Eleverlash – Opinie, Cena, Efekty – Skuteczna odżywka do rzęs czy strata pieniędzy? [Recenzja 2023]

5/5 - (2 votes)

Aktualizacja 20 stycznia, 2023

Odżywka do rzęs Eleverlash to produkt przeznaczony dla kobiet, które pragną nadać swojemu spojrzeniu wyrazistego i ponętnego wyglądu bez konieczności stosowania sztucznych rzęs.  

Eleverlash - Odżywka do rzęs 3 ml

Serum éleverlash zbiera bardzo dobre opinie wśród stosujących je kobiet, postanowiliśmy więc przyjrzeć się bliżej temu produktowi i przekonać się czy rzeczywiście jest to produkt wysokiej jakości.  

W tej recenzji sprawdzimy, czy odżywka éleverlash realnie pomaga wzmocnić, pogrubić i wydłużyć rzęsy bez konieczności częstych wizyt w salonie kosmetycznym, tak jak deklaruje producent preparatu. 

Omówimy również skład produktu, jak wygląda jego prawidłowe stosowanie, czy powoduje skutki uboczne oraz gdzie kupić serum do rzęs eleverlash w cenie niższej nawet o 25%. 

Sprawdź Eleverlash do -25% taniej

Skrót recenzji Eleverlash

Odżywka do rzęs Eleverlash to z pewnością bardzo ciekawy produkt na Polskim rynku. 

Pierwsze efekty stosowania odżywki w postaci wzmocnienia rzęs i ograniczenia ich wypadania mogą pojawić się już po 2 tygodniach od rozpoczęcia kuracji

Opakowanie odżywki eleverlash serum na gęste rzęsy

Dużą zaletą jest bardzo prosta aplikacja odżywki, która zajmuje mniej niż minutę. Wystarczy niewielką ilość preparatu nanieść na górną powiekę wzdłuż linii rzęs przy pomocy dołączonego pędzelka tak jak w przypadku klasycznego eyelinera. 

Z informacji, które znajdziemy na stronie producenta możemy dowiedzieć się, że skuteczne działanie odżywki eleverlash zostało potwierdzone w badaniach klinicznych oraz co ważniejsze, testy dermatologiczne i alergologiczne nie wykazały szkodliwego działania dla oka oraz jego okolic.

Elevererlash zawiera długą listę składników jednak na szczególną uwagę zasługuje biotinoyl tripeptide-1, który w testach klinicznych zapewnił pogrubienie rzęs o 19% w zaledwie 30 dni

  Minusem z pewnością jest dość wysoka cena produktu. Za opakowanie o pojemności 3ml, które wystarczy na 3 miesiące stosowania musimy zapłacić 145 zł. Jeśli jednak zdecydujemy się na zakup 2 lub 4 opakowań możemy zaoszczędzić od 25 do nawet 145 zł.   

Tutaj znajdziesz zestawy w cenie do -25%. 

EleverLash – Co to jest i jak działa?

Eleverlash to odżywka, która stymuluje wzrost włosków rzęs, wzmacnia je i odżywia zapewniając naturalny efekt sztucznych rzęs bez konieczności częstych wizyt w salonie kosmetycznym. 

Opakowanie éleverlash leżące na stole

Dzięki bezpośredniej aplikacji na oko składniki odżywcze przedostają się do cebulek mieszków włosowych co pozwala na uzyskanie szybszych efektów niż ma to miejsce w przypadku suplementów diety. 

Jak możemy przeczytać na oficjalnej stronie produktu systematyczne stosowanie serum nie tylko wzmacnia rzęsy i zapobiega ich nadmiernemu wypadaniu, ale również stymuluje wzrost rzęs, dzięki czemu rzęsy stają się dłuższe, gęstsze i nadają spojrzeniu ponętnego wyglądu. 

Zaletą z całą pewnością jest brak przeciwwskazań do stosowania serum do rzęs w przypadku makijażu permanentnego, a także możliwość stosowania preparatu mając założone sztuczne rzęsy.

Skład odżywki Eleverlash

Do zalet odżywki eleverlash zaliczyć można z pewnością jej skład. W środku znajdziemy aż 18 substancji, które odpowiadają za wzmocnienie rzęs, ich optymalną regenerację oraz przyspieszają porost rzęs bez konieczności częstych wizyt w salonie kosmetycznym.

Na szczególną uwagę zasługują dwa składniki tj. bimatoprost oraz biotinoyl tripeptide-1. Jak działają i dlaczego powinny znaleźć się w dobrej jakości serum do rzęs?

