Krople Keto Core – Opinie, Składniki, Efekty, Gdzie kupić najtaniej? [2022]

4.5/5 - (2 votes)

Aktualizacja 8 stycznia, 2022

Tym razem postanowiliśmy zrecenzować nietypowy i nowy na rynku produkt na odchudzanie, czyli krople keto core.

Keto core - Krople na odchudzanie
Sprawdź opinie o keto core

Producent reklamuje swój produkt jako krople z efektem ketozy, zapewniając o jego wysokiej skuteczności. Pytanie tylko czy to prawda czy zwykły chwyt marketingowy? 

Sprawdziliśmy skład preparatu, aby upewnić się czy znajdują się w nim składniki, które realnie mogą ułatwić wejście w stan ketozy i spalanie tkanki tłuszczowej. Z recenzji dowiesz się jak prawidłowo dawkować keto core, czy środek powoduje skutki uboczne i jak zaoszczędzić nawet do 25% w trakcie zakupu.

Skrót recenzji kropli Keto Core

Poniżej skrócona wersja recenzji dla tych zabieganych.

Opakowanie kropli keto core

To co szczególnie spodobało nam się w produkcie to wykorzystanie jedynie naturalnych składników oraz ciekawa i rzadko spotykana forma preparatu w postaci kropli. 

Z analizy składu wynika, że keto core rzeczywiście zawiera składniki ułatwiające wejście w stan ketozy i czerpanie energii z tłuszczu zamiast węglowodanów. Spełnia więc podobną rolę co dieta ketogeniczna nasilając spalanie tłuszczu, jednak według producenta środek działa skutecznie nawet w przypadku nieprzestrzegania diety ketogenicznej i spożywania węglowodanów. 

W kroplach keto core znajdziemy również składniki pomagające utrzymać prawidłowy poziom cukru we krwi, przyspieszające metabolizm oraz nasilające termogenezę, a także hamujące nadmierne uczucie głodu i chęci na podjadanie. 

Dzienna porcja to 20 kropli zmieszanych z wodą lub sokiem owocowym. Krople stosuje się raz dziennie. Ta forma produktu może szczególnie przypaść do gustu tym osobom, które nie przepadają za połykaniem kapsułek. 

  Cena keto core to 149 zł za opakowanie 50 ml. Choć preparat nie należy do najtańszych na rynku, wypada naprawdę korzystnie w porównaniu z niektórymi preparatami w formie kapsułek.

Zwłaszcza, że cenę to można obniżyć nawet o 25% decydując się na zakup zestawu w promocyjnej cenie, więcej dowiesz się z linku poniżej.   

Link do zestawu w cenie -25%

Co to jest keto core i jak działa?

Krople keto core to wieloskładnikowy (7 składników aktywnych) preparat na odchudzanie, który nasila wykorzystywanie tłuszczu jako źródła energii, podobnie do diety ketogenicznej

Preparat na redukcję tkanki tłuszczowej

Gdy dieta ketogeniczna narzuca nam ograniczenie węglowodanów do 50 g lub mniej, składniki zawarte w keto core mają za zadanie ułatwić nam wejście w stan ketozy i utrzymanie go nawet w przypadku nie trzymanie się założeń diety w 100% (spożywanie większej ilości węglowodanów). 

Dodatkowe działanie keto core polega na obniżeniu cukru we krwi, poprawie trawienia, ma również działanie termogeniczne i nasilające tempo przemiany materii. Składniki preparatu tj. fiołek trójbarwny zmniejszają dodatkowo uczucie głodu i chęci na podjadanie, dzięki czemu łatwiej utrzymać nam założenia diety. 

Skład kropli Keto Core

W trakcie pisania tej recenzji przyjrzeliśmy się bliżej poszczególnym składnikom kropli keto core i trzeba przyznać, że skład wygląda bardzo solidnie

Producent reklamuje swój produkt jako skuteczne wsparcie dla diety ketogenicznej lub jako alternatywę, która może ją w pewnym stopniu zastąpić i patrząc na znajdujące się w kroplach składniki wydaje się mieć to uzasadnienie. 

Jak wiemy dieta ketogeniczna polega na ograniczeniu ilości węglowodanów do około 5% naszego zapotrzebowania kalorycznego, tak aby organizm czerpał energię z ciał ketonowych a nie cukrów. 

Dlatego w preparacie znajdziemy składniki aktywne, które pomagają obniżyć poziom cukru we krwi, a także nasilić pozyskiwanie energii z tłuszczów, czyli dokładnie jak ma to miejsce w diecie ketogenicznej co znacznie ułatwia wejście w stan ketozy. 

Ponadto, w produkcie znajdziemy składniki, które wspomagają trawienie, przyspieszają metabolizm, a także zwiększają uczucie sytości, co redukuje szanse na podjadanie i wyłamanie się z założeń diety.  

Skład suplementu to także inne właściwości prozdrowotne, jednak postanowiliśmy skupić się na właściwościach usprawniających odchudzanie i redukcję zbędnych kilogramów. Poniżej znajdziesz opis każdego z 7 składników. 

