Penis Complete – Opinie, Cena, Gdzie kupić? – Skuteczne powiększenie penisa i silniejsza erekcja?

4.5/5 - (4 votes)

Aktualizacja 12 stycznia, 2022

Tabletki Penis Complete to naturalny suplement diety, który według producenta ma zapewnić powiększenie penisa nawet do 8 cm długości oraz 4,5 cm w obwodzie

Tabletki na powiększanie członka penis complete

Systematyczne przyjmowanie suplementu ma zapewnić nie tylko większy rozmiar penisa, ale również działać korzystnie na problemy z przedwczesnym wytryskiem (wydłużenie stosunku o 30 minut) oraz ułatwić uzyskanie silniejszej erekcji. 

W tej recenzji przeanalizujemy składniki suplementu penis complete i to jakie efekty może zapewnić jego stosowanie. Sprawdzimy również opinie użytkowników na temat skuteczności tabletek, dowiesz się także gdzie kupić preparat z 30 dniową gwarancją zwrotu pieniędzy.

PenisComplete z 30-dniową gwarancją

Co to jest penis complete i jak działa?

Opakowanie tabletek

Penis complete to wieloskładnikowy suplement diety, którego podstawowe działanie polega na zwiększeniu ilości krwi znajdującej się w ciałach jamistych członka, dzięki czemu może dojść do ich rozrostu co skutkuje powiększeniem penisa na całej jego powierzchni.

Ponadto, właściwości nasilające produkcję tlenku azotu i usprawnienie transportu krwi przez ciała jamiste sprawiają, że erekcja jest silniejsza i łatwiejsza od uzyskania. 

Inne zastosowanie suplementu diety peniscomplete to jego korzystny wpływ na przedwczesny wytrysk, a dokładniej na opóźnienie wytrysku nawet o 30 minut. Preparat wspomaga regulatory ośrodkowego układu nerwowego, dzięki czemu nie tylko wspomaga kondycję fizyczną i psychiczną, ale również zapobiega przedwczesnej ejakulacji.

Jak stosować penis complete?

Dawkowanie penis complete to 1-2 kapsułki dziennie po pierwszym posiłku. Suplement najlepiej przyjmować po posiłku w celu lepszego przyswajania substancji aktywnych. Kapsułki należy popić dużą ilością wody (około 250 ml). Nie zaleca się stosowania dawek wyższych od tych sugerowanych przez producenta. 

Choć suplement bazuje na składnikach pochodzenia naturalnego, nie powinno się samodzielnie zwiększać dawek. Należy mieć na uwadze, że peniscomplete zawiera aż 10 składników w rozsądnych dawkach i nawet naturalne substancje w zbyt dużej ilości mogą powodować działania niepożądane ze strony układu pokarmowego (ból brzucha, wzdęcia itp.)

Opinie mężczyzn o penis complete

Opinie mężczyzn na temat działania suplementu diety penis complete można znaleźć w tym miejscu, możemy się z nich dowiedzieć, że preparat zapewnia skuteczne powiększanie penisa jednak uzyskane wyniki nie są tak imponujące jak deklaruje producent. Większość panów odnotowało przyrost członka od 2 do 4 cm

Kobieta i mężczyzna w sypialni

Panowie stosujący produkt chwalą go również za korzystne działanie na erekcję i brak skutków ubocznych w trakcie stosowania. Bardzo ważne jest jednak regularne przyjmowanie suplementu.

Peniscomplete cieszy się również dobrą opinią użytkowników na forach dyskusyjnych, większość postów napisanych zostało między 2017 a 2019 rokiem jednak z tego co udało nam się ustalić skład suplementu nie uległ w tym czasie zmianie. 

Musimy jednak pamiętać, że opinie to nie wszystko szczególnie w przypadku suplementów diety gdzie wiele zależy od indywidualnej reakcji. W tej sytuacji dużym plusem jest oferowana przez producenta gwarancja zwrotu pieniędzy w przypadku braku zadowalających efektów.

Skład penis complete – Skuteczny?

Analizują skład suplementu diety penis complete przede wszystkim rzuca się w oczy duża ilość składników aktywnych. Tabletki zawierają bowiem aż 10 składników, które mają kompleksowe działanie na poprawę życia seksualnego a nie tylko na rozmiar penisa.

Korzeń żeń-szenia

Składniki preparatu to m.in. tribulus terrestris, arginina, saw palmetto, korzeń maca czy żeń-szeń. Penis complete działa przede wszystkim na powiększenie członka, ma on jednak wpływ również na wzmocnienie erekcji i opóźnienie wytrysku. Naturalny skład tabletek sprawia, że ich stosowanie nie powinno powodować skutków ubocznych u osób zdrowych.