Biotinoyl tripeptide-1 składa się z 3 aminokwasów oraz biotyny. W badaniach przeprowadzonych na grupie 30 ochotników biotinoyl pozwolił uzyskać efekt pogrubienia rzęs aż o 19% w zaledwie 30 dni kuracji. Aby w 100% móc ocenić skuteczność tego składnika potrzebnych będzie nieco więcej badań pod kątem jego wpływu na pogrubienie oraz wzrost włosków rzęs jednak na obecną chwilę wygląda on bardzo obiecująco.

Drugim składnikiem, który zasługuje na uwagę jest bimatoprost. Bimatoprost wydłuża cykl fazy wzrostu włosa, odżywia je, wzmacnia i przyspiesza porost rzęs. Może mieć również korzystny wpływ na zwiększenie ich ilości oraz pogłębienie ich koloru. 

Pełna lista składników:

 • Woda
 • Glikol Propylenowy
 • Gliceryna
 • Pantenol
 • Biotinoyl Tripeptide-1
 • Bimatoprost
 • Alantoina
 • PEG-8
 • Tokoferol
 • Palmitynian Askorbylu
 • Kwas Askorbinowy
 • Kwas Cytrynowy
 • Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer
 • Phenoxyethanol
 • Ethylhexylglycerin
 • DMDM Hydantoin
 • Trietyloamina
 • Disodium EDTA

Eleverlash – Jak stosować odżywkę?

Stosowanie serum do rzęs eleverlash nie różni się specjalnie od innych produktów dostępnych na rynku i zajmuje mniej niż 1 minutę. 

Aplikacja serum do rzęs jest bardzo prosta, wystarczy niewielką ilość odżywki nanieść na górną powiekę wzdłuż linii rzęs. Z pędzelka korzysta się tak jak w przypadku klasycznego eyelinera, jednak w tym wypadku kreska nie musi być równa. 

Pędzelek do nakladania preparatu

Musimy pamiętać, że serum należy nakładać na oczyszczoną i suchą skórę. W tym wypadku zawsze rozpoczynamy od zmycia makijażu i dokładnego osuszenia skóry w okolicy oczu. Teraz wystarczy odczekać chwilę aż odżywka się wchłonie, to wszystko co musimy zrobić.

Serum do rzęs eleverlash należy stosować codziennie do momentu uzyskania satysfakcjonującego efektu. Kiedy rzęsy są odpowiednio długie i gęste możemy zmniejszyć częstotliwość aplikacji preparatu do 2-3 razy w tygodniu. Dzięki temu jedno opakowanie może wystarczyć nawet na 6 miesięcy kuracji. 

Eleverlash – Opinie użytkowniczek

Opinie na temat odżywki eleverlash są w znacznej większości pozytywne co można zobaczyć na obrazkach zamieszczonych na dole.

Kobieta mająca gęste i bujne rzęsy

Panie przede wszystkim wymieniają szybkość działania odżywki, skuteczne wydłużenie rzęs oraz zahamowanie ich wypadania. Często pojawia się również wzmianka o braku podrażnień oczu w trakcie stosowania serum. 

Niektóre panie jako zaletę wymieniają również szybkość i prostotę aplikacji odżywki oraz wysoką wydajność (3 ml na 3 miesiące kuracji).

  Efekty stosowania ze zdjęciami przed i po oraz opinie na temat eleverlash można znaleźć tutaj, natomiast poniżej publikujemy screeny z popularnego portalu dla kobiet.    

Opinie na temat produktu

Choć opinie na temat działania danego produktu są istotne, warto również zapoznać się z listą składników znajdujących się w interesującym nas produkcie i tym jaki wpływ mają one na cebulki rzęs i czy wykazują realne działanie na przyspieszenie wzrostu włosków. 

Z informacji ze strony producenta możemy dowiedzieć się, że preparat pozytywnie przeszedł testy dermatologiczne i alergologiczne, dzięki czemu jego stosowanie nie powinno powodować działań niepożądanych.

Jeśli jednak mamy wątpliwości, warto zacząć od niewielkiej ilości odżywki tylko na jedną powiekę, jeśli wszystko przebiegnie pomyślnie możemy spokojnie rozpocząć pełną kurację na długie i gęste rzęsy. 

Cena odżywki do rzęs Eleverlash – Gdzie kupić?

Jak wspomnieliśmy na początku cena serum do rzęs eleverlash nie należy do najniższych, nie oznacza to jednak, że produkt nie jest wart swoje ceny. Zwłaszcza, że cenę to można nieco obniżyć ale o tych za chwilę. 

