Penilarge – Opinie, Efekty, Cena, Gdzie kupić – Recenzja Medsense 2022

4.2/5 - (6 votes)

Aktualizacja 18 lutego, 2022

Tym razem postanowiliśmy zrecenzować popularne tabletki na powiększenie penisa – Penilarge. Nie da się ukryć, że penilarge to prawdziwy weteran na rynku suplementów dla mężczyzn gdzie od ponad 10 lat cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem.

Penilarge - Tabletki na powiększenie penisa bez recepty

W tym czasie preparat zdobył również nagrodę laur konsumenta za odkrycie roku. Uznaliśmy więc, że warto przyjrzeć się mu bliżej i sprawdzić jakich efektów można oczekiwać po jego stosowaniu. 

Według deklaracji producenta, tabletki penilarge mogą zapewnić poprawę długości penisa o 8 cm oraz o 4,5 cm zwiększyć jego grubość. Patrząc jednak na opinie użytkowników zamieszczone tutaj, wynika że suplement rzeczywiście wpływa pozytywnie na rozmiar członka, jednak uzyskane efekty mogą nieco różnic się od tych wspomnianych wcześniej (od 1 do 4,5 cm). 

To co szczególnie wyróżnia ten produkt od innych dostępnych na rynku to gwarancja zwrotu pieniędzy w przypadku nie uzyskania zadowalających efektów. 

W dalszej części recenzji przeanalizujemy skład tabletek penilarge i to czy ich stosowanie może powodować skutki uboczne dla naszego zdrowia. Sprawdzimy opinie na jego temat, jak wygląda prawidłowe dawkowanie oraz gdzie kupić preparat aby móc skorzystać z gwarancji satysfakcji. 

Tutaj znajdziesz penilarge z gwarancją satysfakcji

Penilarge – Co to jest i jak działa?

Penilarge to kompleksowy preparat bazujący na naturalnych składnikach, mających na celu poprawę sprawności seksualnej u mężczyzn.

Opakowanie produktu
Opinie o penilarge

Podstawowe działanie tabletek polega na zwiększeniu rozmiaru członka (do 8 cm w 2 miesiące). To jednak nie jedyne właściwości suplementu. Dzięki zawartości składników tj tribulus terrestris preparat wykazuje również działanie na gospodarkę hormonalną i wzrost poziomu endogennego testosteronu, co z kolei przekłada się na poprawę libido i większą pewność siebie. Z kolei zawartość l-argininy wspomaga uzyskanie mocniejszej i dłużej utrzymującej się erekcji.

Jak stosować penilarge – Dawkowanie suplementu

Dawkowanie suplementu penilarge polega na przyjmowaniu 1-2 kapsułek dziennie, które należy popić dużą ilością wody (200-300 ml). Stosowanie penilarge w formie kapsułek można połączyć z kremem o działaniu miejscowym, w takim wypadku wystarczy raz dziennie nanieść porcję kremu na penisa. Połączenia stosowania obu preparatów może pomóc w uzyskaniu szybszych efektów kuracji. 

Nie zaleca się przyjmowania dawek wyższych od tych sugerowanych przez producenta. Musimy pamiętać, że więcej nie zawsze oznacza lepiej i nawet naturalne składniki w zbyt dużej ilości mogą powodować działania niepożądane ze strony układu pokarmowego tj. biegunka czy nudności. Przyjmowanie większej ilości kapsułek niż sugerowane 2 kapsułki dziennie to także niepotrzebne zwiększenie kosztów miesięcznej kuracji. 

W przypadku suplementu penilarge jak i innych tabletek na powiększanie penisa konieczne jest systematyczne stosowanie produktu przez kilka miesięcy. 

Penilarge – Opinie mężczyzn

Dla wielu mężczyzn posiadanie małego członka jest na tyle krępujące, że nie chcą dzielić się swoimi doświadczeniami i publikować opinii na forach dyskusyjnych czy komentarzach na blogach.

Kobieta z miarką

Zaletą penilarge jest jednak bardzo długa obecność na rynku co sprawia, że w tym czasie uzbierało się wiele pozytywnych opinii na temat jego działania wyróżniając go na tle konkurencyjnych produktów. 

  Dla zainteresowanych, tutaj można znaleźć opinie na temat tego jaką skuteczność wykazuje suplement diety penilarge na wzrost członka, dodatkowo kilka zamieszczamy również na screenie poniżej.   

Przeglądając opinie o penilarge napisane przez stosujących tabletki mężczyzn wynika, że skuteczność preparatu jest naprawdę wysoka, jednak uzyskane efekty są nieco mniejsze od tych deklarowanych przez producenta (1-5 cm). Panowie chwalą produkt za szybkie działanie oraz dodatkowy wpływ na poprawę potencji i wydłużenie stosunku a także brak efektów ubocznych.

To co zwróciło naszą uwagę, to fakt, że niektórzy panowie przyjmowali suplement penilarge przez 7 miesięcy, w trakcie których nie odczuwali oni skutków ubocznych nawet przy tak długim stosowaniu suplementu.