Tribulus terrestris

Buzdyganek naziemny ma wiele cennych właściwości wykazujących korzystne działanie na męską sprawność seksualną. Przede wszystkim zawiera saponiny steroidowe, dzięki którym oddziałuje na układ hormonalny zwiększając poziom testosteronu we krwi. Dzięki podniesieniu poziomu hormonów stymuluje wzrost popędu seksualnego (libido), jednak pełni również ważną funkcję w kontekście powiększania penisa. Podobnie do argininy powoduje nasilony dopływ krwi oraz naturalny rozrost ciał jamistych co w konsekwencji przekłada się na uzyskanie silniejszej erekcji, a według producenta również powiększenia penisa o 8 cm na jego długości i 4,5 cm w obwodzie.

Saw Palmetto 

Saw palmetto czyli palma sabałowa świetnie uzupełnia się z buzdygankiem naziemnym. Gdy buzdyganek naziemnmy zapewnia wzrost hormonów, palma sabałowa dzięki swoim właściwościom hamującym 5-α-reduktazę zapobiega przekształcaniu się testosteronu do dihydrotestosteronu (DHT). W ten sposób pozwala utrzymać popęd płciowy na wysokim poziomie, w dodatku w pewnym stopniu dział wspomagająca u mężczyzn z przerostem gruczołu krokowego.

Panax Ginseng

Panax ginseng znany również jako żeń-szeń koreański dodaje energii, zwiększa wytrzymałość i wpływa korzystnie na sprawność seksualną mężczyzn. Żeń-szeń działa wspomagająco także  na koncentrację i sprawność umysłową (wspomaga wydolność psychiczną), w pewnym stopniu usprawnia również przepływ krwi do ciał jamistych penisa. 

L-arginina 

Kluczową rolę jako prekursor tlenku azotu w organizmie odgrywa l-arginina. Arginina odpowiada za silne działanie rozkurczające w naczyniach krwionośnych i usprawnienie transportu krwi do ciał jamistych członka. Systematyczne wypełnianie ciał jamistych wzmożoną ilością krwi w konsekwencji ma prowadzić do ich rozrostu i zwiększenia masy penisa na całej jego powierzchni. Skuteczność argininy w kontekście wzmocnienia erekcji potwierdzają niezależne badania, składnik ten więc może również okazać się pomocny u mężczyzn u których występują problemy ze wzwodem a nie chcących jedynie wpłynąć na rozmiar penisa.

Pełny skład tabletek penis complete:

  • Tribulus terrestris
  • Saw Palmetto 
  • Panax Ginseng
  • L-arginina 
  • Lepidium meyenii 
  • Turnera diffusa
  • Serenoa repens
  • Sarsaparilla 
  • Pestki dyni 
  • Pokrzywa

Gdzie kupić tabletki peniscomplete?

Peniscomplete dostępny jest jedynie w sprzedaży internetowej, nie kupimy go więc w sklepach z suplementami czy aptekach. 

Produkt można zamówić poprzez aukcje internetowe, porównywarki cen lub przez zaufane drogie erotyczne. Te ostatnie mogą okazać się szczególnie interesujące ze względu na możliwość skorzystania z gwarancji zwrotu środków gdyby preparat nie zapewnił nam oczekiwanych rezultatów w postaci powiększenia pensa. Tutaj znajdziesz produkt z taką gwarancją.

Ile kosztuje penis complete – cena kuracji

Cena suplementu diety penis complete to 199,90 zł za opakowanie zawierające 60 kapsułek. Przy dawkowaniu sugerowanym przez producenta dzienny koszt kuracji wyniesie niecałe 6,7 zł. 

Zestaw 3 opakowań preparatu

W przypadku peniscomplete również skorzystać z zamówienia jednorazowo większej ilości sztuk produktu w cenie niższej o 35%. Biorąc pod uwagę, że suplement wymaga długotrwałego stosowania wybór zestawu może zapewnić oszczędności w kwocie 198,9 zł w stosunku do zamawiania co miesiąc jednego opakowania (3 miesiące kuracji). 

Zestaw w cenie do -35%

Dla przykładu tabletki na powiększenie penisa member xxl kosztują 179,00 zł za opakowanie, jednak cenę to można obniżyć nawet do 50% decydując się na zakup jednorazowo 6 sztuk preparatu. W przypadku tabletek penilarge standardowa cena to 149,90zł, jednak i w tym wypadku mamy możliwość zmniejszenia kosztów nawet o 45%.

