ProBreast Plus – Opinie, Cena, Efekty – Czy warto kupić ? [Recenzja 2021]

Biust większy o 2 rozmiary bez ingerencji chirurgicznej? Taką informację znajdziemy na oficjalnej stronie tabletek na powiększenie biustu ProBreast Plus. Pytanie tylko, czy środek naprawdę jest tak skuteczny jak go reklamują?

Tabletki i Krem na powiększanie piersi - Pro Breast plus

W tej recenzji odpowiemy na pytania jak działa preparat, czy powoduje skutki uboczne, ile kosztuje miesięczna kuracja i przede wszystkim czy warto kupić go w 2021r?

 Pod tym linkiem znajdziesz opinie na temat tabletek probreast plus, a tutaj możesz sprawdzić dostępne promocje (nawet do -50%), które udało nam się znaleźć w trakcie tworzenia tej recenzji. 

Dla tych kobiet, które w natłoku codziennych obowiązków nie mają czasu lub nie chcą czytać pełnej recenzji zamieszczamy krótkie podsumowanie.

Działanie preparatu opiera się na dostarczeniu do organizmu fitoestrogenów roślinnych, które są naturalnym odpowiednikiem estrogenów. Dzięki temu dochodzi do wzrostu poziomu estrogenów i stymulacji gruczołów piersiowych, sprawia to, że biust nabiera pełności i jędrności a także zwiększa swój rozmiar.

Za cenę 239,00 otrzymujemy zestaw zawierający 60 kapsułek oraz krem do stosowania bezpośrednio na biust. Taki zestaw wystarczy na pełne 30 dni kuracji. 

Kiedy pierwsze efekty stosowania? Pierwsze widoczne zmiany mogą pojawić się już po 2 tygodniach, jednak uzyskanie pełnego efektu (+ 2 rozmiary) wymaga nawet 3 miesiące regularnego stosowania preparatu. 

ProBreast Plus – Co to jest i jak działa?

Probreast plus różni się od pozostałych preparatów na powiększenie piersi które mieliśmy okazję zrecenzować. Dlaczego?

Opakowanie tabletek na wzrost biustu

Przede wszystkim zapewnia kompleksowe podejście polegające na działaniu jednocześnie od wewnątrz oraz od zewnątrz. W zestawie otrzymujemy nie tylko suplement w formie kapsułek ale również krem do stosowania bezpośrednio w okolicy dekoltu. 

Tabletki dostarczają do organizmu naturalnych i bezpieczniejszych dla zdrowia odpowiedników estrogenów – fitoestrogenów. W ten sposób rośnie poziom estrogenów oraz dochodzi do stymulacji gruczołów piersiowych

Krem dołączony do zestawu również zawiera składniki zawierające roślinne fitoestrogeny, witaminy i minerały oraz składniki nasilające produkcję elastyny i kolagenu. Krem w naturalny sposób wpływa na napięcie skóry w okolicy biustu, dzięki czemu piersi są bardziej jędrne i pełne

Według deklaracji samego producenta, tabletki probreast plus są w stanie zapewnić wzrost rozmiaru piersi o 1 lub nawet 3 rozmiary bez konieczności ingerencji chirurgicznej. 

Pierwsze efekty stosowania preparatu mogą być widoczne już po upływie 2 tygodni od rozpoczęcia kuracji powiększającej, jednak na uzyskanie pełnego efektu trzeba poczekać do 2-3 miesięcy. 

ProBreast Plus – Opinie kobiet na temat suplementu

W przypadku preparatów na powiększenie biustu bardzo ciężko jest znaleźć opinie kobiet, które miały okazję sprawdzić ich skuteczność na sobie. Nie ma co ukrywać, że jest to temat którym wiele kobiet nie chce dzielić się publicznie w internecie, na forach czy w serwisach społecznościowych. 

Zdjęcie kobiety mierzącej biust

 Z kilkoma opiniami możemy zapoznać się tutaj, wynika z nich, że środek działa skutecznie a stosujące go kobiety są bardzo zadowolone z uzyskanych efektów. Oczywiście nie zastąpi to opinii opublikowanych w miejscach nie powiązanych z produktem, jednak o takie będzie bardzo ciężko.  

Czymś co bardzo nam się podoba w przypadku suplementu diety probreast plus jest 90-dniowa gwarancja satysfakcji. Gwarancja satysfakcji zapewnia nam możliwość przetestowania produktu, dając nam czas aby wyrobić sobie własną opinie czy tabletki są w naszym przypadku skuteczne czy też nie. 

Jeśli w tym czasie piersi nie staną się większe, pełniejsze i bardziej jędrne, producent zapewnia, że w takiej sytuacji możemy odesłać produkt i uzyskać zwrot pieniędzy. 

Jak stosować tabletki Pro Breast Plus – Dawkowanie

Dawkowanie produktu jest bardzo proste, musimy jednak pamiętać, że w zestawie otrzymujemy nie tylko tabletki ale również krem do wcierania bezpośrednio w piersi. 