Skład zawiera ekstrakty z:

  • ostrokrzewu paragwajskiego – Ekstrakt z ostrokrzewu paragwajskiego znany jest również pod nazwą yerba mate. Yerba mate znana jest ze swoich właściwości przyspieszających metabolizm (zawartość naturalnej kofeiny) i usprawniających trawienie. Z tego względu ostrokrzew świetnie sprawdza się w suplementach na odchudzanie. Yerba mate ma również korzystne działanie na obniżenie poziomu cukru we krwi, dzięki czemu łatwiej utrzymać stan ketozy, ponadto hamuje nadmierny apetyt i chęć na podjadanie. Ostrokrzew paragwajski hamuje również aktywność lipazy trzustkowej odpowiedzialnej za rozkładanie tłuszczów. Przekłada się to na ograniczenie przyswajania tłuszczów i łatwiejsze utrzymanie deficytu kalorycznego. 
  • kłącza imbiru – Imbir dzięki swoim właściwościom nasilającym wytwarzanie żółci i soku żołądkowego usprawnia procesy trawienne. Ekstrakt z imbiru pomaga także wyregulować poziom leptyny, hormonu odpowiedzialnego za uczucie sytości. Podnosi również termogenezę czego efektem jest większa ilość wydatkowanych kalorii w trakcie codziennych aktywności. 
  • liści mięty pieprzowej – Mięta ma bardzo korzystny wpływ na układ trawienny, nasila wydzielanie soku żołądkowego i produkcję żółci, do tego wspomaga pracę jelit. Prawidłowe trawienie jest niezwykle istotne zarówno w przypadku redukcji zbędnych kilogramów jak i ogólnego zdrowia i samopoczucia. Dobre trawienie to lepsze przyswajanie mikro i makroelementów. 
  • korzenia lubczyku ogrodowego – Lubczyk to kolejny składnik na liście, który działa korzystnie na poprawę trawienia. Nie tylko ułatwia trawienie pokarmu a tym samym przyswajanie makro składników oraz witamin i minerałów, ma również wpływ na usprawnienie metabolizmu. 
  • ziela i korzenia mniszka lekarskiego – Za sprawą znajdującego się w mniszku kwasu chlorogenowego ogranicza ilość przyswajanych z pożywienia cukrów. Świetnie sprawdza się w regulowaniu poziomu glukozy we krwi, co może okazać się dużym wsparciem dla osób na diecie ketogenicznej. 
  • ziela fiołka trójbarwnego – Fiołek trójbarwny znany również jako bratek, ma korzystne właściwości wspomagające odchudzanie. Przede wszystkim wpływa na pobudzenie metabolizmu, dzięki czemu możemy sprawniej wydatkować energię bez konieczności ciągłego ograniczania ilości spożywanych kalorii. Dodatkowo zwiększa uczucie sytości, co skutecznie pozwala zapanować nad chęcią na podjadanie. Fiołek działa także moczopędnie usprawniając usuwanie nadmiaru wody z organizmu.
  • liści szałwii lekarskiej – Szałwia wspiera trawienie tłuszczów, usprawnia pracę jelit, nasila także wydzielanie soków żołądkowych oraz żółci, dzięki czemu proces trawienia może przebiegać sprawniej. 

Jak stosować keto core? – Dawkowanie

Dawkowanie keto core polega na dodaniu 20 kropli do 200 ml wody lub soku. Preparat należy stosować raz dziennie, to wszystko. 

Nie zaleca się stosowania wyższych dawek niż te sugerowane przez producenta. W składzie znajdziemy aż 7 substancji aktywnych w rozsądnych dawkach, szczególnie biorąc pod uwagę znajdującą się w składzie yerba mate, która zawiera naturalną kofeinę. Niektóre osoby mogą źle reagować na zbyt duże ilości stymulantów. 

Krople Keto Core – Opinie o produkcie

Niestety ze względu na fakt, iż krople keto core to nowy produkt na rynku nie udało nam się znaleźć opinii na temat jego skuteczności. 

Z pewnością na przestrzeni czasu zaczną pojawiać się opinie stosujących preparat osób na forach czy komentarzach na blogach, jak tylko tak się stanie, zaktualizujemy tą recenzję o aktualne opinie na temat kropli keto core. 

  Na ten moment opinie o keto core można znaleźć pod tym adresem, zdajemy sobie sprawę, że nie są one tak wartościowe jak opinie opublikowane w niezależnych serwisach, jednak jest to jedyna szansa na zapoznanie się z recenzjami na temat preparatu wraz ze zdjęciami przed i po.  

Keto Core – Gdzie kupić bezpiecznie?

Bezpieczne zakupy i pewność otrzymania oryginalnego produktu może zapewnić oficjalna witryna internetowa producenta, czyli www.ketocore.pl

Środek dostępny jest jedynie w sprzedaży internetowej, bez możliwość zakupu w sklepach stacjonarnych czy aptekach. Nie udało nam się znaleźć produktu również w serwisach aukcyjnych i porównywarkach cen, choć w przyszłości może się to zmienić gdyż keto core dostępny w sprzedaży jest od niedawna. 

Zakup na oficjalnej stronie to także możliwość zmniejszenie ceny za opakowanie, więcej na ten temat znajdziesz w dalszej części recenzji. 

