PeniSizeXL: Opinie, Efekty, Cena, Gdzie kupić – Skuteczne tabletki na porost członka?- [Recenzja 2023]

3.8/5 - (13 votes)

Aktualizacja 26 stycznia, 2023

Penisizexl to z pewnością jeden z popularniejszych preparatów na powiększenie penisa dostępnych na naszym rynku. Tabletki penisizexl bazują na naturalnych składnikach, które mają korzystne działanie nie tylko na rozmiar penisa (do +7,7 cm) ale również na wzmocnienie erekcji, wzrost libido czy wydłużenie stosunku. 

Tabletki penisizexl

W tej recenzji omówimy skład preparatu, w jaki sposób działa i czy jego stosowanie powoduje skutki uboczne. Sprawdzimy również opinie mężczyzn na temat jego skuteczności, a także ile kosztuje miesięczna kuracja preparatem.

  Jeśli chcesz tylko dowiedzieć się gdzie kupić taniej kapsułki penisizexl to poniżej zamieszczamy link do oferowanych przez producenta zestawów w cenach do -52%.  

Zestawy w cenie do -52%

Co to jest i jak działa Penisizexl?

Suplement diety penisizexl to kompleksowy preparat, który dzięki odpowiednio dobranym składnikom aktywnym wpływa pozytywnie na jakość życia seksualnego. 

Na oficjalnej stronie produktu możemy przeczytać, że kapsułki mogą zapewnić nie tylko powiększenie penisa o dodatkowe 7,7 cm, ale także pomóc w uzyskaniu mocniejszej i dłużej utrzymującej się erekcji a także nasilać popęd seksualny i zwiększać ochotę na seks.

Penisizexl działa na kilka sposobów. Przede wszystkim wspomaga rozkurcz naczyń krwionośnych powodując zwiększony napływ krwi do ciał jamistych członka. Dodatkowo, dzięki wykorzystaniu takich składników jak buzdyganek naziemny, liść damiana czy palma sabałowa wykazuje również korzystne działanie na układ hormonalny i libido. 

Jak stosować Penisizexl – Dawkowanie

Dawkowanie penisizexl jest bardzo proste i polega na stosowaniu 1 kapsułki preparatu dwa razy dziennie (popić 200 ml wody). 1 kapsułka na 20 minut przed śniadaniem, druga natomiast na 30 minut przed stosunkiem w celu wzmocnienia erekcji. W innym wypadku drugą kapsułkę należy przyjąć na 20 minut przed posiłkiem. 

Podstawowe działanie preparatu to powiększanie penisa, ponadto wzmacnia funkcje seksualne w tym m.in. zwiększa libido, wzmacnia erekcję i podnosi sprawność seksualną. Dzięki tym właściwościom może być również stosowany na 30 minut przed przed planowanym stosunkiem aby uzyskać silniejszą i długotrwałą erekcję. 

Choć suplement penisizexl opiera swoje działanie na bezpiecznych naturalnych składnikach nie powinno przekraczać się zalecanej dawki sugerowanej przez producenta. Przyjmowanie dawek wyższych niż te sugerowane nie będzie miało wpływu na uzyskane efekty, może za to powodować dolegliwości ze strony układu pokarmowego. 

Penisizexl – Skład preparatu

Skład produktu prezentuje się naprawdę dobrze, gdyż znajdziemy w nim aż 6 substancji aktywnych bardzo często spotykanych w suplementach na powiększanie penisa i poprawę potencji. 

Penisizexl zawiera wyłącznie naturalne składniki zapobiegające zaburzeniom seksualnym i mające wpływ na powiększenie penisa takie jak tribulus terrestris, muira puama, korzeń maca, palma sabałowa, liść damiana oraz żeń-szeń. Skład penisizexl ułatwia erekcję, poprawia sprawność seksualną i wykazuje działanie na rozmiar penisa.

Jako minus z pewnością można potraktować brak l-argininy, która odpowiada za nasilenie napływu krwi do penisa, niemniej pozostałe składniki wykazują podobne właściwości w tym np. buzdyganek oraz korzeń maca (zawiera w sobie argininę) co w pewnym stopniu rekompensuje jej brak. 