W przypadku suplementu stosujemy 2 kapsułki dziennie. Najlepiej przyjmować preparat bezpośrednio z posiłkiem lub niedługo po nim. Dzięki temu unikniemy ryzyka wystąpienia dolegliwości ze strony układu pokarmowego.

Dodatkowo stosowanie preparatu z posiłkiem może poprawić przyswajalność substancji aktywnych. Kapsułki należy popić dużą ilością wody (200-300 ml). 

Producent zaleca nanosić krem 2 razy dziennie, rano i wieczorem. Niewielką ilość kremu należy wmasować okrężnymi ruchami w biust aż do linii ramion. 

To wszystko. Przestrzegamy jednak przed stosowaniem większych dawek niż te sugerowane przez producenta, gdyż nie przyspieszy to uzyskanych efektów, może natomiast wpłynąć negatywnie na nasze zdrowie i z pewnością będzie bardziej kosztowne niż w przypadku zalecanego dawkowania.

Skład tabletek oraz kremu na powiększenie biustu ProBreast Plus

Tabletki Pro Breast Plus zawierają jedynie naturalne składniki bogate w fitoestrogeny, czyli roślinne odpowiedniki estrogenów stymulujących piersi do wzrostu tj. kozieradka pospolita, ekstrakt z szyszek chmielu czy koper włoski. 

W suplemencie znajdziemy również witaminę B6, która odpowiada za produkcję nowych komórek, kmin rzymski a także witaminy, minerały oraz składniki odpowiedzialne za nasilenie produkcji elastyny i kolagenu, zapewniając piersiom naturalny efekt push-up

Musimy pamiętać że w zestawie otrzymujemy nie tylko suplement w postaci żelowych kapsułek, ale również krem do stosowania bezpośrednio w okolicach dekoltu. Skład kremu jest bardzo zbliżony do tego który znajdziemy w tabletkach.

Skład suplementu diety Probreast plus:

Skład suplementu diety pro breast plus.
 • Ekstrakt z kozieradki
 • Ekstrakt z izoflawonów sojowych
 • Ekstrakt z szyszek chmielu
 • Kmin rzymski
 • Koper włoski
 • L-tyrozyna
 • Witamina B6
 • Witamina E

Skład kremu ProBreast Plus zawiera m.in.:

 • Ekstrakt z nagietka lekarskiego
 • Wyciąg z szyszek chmielu
 • Witamina E
 • Olej z nasion słonecznika
 • Olej migdałowy

Ile kosztuje probreast plus i gdzie kupić bezpiecznie?

ProBreast Plus jest jednym z droższych preparatów na powiększenie biustu na rynku. Miesięczna kuracja tym suplementem to koszt 239,00 zł. Jednak to tylko pozory, ponieważ w zestawie otrzymujemy nie tylko tabletki, ale również preparat w formie kremu do stosowania bezpośrednio na biust. 

Dokonując zakupu bezpośrednio na stronie producenta (www.probreastplus.pl), możemy skorzystać z promocji pozwalających na zakup produktu w zestawach składających się z 3 lub 6 sztuk produktu po obniżonej cenie. 

Zestaw tabletki + krem kosztuje 239,00 zł i wystarczy na 30 dni codziennego stosowania. Jeśli jednak jesteś zdecydowana na przeprowadzenie pełnej kuracji trwającej nawet 2 lub 3 miesiące, zakup zestawu może zapewnić spore oszczędności. 

Jak to wygląda w praktyce? Zamawiając jednorazowo 3 sztuki preparatu zapłacimy tylko 478,00 zł czyli mniej aż o 239,00 zł. 

Jeszcze większe oszczędności może zapewnić zakup jednorazowo 6 opakowań produktu co pozwoli nam na obniżenie ceny aż o 50%, czyli cena za 6 sztuk produktu wyniesie nas tylko 717,00 zł. Zestaw ten raczej skierowany jest do pań które miały już okazję przetestować produkt i zdecydowane są kontynuować kurację w celu podtrzymania uzyskanych efektów.

Preparat dostępny jest również w serwisach aukcyjnych, jednak jeśli chcemy mieć możliwość skorzystania z gwarancji satysfakcji oferowanej przez producenta, musimy dokonać zakupu bezpośrednio z oficjalnej strony. 

 Na czym polega taka gwarancja? Według informacji na oficjalnej stronie, jeśli w ciągu 90 dni od dnia zakupu, stwierdzisz, że uzyskane efekty znacznie odbiegają od tych deklarowanych przez producenta, możesz odesłać go i odzyskać wydane pieniądze. Tutaj dowiesz się więcej na temat gwarancji. 

Q&A – Odpowiedzi na często zadawane pytania

Kiedy pojawią się pierwsze efekty stosowania produktu?

Probreast plus to jeden z najszybciej działających produktów na powiększenie piersi dostępny na rynku. Według producenta suplementu pro breast plus środek jest w stanie  zapewnić wzrost rozmiaru biustu i poprawę jego wyglądu już w ciągu 2-3 tygodni od rozpoczęcia stosowania. 

Jak widać pierwsze efekty mogą pojawić się w krótkim czasie, jednak pełen efekt powiększenia (nawet o 2 rozmiary) wymaga systematycznego stosowaniu tabletek przez 2 lub nawet 3 miesiące. 

