  • poprawa funkcji kognitywnych

Q&A – Pytania i Odpowiedzi

Dla kogo przeznaczony jest suplement bulk extreme?

Bulk extreme to naturalny suplement diety przeznaczony dla osób trenujących siłowo. Skład tabletek ma wspomóc rozwój tkanki mięśniowej, poprawić regenerację po treningu, zapewnić energię do ciężkich treningów i doprowadzić do zwiększonej produkcji testosteronu.

Jak jak długo wystarczy jedno opakowanie bulk extreme?

Przy sugerowanym dawkowaniu (3 kapsułki) jedno opakowanie wystarczy na miesiąc kuracji. 

Kiedy zobaczę pierwsze efekty stosowania bulk extreme?

Producent nie deklaruje kiedy pojawią się pierwsze widoczne zmiany w masie mięśniowej. Jednak na wykresie znajdującym się na stronie producenta możemy zobaczyć, że bulk extreme działa już od pierwszego tygodnia. 

Czy tabletki bulk extreme zawierają niedozwolone substancje?

Nie. W skład tabletek wchodzą naturalne składniki jak ekstrakty roślinne oraz witaminy i minerały. W preparacie nie znajdują się żadne syntetyczne substancje aktywne. 

Czy bulk extreme to warty uwagi preparat na przyrost masy mięśniowej?

Bulk extreme to tabletki pomagające zwiększyć masę mięśniową a także siłę mięśni, regenerację potreningową a także przyczyniające się do zwiększenia naturalnej produkcji testosteronu. 

Tabletki na masę mięśniową

Zalety bulk extreme to z pewnością naturalny skład i wszechstronne działanie. W preparacie znajdują się składniki jak ashwagandha, cynk czy palma sabałowa, których działanie potwierdzają badania kliniczne. 

Wady produktu to ograniczoną dostępność (zakup jedynie przez internet) oraz stosunkowo wysoka cena za opakowanie. Cenę można jednak obniżyć korzystając z 20% rabatu lub oferowanych na oficjalnej stronie produktu zestawów w cenie niższej nawet do 50%.

Warto wiedzieć:

Liczba kapsułek w opakowaniu

90

Na jak długo wystarczy 1 opakowanie

30 dni

Ile kosztuje

199,00 PLN

Dostępne promocje

Dzienna porcja:

3 kapsułki

Opinie na temat produktu

Oficjalna strona

Sprawdź także pozostałe recenzje

Najlepsze tabletki na powiększenie penisa - Ranking | Najlepsze tabletki na cellulit - Ranking | Najlepsza odżywka do rzęs - Ranking | Tabletki na wydłużenie stosunku | Member XXL opinie