Pełna lista składników PeniSizeXL:

Tribulus Terrestris

Tribulus terrestris (buzdyganek naziemny) ma kompleksowe właściwości wpływające na zdolności seksualne mężczyzn. Dzięki wysokiej zawartości saponin steroidowych wykazuje korzystne działanie na układ hormonalny, dzięki czemu zwiększa poziom wolnego testosteronu we krwi, ponadto wzmacnia erekcję i wspomaga libido zwiększając tym samym popęd płciowy. 

Buzdyganek naziemny poprawia produkcję spermy, a dzięki właściwościom powodującym rozkurcz naczyń krwionośnych usprawnia również transport krwi docierającej do penisa, dzięki czemu może dość do zwiększenia  jego rozmiaru oraz uzyskania silniejszej erekcji.

Korzeń Maca

Choć tabletki na powiększanie penisa penisizexl nie zawierają w swoim składzie l-argininy, pewne jej ilości znaleźć możemy właśnie w ekstrakcie z korzenia maca. Arginina inicjuje uwalnianie tlenku azotu w organizmie co prowadzi do rozluźnienia naczyń krwionośnych umożliwiając wzmożony dopływ krwi do ciał jamistych członka. 

Korzeń maca ma także korzystne działanie na ruchliwość plemników oraz zwiększoną produkcję spermy a tym samym na lepszą płodność.

Palma Sabałowa

Palma sabałowa znana również jako saw palmetto w suplementach na porost penisa odpowiada przede wszystkim za ograniczenie konwersji testosteronu do dihydrotestosteronu (DHT). Wykazuje również działanie ochronne dla prostaty, podnosi także libido zwiększając ochotę na seks. 

Muira Puama

Składnik ten odpowiada za wydłużenie stosunku oraz poprawę erekcji, dzięki czemu skutecznie wspomaga funkcje seksualne u mężczyzn. Jego działanie nie odpowiada bezpośrednio za rozmiar członka, korzystnie wpływa natomiast na ogólną sprawność seksualną. 

Liść Damiana

Liść damiana ma podobne zastosowanie co omawiany wcześniej składnik, również działa wspomagająco na zaburzenia erekcji, nasila libido, pomaga także opóźnić wytrysk.

Żeń-szeń

Żeń-szeń dodaje energii, zwiększa wytrzymałość i libido. Ponadto, żeń-szeń zawiera również ginsenozydy mające wpływ na uwalnianie w organizmie tlenku azotu i rozluźnienie naczyń krwionośnych, dzięki czemu do ciał jamistych penisa może przedostać się wzmożona ilość krwi. Efektem jest nie tylko silniejsza erekcja, ale również biorąc pod uwagę informacje ze strony producenta rozrost ciała jamistych, który prowadzi do powiększania penisa.

Penisizexl – Opinie użytkowników

W przypadku suplementów na powiększanie penisa bardzo trudno znaleźć opinie mężczyzn na forach internetowych czy w komentarzach na blogach. To zrozumiałe, że panowie niechętnie podchodzą do dzielenia się swoimi problemami z rozmiarem członka na forum publicznym. 

Kobieta i mężczyzna

W trakcie przygotowania tej recenzji udało nam się znaleźć dwie pozytywne opinie opublikowane w niezależnym serwisie, niestety obie sprzed 4 lat. Jednak z tego co udało nam się ustalić skład preparatu nie uległ w tym czasie zmianie co jest dobrą wiadomością dla mężczyzn zainteresowanych kupnem produktu. Można więc założyć, że wykazuje taką samą skuteczność co 4 lata temu.

Opinie o penisizexl można również znaleźć tutaj. Możemy się z nich dowiedzieć, że preparat pomaga nie tylko uzyskać większy rozmiar penisa ale również podnosi zdolności seksualne mężczyzn (silniejsza erekcja, wzrost popędu, dłuższe stosunki). Panowie stosujący produkt chwalą go przede wszystkim za szybkość i skuteczność działania. 

Gdzie kupić Penisizexl? 