Choć może to świadczyć o tym, że środek jest bezpieczny dla zdrowia, zawsze należy brać pod uwagę indywidualną reakcję organizmu czy towarzyszące nam schorzenia, które mogą stwarzać ryzyko wstępnie działań niepożądanych.

Skład penilarge – Analiza składników

Skład preparatu penilarge prezentuje się naprawdę dobrze, zwłaszcza biorąc pod uwagę przystępną cenę produktu. Składniki aktywne odpowiadają przede wszystkim za zwiększenie rozmiaru członka (jego wydłużenie i pogrubienie), ale również za poprawę libido a także wzmocnienie erekcji. 

W składzie tabletek penilarge znajdziemy bezpieczne i naturalne substancje pozyskiwane z ziół uprawianych organicznie takich jak tribulus terrestris, l-arginina, korzeń maca, palma sabałowa oraz dwa rodzaje żeń-szenia – koreański i syberyjski. 

Kluczową rolę w suplementach na powiększanie penisa pełni l-arginina. Właściwości l-argininy (prekursor tlenku azotu w organizmie) pozwalają na silny rozkurcz naczyń krwionośnych i lepszy przepływ krwi do ciał jamistych członka. 

Według zapewnień producentów, zwiększony dopływ krwi utrzymujący się przez dłuższy czas wykazuje pozytywny wpływ na wzrost objętości ciał jamistych a tym samym na rozmiar penisa.  Dzięki swoim właściwościom wzmacniającym erekcję, wykorzystanie argininy znajduje również zastosowanie w suplementach na poprawę życia seksualnego. Link do badań znajdziesz tutaj: https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/30770070/

Kolejnym ważnym składnikiem jest buzdyganek naziemny, który dzięki zawartości saponin steroidowych wykazuje korzystne działanie na układ hormonalny i wzrost poziomu testosteronu. Wyższy poziom męskich hormonów to większa pewność siebie, lepsze samopoczucie ale przede wszystkim nasilenie popędu seksualnego. Buzdyganek ziemny również wykazuje działanie rozkurczające w naczyniach krwionośnych penisa, jednak nie w tak dużym stopniu jakie ma miejsce w przypadku argininy. 

Palma sabałowa zapobiega przemianie testosteronu do dihydrotestosteronu (DHT), wspomaga również libido. Korzeń maca także wykazuje działanie rozkurczające, dodatkowo zwiększa produkcję spermy i wspomaga ruchliwość plemników. Zastosowanie żeń-szenia ma na celu wzrost wytrzymałości, ponadto działa on jak afrodyzjak i wykazuję korzystny wpływ na ośrodkowy układ nerwowy, podnosi również wytrzymałość i zmniejsza zmęczenie.

Pełna lista składników Penilarge:

  • L-arginina
  • Tribulus terrestris (Buzdyganek naziemny)
  • Korzeń maca (Lepidium meyenii)
  • Żeń-szeń koreański (Panax Ginseng)
  • Palma sabałowa (Saw palmetto)
  • Żeń-szeń syberyjski (Eleutherococcus senticosus)

Gdzie kupić tabletki penilarge?

Najlepszym miejscem gdzie można zamówić tabletki penilarge są wysokiej jakości drogerie erotyczne oferujące wspomnianą gwarancję na 30 dni. Tutaj znajdziesz ofertę za 149,90 z 30 dniami na zwrot produktu. 

Kwestia zwrotów środków jest w pełni zależna od sprzedawcy, redakcja nie odpowiada za to w jaki sposób sprzedawca wywiązuje się ze swoich deklaracji, terminów w jakich zwracane są środki ani innych niezależnych od nas okoliczności.

Ile kosztuje penilarge? – Cena kuracji

Cena tabletek penilarge to 149,90 zł za opakowanie zawierające 60 kapsułek na pełne 30 dni codziennego stosowania. Przy sugerowanym dawkowaniu (2 kapsułki) dzienny koszt kuracji to 4,99 zł. 

Nie ulega wątpliwości, że suplement diety penilarge jest jednym z najtańszych dostępnych na naszym rynku preparatów na powiększenie penisa bez recepty. Producent zadbał również o atrakcyjne promocje, dzięki którym możemy zaoszczędzić nawet do 45%. 

  • Zamawiając jednorazowo 3 sztuki suplementu penilarge zapłacimy za całość tylko 299,90 zł, czyli o 35% mniej niż kupując co miesiąc po jednym opakowaniu. W ten sposób dzienny koszt stosowania tabletek to tylko 3,33 zł. Taki zestaw powinien wystarczyć na przeprowadzenie pełnej 2-3 miesięcznej kuracji.
  • Jeszcze większe oszczędności może zagwarantować wybór największego zestawu w którego skład wchodzi 7 opakowań produktu. Koszt takiego zestawu to 599,90 zł, co w przeliczeniu daje nam 2,85 zł dziennie. Biorąc pod uwagę opinie użytkowników na temat efektów oraz to, że w niektórych przypadkach uzyskanie wzrostu rozmiaru penisa może wymagać dłuższego stosowania niż 3 miesiące, wybór tego pakietu może zapewnić dodatkowe oszczędności. Dla większości mężczyzn wystarczający powinien być jednak zestaw 3 sztuk produktu.