FAQ – Odpowiedzi na często zadawane pytania

Kiedy zobaczę pierwsze efekty?

Pierwsze efekty stosowania penis complete mogą pojawić się już po kilku dniach od rozpoczęcia kuracji. Dotyczy to jednak wpływu preparatu na wzmocnienie erekcji i wydłużenie stosunku. Biorąc pod uwagę opinie stosujących tabletki panów rozmiar penisa może ulec powiększeniu już po kilku tygodniach. Według producenta maksymalny efekt powiększenia członka to 8 cm.

Na czym polega gwarancja satysfakcji?

Z tego co udało nam się dowiedzieć gwarancja daje nam możliwość zwrotu produktu w ciągu 30 dni od daty zakupu jeśli ten okaże się w naszym przypadku nieskuteczny. 

Czy wzrost penisa jest trwały?

Niestety w wielu przypadkach po zaprzestaniu dostarczania do organizmu substancji stymulujących wzmożony przepływ krwi w ciałach jamistych rozmiar penisa może stopniowo ulegać zmniejszeniu. Producenci niektórych preparatów zalecają przejście na dawkę podtrzymującą, która z reguły wynosi ½ dawki podstawowej. Nie mamy jednak pewności czy w przypadku peniscomplete sytuacja wygląda podobnie. 

Na ile wystarczy jedno opakowanie?

Jedno opakowanie zawiera 60 kapsułek, które przy zalecanym dawkowaniu wystarczy na 30 dni codziennego stosowania. Pełna kuracja może wymagać nawet 2-3 opakowań produktu. Dla uzyskania optymalnych efektów konieczne jest regularne stosowanie.

Czy mogę połączyć stosowanie tabletek z pompką lub ekspanderem?

Oczywiście. Tabletki działają na zasadzie zwiększonego absorbowania krwi przez ciała jamiste penisa, jednak dodatkowo wykazują korzystne działanie na przedwczesny wytrysk oraz erekcję. Z kolei ekstendery działają na zasadzie trakcji, czyli podziału i namnażania się komórek w efekcie czego członek według producentów ma zwiększyć swoją masę zarówno w stanie spoczynku jak i wzwodu. Obie metody mogą skutecznie uzupełniać swoje działanie. 

Czy tabletki penis complete są bezpieczne?

Choć peniscomplete to naturalny suplement diety i jego stosowanie u zdrowych osób jest wysoce bezpieczne, w niektórych przypadkach nawet ekstrakty roślinne mogą wywoływać skutki uboczne. 

Możliwe skutki uboczne penis complete w przypadku przyjmowania zbyt dużych dawek preparatu to m.in. ból brzucha czy nudności, jednak stosując się do zaleceń odnośnie dawkowania nie powinny one wystąpić. Dotyczy to większości suplementów zawierających ekstrakty roślinne.

Przede wszystkim z preparatu nie powinni korzystać panowie u których zdiagnozowano cukrzycę oraz problemy z wątrobą. Dotyczy to wszystkich preparatów na powiększenie członka na bazie l-argininy. Koniecznie należy również przed rozpoczęciem stosowania produktu zapoznać się  lista składników (znajdziesz ją wyżej) i upewnić się że nie występuje u nas nadwrażliwość na którykolwiek ze znajdujących się w nim składników. Osoby z nadciśnieniem lub nieregularnym rytmem serca powinny skonsultować się z lekarzem.

Czy suplement diety penis complete to produkt warty zakupu? – Podsumowanie

Tabletki na porost penisa

Jeśli szukasz produktu, który może zapewnić coś więcej niż tylko powiększanie członka, ale również podnieść sprawność seksualną w tym zwiększyć libido, wydłużyć czas trwania stosunku czy uzyskać mocniejszą erekcję – Penis complete marki sexual health series może okazać się dobrym wyborem.

Warto wiedzieć:

Liczba kapsułek w opakowaniu

60

Na jak długo wystarczy 1 opakowanie

30 dni

Ile kosztuje

199,90 PLN

Dzienna porcja:

2 kapsułki

Opinie na temat produktu

Oficjalna strona

Sprawdź także pozostałe recenzje

Najlepsze tabletki na powiększenie penisa - Ranking | Najlepsze tabletki na cellulit - Ranking | Najlepsza odżywka do rzęs - Ranking | Tabletki na wydłużenie stosunku | Member XXL opinie