Tabletki na powiększenie penisa penisizexl podobnie jak inne preparaty w tej kategorii dostępne są jedynie w sprzedaży internetowej. Choć cena suplementu na aukcjach internetowych może być kusząca, tylko zakup na oficjalnej stronie producenta (www.penisizexl.pl) daje gwarancję oryginalności produktu. 

Choć ograniczoną dostępność preparatu można potraktować jako wadę, zyskujemy w ten sposób możliwość zakupu produktu w zestawie składającym się z 3 lub 6 sztuk tabletek w niższej cenie o czym dowiesz się więcej w następnej części recenzji.

Ile kosztuje Penisizexl? – Cena kuracji

Cena penisizexl to 209 zł za opakowanie 60 kapsułek. Przy sugerowanym dawkowaniu opakowanie suplementu wystarczy na pełne 30 dni stosowania. Warto zaznaczyć, że zamawiając jedno opakowanie, drugie otrzymujemy gratis. Dzięki temu miesięczny koszt kuracji powiększającej to nie 209 zł a jedynie 104,5 zł. 

6 opakowań tabletek penisize xl

Podczas składania zamówienia na stronie producenta mamy do wyboru trzy zestawy – startowy, polecany i maksymalny efekt. 

  • PROGRAM STARTOWY – czyli 1 opakowanie zawierające 60 kapsułek + 60 kapsułek gratis (2 miesiące kuracji).
  • PROGRAM POLECANY – w skład tego zestawu wchodzą 3 opakowania tabletek penisizexl, taka ilość z powodzeniem wystarczy na 3 miesiące regularnego stosowania suplementu. Zestaw ten w większości wypadków powinien wystarczyć na przeprowadzenie pełnej kuracji jednocześnie pozwalając na zmniejszenie kosztów. 
  • PROGRAM MAKSYMALNY EFEKT – w składzie największego pakietu znajduje się aż 6 sztuk produktu. W wielu przypadkach taka ilość kapsułek nie będzie potrzebna, jeśli jednak nie mamy pewności czy uda nam się osiągnąć zamierzone efekty w ciągu 3 miesięcy, możemy zdecydować się na zakup większego zestawu.

Efekty stosowania tabletek PenisizeXL

Producent deklaruje, że możliwe do uzyskania powiększenie penisa dzięki regularnemu stosowaniu tabletek penisizexl to dodatkowe 7,7 cm. Preparat nie tylko wpływa korzystnie na rozmiar penisa ale również na ogólną sprawność seksualną. Penisize xl działa także na wzmocnienie erekcji, podnosi libido oraz zapobiega przedwczesnym wytryskom. 

Plusem suplementu jest szybkość działania gdyż pierwsze widoczne zmiany mogą pojawiać się już 3 tygodniach stosowania (większy rozmiar członka), natomiast na wzrost libido oraz wzmocnienie erekcji mogą być odczuwalne nawet po pierwszej dawce.

Penisizexl – Skutki uboczne i Bezpieczeństwo stosowania

Zaletą penisizexl jest w pełni naturalny skład co znacząco zmniejsza ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. U osób zdrowych u których nie występuje nadwrażliwość na któryś ze składników wykorzystanych w preparacie, nie powinny wystąpić skutki uboczne w trakcie kuracji. Należy pamiętać, że niektóre schorzenia mogą stanowić przeciwwskazania do stosowania tabletek na powiększanie penisa.

Nie należy stosować produktu peni size xl w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek z jego składników.

Suplement diety, bo do tej kategorii zaliczają się dostępne na rynku preparaty na powiększenie członka ma za zadanie wspierać pracę organizmu a nie wymuszać sztuczne reakcje jak ma to miejsce w przypadku leków na receptę. 

Wykorzystanie wyłącznie ekstraktów i wyciągów roślinnych sprawia, że penisize xl jest produktem bezpiecznym, jednak i tutaj należy zachować pewną ostrożność. Jeśli więc mamy problemy zdrowotne najlepiej skonsultować chęć przeprowadzanie kuracji powiększającej z lekarzem.

FAQ – Odpowiedzi na często zadawane pytania

Kiedy zobaczę pierwsze efekty stosowania penisizexl?