Zestaw promocyjny do -35%

Q&A – Pytania i odpowiedzi

Czy stosowanie penilarge powoduje skutki uboczne?

Naturalny skład penilarge u zdrowych osób nie powinien powodować skutków ubocznych w trakcie stosowania suplementu. Mężczyźni mający problemy z wątrobą lub chorzy na cukrzycę nie powinni stosować suplementu. Nie należy przyjmować suplementu w przypadku nadwrażliwości na któryś ze składników.

Przed rozpoczęciem przyjmowania tabletek należy zapoznać się z listą przeciwwskazań do jego stosowania, a w razie wątpliwości skonsultować się z lekarzem. Produkt może wpływać na gospodarkę hormonalną, dlatego nie powinny sięgać po niego osoby niepełnoletnie.

Czy potrzebuje recepty?

Nie. Produkty takie jak penilarge czy inne dostępne na rynku środki na powiększenie penisa należą do grupy suplementów diety, dlatego ich zakup nie wymaga posiadania recepty. Każdy produkt wysokiej jakości opiera swoje działanie w 100% na składnikach naturalnych, które wspierają funkcjonowanie organizmu a nie wywołują sztuczne reakcje jak w przypadku leków. 

Czy można kupić suplement penilarge w aptece?

Obecnie żaden z dostępnych na rynku preparatów na porost penisa nie jest dostępny w aptekach, w tym również penilarge. Produkt zamówić można jedynie przez internet korzystając z aukcji internetowych lub zaufanych drogerii erotycznych. 

Zamiennik dla tabletek penilarge

Zamiennikiem dla suplementu penilarge mogą być inne dostępne bez recepty preparaty na powiększanie penisa tj. member xxl, który cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem wśród mężczyzn lub suplement penisizexl. Oba produkty również mają naturalny i bezpieczny skład a ich stosowanie także polega na przyjmowaniu 2 kapsułek dziennie. Wszystkie trzy preparaty wykazują korzystne działanie na długość prącia, potencję oraz pomagają uzyskać lepszą erekcję.

Na jak długo wystarczy jedno opakowanie suplementu?

Jedno opakowanie wystarczy na pełne 30 dni kuracji. Dla uzyskania pełnego efektu powiększenia penisa mogą być jednak potrzebne 2 lub 3 opakowania tabletek penilarge. 

Czy warto połączyć stosowanie kremu z tabletkami?

Krem może stanowić uzupełnienie dla podstawowej formy kreacji w formie tabletek. Gdy tabletki oddziałują od wewnątrz na nasilenie przepływu krwi do ciał jamistych penisa, zastosowanie kremu o działaniu miejscowym może przyczynić się do zapobiegania rozstępom i poprawie elastyczności skóry. 

Kiedy zobaczę pierwsze efekty stosowania preparatu?

Pierwsze efekty w postaci poprawy erekcji, wzmocnienia libido oraz wzrostu penisa mogą być widoczne już po około miesiącu od rozpoczęcia kuracji preparatem. Należy jednak pamiętać, że konieczne jest regularne stosowanie preparatu przez dłuższy czas, aby uzyskać pełne efekty. 

Czy penilarge to skuteczne tabletki na powiększenie penisa? – Podsumowanie

Tabletki penilarge to z pewnością jeden z bardziej interesujących produktów na powiększenie penisa obecny na rynku. Opinie mężczyzn stosujących preparat są bardzo pozytywne o oceniają go jako skuteczny, stosowanie penilarge jest bardzo proste i ogranicza się do połknięcia 1-2 kapsułek w ciągu dnia. 

Tabletki penilarge

Według informacji ze strony produktu, nie tylko wykazuje pozytywny wpływ na rozmiar członka, ale również na zwiększenie libido (popęd seksualny), wydłużenie stosunku, pomaga również w uzyskaniu silniejszej i dłużej utrzymującej się erekcji. 

Co więcej, linia produktów penilarge to nie tylko tabletki ale również preparaty w formie kremu oraz żelu do stosowania miejscowego. W ten sposób można połączyć stosowanie tabletek o działaniu na cały organizm, z kremem lub żelem o miejscowym wpływie na tkanki penisa. 

Zaletą jest również w pełni naturalny skład oraz przystępna cena produktu (149,90 za opakowanie). Jeśli szukasz preparatu o kompleksowym zastosowaniu – Suplement diety penilarge może okazać się strzałem w dziesiątkę. 

Warto wiedzieć:

Liczba kapsułek w opakowaniu

60

Na jak długo wystarczy 1 opakowanie

30 dni

Ile kosztuje

149,90 PLN

Dzienna porcja:

2 kapsułki

Opinie na temat produktu

Oficjalna strona

Sprawdź także pozostałe recenzje

Najlepsze tabletki na powiększenie penisa - Ranking | Najlepsze tabletki na cellulit - Ranking | Najlepsza odżywka do rzęs - Ranking | Tabletki na wydłużenie stosunku | Member XXL opinie