Preparat na rzęsy i aplikator

Za jedno opakowanie odżywki musimy zapłacić 145 zł. Jednak biorąc pod uwagę rozbudowany skład w którym znajdziemy m.in. bimatoprost czy biotinoyl tripeptide-1, cena wydaje się mieć swoje uzasadnienie. Oba składniki odpowiadają za wzrost włosków rzęs, dzięki czemu rzęsy rosną szybciej, stają się gęstsze i zdecydowanie mniej podatne na wypadanie i uszkodzenia mechaniczne. 

Pojemność opakowania to 3 ml a odżywka do rzęs eleverlash powinna być stosowana codziennie aż do momentu uzyskania optymalnego efektu,. W ten sposób jedno opakowanie powinno wystarczyć na 3 miesiące kuracji, co daje nam nieco ponad 48 zł miesięcznie. 

  Decydując się na zakup dwóch opakowań produktu zapłacimy o 25 zł mniej czyli 265 zł za zestaw. Jeśli wybierzemy zestaw składający się z 4 sztuk serum cena za całość tylko 435 zł, czyli aż o 145 zł mniej.  

Tutaj znajdziesz zestawy w niższej cenie do -25%

Odżywka everlash dostępna jest w serwisach aukcyjnych oraz porównywarkach cen jednak jeśli chcemy mieć pewność zakupu oryginalnego i pełnowartościowego produktu najlepiej dokonać zakupu bezpośrednio od producenta – www.eleverlash.pl

Zakup z oficjalnej strony produktu to także możliwość obniżenia ceny dzięki zamówieniu większej ilości sztuk. Na stronie produktu znajdziemy również informacje, że wybór 2 lub 4 sztuk preparatu to także darmowa dostawa więc tutaj również można nieco zaoszczędzić. 

Odżywka do rzęs Eleverlash – Efekty stosowania

Efekty stosowania serum do rzęs eleverlash to przede wszystkim wydłużenie rzęs, ich pogrubienie oraz zagęszczenie. Dzięki takim składnikom jak bimatoprost czy biotinoyl tripeptide-1 faza cyklu wzrostu włosa zostaje wydłużona, rzęsy szybciej rosną i stają się bardziej odporne na wypadanie i uszkodzenia mechaniczne. 

Dodatkową zaletą jest wzmocnienie koloru oraz zwiększenie ilości włosków. Pierwsze efekty stosowania odżywki mogą być widoczne już po 14 dniach, jednak pełne działanie zaczyna się od 3 tygodnia kuracji.

Regularne stosowanie serum ma zapewnić efekt sztucznych rzęs bez konieczności częstych wizyt w salonie kosmetycznym. Warto pamiętać, że odżywka stosowana powinna być każdego dnia aby mogła zapewnić oczekiwane rezultaty.

Skutki uboczne Éleverlash

Czy stosując odżywkę do rzęs eleverlash mogą wystąpić działania niepożądane? Biorąc pod uwagę, że preparat (wg. informacji na stronie produktu) pomyślnie przeszedł testy dermatologiczne i alergologiczne w trakcie których nie odnotowano skutków ubocznych. Można więc uznać że produkt jest bezpieczny dla zdrowia i nie powinny wątpić działania niepożądane w trakcie jego stosowania 

Jeśli nie w przeszłości występowały u nas reakcje alergiczne na stosowanie niektórych kosmetyków warto na początek nałożyć niewielką ilość preparatu tylko na jedno oko, aby upewnić się nie czy wystąpią żadne efekty uboczne.

Co wpływa na wypadanie rzęs?

Proces wypadania rzęs może być wywoływany przez wiele czynników, takich jak niedobór składników odżywczych, zmiany hormonalne, długotrwały stres, nieodpowiednie kosmetyki, choroby skóry czy stosowanie niektórych leków. Długotrwałe narażenie na te czynniki może prowadzić do osłabienia i w konsekwencji do wypadania rzęs.

Q&A – Pytania i odpowiedzi

Czy odżywka do rzęs Éleverlash jest dostępna w aptece?

Na obecną chwilę preparat na długie rzęsy éleverlash nie jest dostępna w aptekach. Można zamówić produkt poprzez serwisy aukcyjne jak allegro czy porównywarki cen jak ceneo lub bezpośrednio ze strony producenta.

Kiedy zobaczę pierwsze efekty?

Wiele zależy tutaj od indywidualnej reakcji, jednak według deklaracji producenta pierwsze efekty powinny pojawić się już po 2 tygodniach stosowania odżywki. Największe zmiany mogą zacząć pojawiać się jednak od 3 tygodnia kuracji.