Czy potrzebuje recepty aby kupić preparat?

Nie. Probreast plus to suplement diety a nie lek wydawany na receptę. W preparacie znajdziemy tylko składniki pochodzenia naturalnego zawierające fitoestrogeny roślinne, które nie są obarczone tyloma skutkami ubocznymi co podawanie leków na bazie estrogenów. 

L-tyrozyna, kozieradka pospolita czy ekstrakt z szyszek chmielu to naturalne i w dużym stopniu bezpieczne składniki, dlatego środki oparte na tych substancjach możemy kupić bez konieczności wcześniejszej wizyty u specjalisty w celu wystawienia recepty. 

Czy uzyskany efekt powiększenia jest trwały?

Niestety nie. Bez względu na to jaki dostępny na rynku produkt na powiększenie piersi wybierzemy, po odstawieniu preparatu uzyskane efekty zaczną wracać do punktu wyjściowego. 

Systematyczne stosowanie tabletek zwiększa poziom hormonów (estrogenów, prolaktyny, progesteronu) co wpływa na zwiększenie objętości biustu, jednak gdy poziom hormonów zacznie spadać, rozmiar biustu również zacznie ulegać stopniowemu zmniejszeniu. 

Dobrym rozwiązaniem po uzyskaniu zadowalających efektów może być przejście na dawkę podtrzymującą czyli np. 50% dawki podstawowej. Warto jednak uzyskać odpowiedź bezpośrednio od producenta czy takie rozwiązanie będzie skuteczne. 

O ile rozmiarów można powiększyć piersi?

Maksymalne efekty jeśli chodzi o powiększenie biustu w przypadku systematyczne stosowania probreast plus (+ krem) to 2 rozmiary. Uzyskanie takiego efektu może wymagać minimum kilku tygodni codziennego stosowania (lub nawet kilku miesięcy). 

Trzeba jednak pamiętać, że wiele zależeć będzie od indywidualnych predyspozycji. Zawarte w produkcie fitoestrogeny roślinne zapewniają wzrost poziomu estrogenów, ale również prolaktyny i progesteronu. Podobnie jak w okresie dojrzewania gdy poziom hormonów rośnie, dochodzi do powiększenia rozmiaru piersi, jednak nawet wtedy biust może powiększyć się bardzo wyraźnie lub tylko w niewielkim stopniu. 

Podobnie wygląda sytuacja w przypadku stosowania suplementów jak pro breast plus oraz innych dostępnych na rynku tabletek na większy biust.

Czy stosowanie probreast plus powoduje skutki uboczne?

Według informacji na stronie producenta, preparat probreast plus zawiera naturalne składniki i w dużym stopniu bezpieczne. W przypadku stosowania się do zaleceń producenta odnośnie dawkowania, u kobiet zdrowych nie powinny wystąpić skutki uboczne. 

W przypadku suplementów diety należy brać pod uwagę, że mogą wystąpić reakcje alergiczne czy dolegliwości ze strony układu pokarmowego. Podczas stosowania niektórych składników mogą wystąpić nudności, biegunki, zaparcia czy bardziej obfite miesiączki.

Należy również zachować dużą ostrożnością w przypadku nowotworów, gdyż składniki tego typu preparatów mają wpływ na układ hormonalny. W przypadku wątpliwości najlepiej skonsultować się z lekarzem przed rozpoczęciem stosowania pro breast plus. Probreast wpływa na poziom estrogenu w organizmie, warto mieć to na uwadze.

Czy warto kupić suplement pro breast plus?

Jeśli szukasz naturalnej alternatywy dla zabiegów chirurgicznych – Tabletki ProBreast Plus mogą okazać się strzałem w dziesiątkę.

Tabletki probreast plus na większe piersi
Sprawdź opinie na
temat tabletek probreastplus

Suplement diety probreast plus to kompleksowe podejście do powiększania biustu, gdyż w zestawie otrzymujemy nie tylko preparat w formie kapsułek ale także krem o działaniu miejscowym. Dodatkowym atutem jest naturalny skład oraz szybkość działania (widoczne efekty już po kilku tygodniach).

Cena preparatu wydaje się wysoka, na szczęście możemy skorzystać z dostępnych na stronie producenta promocji i oszczędzić nawet do 50% przy zamówieniu większej ilości sztuk produktu. 

Bardzo dużą zaletą produktu jest gwarancja satysfakcji która w przypadku tego produktu wynosi aż 90 dni. Jeśli w tym czasie Twój biust nie nabierze pełności i nie powiększy się nawet o 1 rozmiar, producent deklaruje zwrot pieniędzy.

Warto wiedzieć:

Liczba kapsułek w opakowaniu

60

Na jak długo wystarczy 1 opakowanie

30 dni

Ile kosztuje

239,00 PLN

Dzienna porcja:

2 kapsułki

Opinie na temat produktu

Dostępne promocje

Oficjalna strona

Sprawdź także pozostałe recenzje

Najlepsze tabletki na cellulit - Ranking | Najlepsza odżywka do rzęs - Ranking