Według informacji z oficjalnej strony produktu, pierwsze efekty powiększenia penisa mogą pojawić się już po upływie 3 tygodni od rozpoczęcia przyjmowania kapsułek. Biorąc pod uwagę opinie znalezione w niezależnym serwisie jak i recenzje opublikowane na stronie producenta wynika, że zmiany powinny pojawić się w pierwszych tygodniach kuracji. 

Czy mogę kupić tabletki penisizexl w aptece?

Tabletki penisizexl dostępne są jedynie w dystrybucji internetowej, nie dostaniemy ich więc w aptece czy sklepach z suplementami. Kapsułki można zamówić poprzez oficjalną stronę, aukcje internetowe lub porównywarki cen. Zakup na stronie produktu daje możliwość obniżenia ceny nawet do 52% pod warunkiem zamówienia jednorazowo większej ilości sztuk.

Zamiennik dla preparatu penisizexl?

Dostępne na rynku tabletki na porost penisa takie jak member xxl czy penilarge mogą stanowić alternatywę dla suplementu diety peni size xl. Wszystkie wymienione produkty bazują na dobrze znanych i bezpiecznych składniach, dlatego ryzyko wystąpienia skutków ubocznych zostało ograniczone do minimum. Działanie każdego z preparatów polega na usprawnieniu transportu krwi do penisa, co w efekcie ma zapewnić wzrost członka oraz poprawę erekcji. Warto pamiętać, aby zamiennik penisizexl bazował na bezpiecznych i naturalnych składnikach.

W jakim wieku można stosować preparat penisize xl?

Suplement diety penisize xl zawiera składniki mogące mieć wpływ na gospodarkę hormonalną, dlatego kapsułek nie powinny stosować osoby, które nie ukończyły 18 lat.

Czy tabletki na powiększenie penisa penisizexl warte są swojej ceny? – Podsumowanie

Działanie penisizexl ma przede wszystkim zapewnić wzrost rozmiaru członka (zarówno długości jak i obwodu penisa) ale również poprawić ogólną sprawność seksualną mężczyzny (poprawa erekcji i zwiększone libido).

Penisie xl działa poprzez usprawnienie przepływu krwi do narządów płciowych sprawiając, że ciała jamiste ulegają rozrostowi. Mechanizm ten ma zarówno powiększyć penisa jak i wzmocnić się wzwodu. Pozostałe składniki mają zapewnić wzrost popędu seksualnego jak i wydłużenie stosunku.

Pozytywnych opinii na temat penisizexl ze względu na specyficzną kategorię produktu nie znajdziemy na forum czy w innych publicznych miejscach a jedynie na stronie producenta.

Do zalet preparatu z pewnością zaliczyć możemy wykorzystanie jedynie naturalnych i w dużym stopniu bezpiecznych składników. Jest to bardzo istotne ze względu na konieczność długotrwałego przyjmowania suplementu.  Dawkowanie tabletek penisizexl, wystarczą 2 kapsułki dziennie.

Kapsułki penisizexl

Cena za miesięczną kurację to tylko 104,5 zł (1 opakowanie gratis), co więcej decydując się na zamówienie kapsułek w zestawie za 3 sztuki zapłacimy jedynie 350,00 zł. Taka ilość kapsułek powinna wystarczyć na pełna 3-miesięczną kurację. 

Jeśli szukasz tabletek o kompleksowych właściwościach, nie tylko mogących zwiększyć rozmiar członka ale również działające wspomagająco na kłopoty z przedwczesnym wytryskiem czy w zaburzeniach erekcji – PenisizeXL może być odpowiednim produktem dla Ciebie.

Warto wiedzieć:

Liczba kapsułek w opakowaniu

60 + 60 gratis

Na jak długo wystarczy 1 opakowanie

30 dni

Ile kosztuje

209,00 PLN

Dzienna porcja:

2 kapsułki

Opinie na temat produktu

Oficjalna strona

Sprawdź także pozostałe recenzje

Najlepsze tabletki na powiększenie penisa - Ranking | Najlepsze tabletki na cellulit - Ranking | Najlepsza odżywka do rzęs - Ranking | Tabletki na wydłużenie stosunku | Member XXL opinie