Warto jednak pamiętać , że skuteczne wydłużenie rzęs wymaga regularnego stosowania, tylko wtedy może nastąpić znacząco poprawa ich wyglądu (wydłużenie oraz pogrubienie rzęs). Jeśli więc zależy nam na tym aby wzmocnić rzęsy oraz aby zauważalnie wydłużyć rzęsy kuracja może wymagać nawet kilku tygodni lub więcej.  

Na jak długo wystarczy jedno opakowanie Eleverlash?

Opakowanie produktu zawiera 3ml odżywki. Przy korzystaniu z produktu zgodnie z zaleceniami producenta jedno opakowanie powinno wystarczyć na 3 miesiące codziennego stosowania. 

Gdy uzyskane efekty będą satysfakcjonujące (wzmocnienie rzęs, zahamowanie ich wypadania, pogrubienie i wydłużenie rzęs) wystarczy przejść na 2-3 aplikacje tygodniowo w celu podtrzymania efektów. 

Czy stosowanie odżywki jest bezpieczne?

Według informacji na oficjalnej stronie produktu produkt został przebadany pod kątem dermatologicznym oraz alergologicznych i nie podrażnia oczu, nie powinien również powodować innych skutków ubocznych. Warto jednak na początek nałożyć niewielką ilość odżywki jedynie na jedno oko aby upewnić się czy nie wystąpią u nas podrażnienia oczu czy skóry powiek.

Odżywka eleverlash może być stosowana u osób z delikatną i wrażliwą skórą, a także w przypadku noszenia sztucznych rzęs oraz makijażu permanentnego. 

Z informacji  na stronie produktu możemy dowiedzieć się również, że ze względu na niewystarczającą ilość badań nie zaleca się stosowania produktu u kobiet w ciąży i matek karmiących.

Biorąc pod uwagę również opinie i komentarze na temat serum do rzęs produkt wydaje się być w dużym stopniu bezpieczny, jednak w razie wątpliwości warto zasięgnąć porady specjalisty.

Czy mogę się malować stosując Éleverlash?

Producent zapewnia, że nie ma przeciwwskazań aby malować się w trakcie kuracji z użyciem odżywki do rzęs eleverlash. Stosowanie kosmetyków do makijażu nie osłabia działania produktu i nie ma wpływu na tempo uzyskania efektów w postaci wydłużenia rzęs i ich regeneracji.

Zaleca się jedynie korzystanie z serum wieczorem po wcześniejszym zmyciu makijażu i dokładnym osuszeniu skóry przed aplikacją. Nowoczesna formuła odżywki pozwala na korzystanie z niej bez konieczności rezygnowania z makijażu.  

Czy wartko kupić odżywkę do pielęgnacji rzęs Eleverlash? – Podsumowanie

Biorąc pod uwagę informację ze strony producenta oraz opinie opublikowane w internecie wydaje się, że eleverlash to bezpieczna odżywka do rzęs, która nie podrażnia oczu, za to wzmacnia skórę powiek i regeneruje rzęsy. (Zawsze warto jednak rozpocząć stosowanie nowego produktu od niewielkiej ilości preparatu, najlepiej na jedno oko, aby ocenić naszą indywidualną reakcję). 

Pudełko preparatu i odżywka do rzęs

Serum sprawdzi się w domowej kuracji dla kobiet, którym zależy na długich rzęsach i chcą aby ich naturalne rzęsy prezentowały się atrakcyjnie i nadawały spojrzeniu wyrazistego i ponętnego wyglądu bez użycia tuszu. 

Odżywka éleverlash pielęgnuje rzęsy oraz skórę powiek aby zapewnić optymalne środowisko dla prawidłowego wzrostu włosa. 

Według samego producenta, dzięki zastosowaniu odżywki do rzęs najnowszej generacji eleverlash pierwsze efekty mogą być widoczne już po 2 tygodniach stosowania. Jednak aby uzyskać pełny efekt gęstych rzęs oraz aby rzęsy stały się dłuższe i mniej podatne na wypadanie wymagana będzie pełna kuracja. 

  Patrząc na skład produktu, opinie znalezione w internecie oraz informacje opublikowane przez producenta – eleverlash to dobra odżywka do rzęs dla kobiet, których marzeniem są długie rzęsy oraz ich odpowiednia pielęgnacja.   

Warto wiedzieć:

Opakowanie

3 ml

Ile kosztuje

145,00 PLN

Jak często stosować

Raz dziennie

Opinie na temat produktu

Oficjalna strona

Sprawdź także pozostałe recenzje

Najlepsze tabletki na powiększenie penisa - Ranking | Najlepsze tabletki na cellulit - Ranking | Najlepsza odżywka do rzęs - Ranking | Tabletki na wydłużenie stosunku | Member XXL opinie