Krople Keto Core – Cena i Promocje

Choć cena keto core wydaje się dość wysoka (149 zł za 50 ml), musimy spojrzeć na listę składników, a znajdziemy tam aż 7 substancji aktywnych o korzystnym wpływie na utratę wagi. 

Zestawy

Biorąc pod uwagę skład, koszt miesięcznej kuracji nie wydaje się aż tak wysoki, szczególnie w porównaniu z dostępnymi na rynku produktami w formie kapsułek, których cena potrafi sięgać nawet 179 zł za opakowanie. 

Nie znaczy to jednak, że krople keto core są produktem tanim, możemy jednak zmniejszyć cenę za opakowanie do 142,50 zł lub nawet 111,50 zł jeśli zdecydujemy się na zakup preparatu w pakiecie. 

Na oficjalnej stronie do wyboru mamy 2 zestawy:

  • Optymalne rozwiązanie – w którego skład wchodzą 2 opakowanie kropli w cenie 285 zł
  • Maksymalne korzyści – w którym otrzymujemy 4 opakowania preparatu za 445 zł

Sprawdź zestawy do -25%

Keto core – Efekty

Jak możemy sprawdzić na stronie producenta, suplement diety keto core podobnie jak dieta ketogeniczna pozwala wykorzystać tłuszcz jako źródło energii a nie węglowodany. Systematyczne stosowanie kropli sprawia, że ketoza jest łatwiejsza do uzyskania i utrzymania, dzięki czemu organizm może efektywniej pozbywać się tkanki tłuszczowej. 

Przeglądając opinie osób stosujących keto core możemy zauważyć, że skutecznie nasila proces spalania tłuszczu i pomaga schudnąć nawet kilka kilogramów w ciągu 5-6 tygodni. 

Efekty w bardzo dużym stopniu zależne są od tego jak wygląda nasze odżywianie i czy utrzymujemy deficyt kaloryczny, bez względu czy będzie to dieta keto czy dieta wysokowęglowodanowa. Dzięki stosowaniu kropli możesz wspomóc utratę wagi, jednak odpowiedni plan żywieniowy oraz aktywność fizyczna powinny stanowić fundament skutecznej redukcji tkanki tłuszczowej.

Q&A – Pytania i odpowiedzi

Czy mogę kupić krople keto core w aptece?

Choć większość z nas przyzwyczajona jest do robienia zakupów w sklepach stacjonarnych, nie ma możliwości zakupu produktu keto core w aptece. Środek na ten moment można zamówić z oficjalnej strony produktu. Ta forma ma również swoje plusy tj. skorzystanie z gotowych pakietów w obniżonej cenie. 

Kiedy pierwsze efekty stosowania keto core?

Z opinii znajdujących się na stronie produktu keto core wynika, że widoczne efekty w postaci utraty wagi i zmniejszenia ilości tkanki tłuszczowej widoczne są już w pierwszych tygodniach stosowania kropli. Wiele zależy od indywidualnych predyspozycji, oraz tego w jakim stopniu przykładamy się do diety i aktywności fizycznej. 

Czy stosowanie keto core powoduje skutki uboczne?

Krople keto core to środek naturalny, warto jednak zapoznać się z ulotką dołączoną do opakowania i upewnić się czy nie występują u nas przeciwwskazania do jego stosowania. Nawet naturalne preparaty mogą w przypadku niektórych schorzeń powodować skutki uboczne, a także reakcje alergiczne w przypadku nadwrażliwości na któryś ze składników. Kropli keto core nie powinny stosować również kobiety w ciąży i karmiące piersią. 

Czy warto kupić keto core na odchudzanie? – Podsumowanie

Krople keto core to ciekawa alternatywa dla suplementów w formie kapsułek. Preparat keto core świetnie sprawdzi się w połączeniu z dietą ketogeniczną, gdyż zawiera naturalne składniki ułatwiające pozyskiwanie energii z ciał ketonowych co pozwala efektywniej spalać tłuszcz

Krople keto core

Według producenta krople nie powodują skutków ubocznych, warto jednak przed rozpoczęciem stosowania produktu zapoznać listą składników i upewnić się, że możemy stosować go bez obaw. 

Ze względu na krótką obecność preparatu na rynku nie znajdziemy opinii na ich temat na forum czy w komentarzach na blogach, trzeba więc samodzielnie przekonać się czy produkt jest tak skuteczny jak reklamuje go producent. 

Jeśli nie przepadasz za łykaniem tabletek i szukasz produktu naturalnego, który zawiera składniki realnie ułatwiające odchudzanie – keto core to warty uwagi produkt.

Warto wiedzieć:

Forma produktu

Krople

Ile kosztuje

149,00 PLN

Dzienna porcja:

do 20 kropli

Opinie na temat produktu

Oficjalna strona

Sprawdź także pozostałe recenzje

Najlepsze tabletki na powiększenie penisa - Ranking | Najlepsze tabletki na cellulit - Ranking | Najlepsza odżywka do rzęs - Ranking | Tabletki na wydłużenie stosunku | Member XXL opinie