Odżywka Revamin lash – Opinie, Efekty, Skład – Warte zakupu serum do rzęs?

4.5/5 - (2 votes)

Aktualizacja 19 lutego, 2022

Odżywka do rzęs revamin lash to produkt skierowany przede wszystkim do pań, których rzęsy są osłabione, krótkie i mają tendencję do wypadania. Według zapewnień producenta, codzienne stosowanie odżywki ma zapewnić zagęszczenie, pogrubienie i wydłużenie rzęs w krótkim czasie.

Revamin lash - odżywka do rzęs

Przyjrzeliśmy się bliżej temu preparatowi, sprawdziliśmy jakie zbiera opinie wśród stosujących go kobiet, czy powoduje skutki uboczne oraz po jakim czasie można zobaczyć pierwsze efekty stosowania serum

Poniżej zamieszczamy skróconą wersję dla tych zabieganych oraz specjalną zniżkę -20% na dowolną ilość sztuk preparatu.

Zniżka -20% na dowolną ilość opakowań

Skrót recenzji revamin lash

To co szczególnie zwróciło naszą uwagę to fakt, iż revamin lash zawiera wyłącznie naturalne składniki o korzystnym wpływie na kondycję rzęs. Według samego producenta serum nie powoduje efektów ubocznych w postaci podrażnień, może być więc stosowane nawet przez osoby z wrażliwą skórą. 

Otwarta odżywka revamin lash

Skład serum do rzęs revamin lash zawiera biotinoyl tripeptide-1, składnik który w trakcie testów na grupie 30 ochotników pozwolił na wydłużenie rzęs o 17% oraz na 19% poprawę ich grubości w zaledwie 30 dni

Pierwsze widoczne zmiany w wyglądzie rzęs mogą pojawić się już po 3 tygodniach od rozpoczęcia kuracji, jednak w celu uzyskania maksymalnego efektu zaleca się stosować odżywkę przez co najmniej 3 miesiące. 

Cena preparatu może się wydawać dość wysoka, w tym wypadku otrzymujemy jednak nie 3 a 8 ml serum w cenie 199 zł za opakowanie. 

Trzeba jednak mieć na uwadze, że odżywkę revamin lash stosuje się 2 razy dziennie, rano i wieczorem. Tak więc większa pojemność buteleczki niekoniecznie wpłynie na wydłużenie kuracji, zyskujemy w ten sposób natomiast możliwość nakładania odżywki częściej co z kolei może przełożyć się na szybszy wzrost rzęs.  

Na oficjalnej stronie produktu dostępne są również zestawy składające się 2 oraz 3 sztuk produktu w obniżonych cenach. Dzięki skorzystaniu z zakupu zestawu za 2 sztuki preparatu zapłacimy 358 zł (-10%), natomiast zestaw 3 opakowań to koszt 477,60 zł (-20%).

  Udało nam się również dotrzeć do specjalnej zniżki na zakup revamin lash w cenie niższej o 20% nawet decydując się na zakup tylko jednego opakowania 🙂  

Zniżka -20% na dowolną ilość opakowań

Co to jest revamin lash i jak działa?

Pędzelek oparty na buteleczce

Revamin lash to odżywka do rzęs na bazie składników naturalnych mających wpływ na wzmocnienie włosków, poprawę gęstości, grubości oraz stymulujących rzęsy do wzrostu. 

Składniki aktywne znajdujące się w serum mają także właściwości nawilżające, wzmacniające strukturę włosów, a tym samym zapewniające rzęsom optymalne środowisko do wzrostu. 

Jak stosować revamin lash? – Podpowiadamy

Stosowanie revamin lash jest bardzo proste i zajmuje mniej niż minutę. Odżywkę należy nakładać dwa razy dziennie, rano i wieczorem po wcześniejszym demakijażu. Z odżywki korzysta się jak z klasycznego eyelinera, wystarczy niewielką ilość serum nałożyć u nasady rzęs (na linię rzęs), jednak w tym przypadku kreska nie musi być równa gdyż odżywka nie pozostawia śladów. 

Teraz wystarczy już tylko poczekać aż odżywka revamin lash wchłonie się i to wszystko co musimy zrobić. Producent zaleca stosowanie odżywki codziennie przez 3 miesiąca aby wygląd rzęs mógł ulec maksymalnej poprawie.

Gdy rzęsy staną się grubsze, dłuższe i wyraźnie zagęszczone można przejść na dawkę, która wystarczy do podtrzymania efektu (2-3 razy na tydzień).

Skład revamin lash – Co znajdziemy w środku?

Naturalny skład to duża zaleta odżywki revamin lash. Serum bazuje wyłącznie na naturalnych ekstraktach, które wykazują korzystne działanie na grubość rzęs, naturalne nawilżenie włosów, poprawę gęstości ale przede wszystkim stymulujące porost rzęs.

Na uwagę zasługuje zawartość biotinoylu oraz biotyny, które znane są ze swoich właściwości wzmacniających strukturę rzęs, oraz składników poprawiających odżywienie i nawilżenie skóry powiek. 

Pełny skład revamin lash zawiera:

  • Biotinoyl tripeptide-1
  • Biotyna
  • Kofeina
  • Cynk PCA
  • Arginina
  • Pantenol
  • Gliceryna
  • Hialuronian sodu
  • Mocznik

1. Biotinoyl tripeptide-1

Biotinoyl tripeptide-1 to z pewnością jeden z istotniejszych składników odżywek do rzęs jak i równie chętnie stosowany w innych preparatach kosmetycznych. 

Biotinoyl jest jednym z nielicznych składników, którego skuteczny wpływ na kondycję oraz wzrost rzęs potwierdzają wyniki niezależnych badań. W trakcie 30 dni testów na grupie ochotników, składnik ten uzyskał wydłużenie rzęs o 17% oraz poprawę grubości o 19%. Co więcej, zapobiega przekształcaniu się testosteronu do DHT (dihydrotestosteronu) odpowiedzialnego za nasilenie wypadania włosów. 

2. Biotyna

Biotyna jest jednym z najczęściej spotykanych składników w suplementach jak i kosmetykach na wzmocnienie i porost włosów. Co więcej, działanie biotyny nie ogranicza się jedynie do poprawy odżywienia i kondycji rzęs, ale również wzmocnienia skóry i paznokci.

Biotyna jest cennym źródłem siarki niezbędnej  do budowy keratyny, dzięki czemu skutecznie hamuje wypadanie włosków, dodatkowo stymuluje wzrost rzęs oraz poprawę ich grubości. Ponadto, biotyna zagęszcza i wzmacnia strukturę włosa przy zachowaniu wysokiego stopnia bezpieczeństwa. 

3. Kofeina

Kofeina stosowana bezpośrednio na włosy i wykazuje wiele cennych właściwości. 

Kofeina zawiera m.in. antyoksydanty chroniące rzęsy przed szkodliwym działaniem wolnych rodników. Co więcej, niektóre źródła twierdzą, że ma wpływ na poprawę mikrokrążenia i wydłużenie cyklu fazy wzrostu włosa, dzięki czemu może mieć korzystny wpływ na porost rzęs. Kofeina stymuluje cebulki włosków, dotlenia je i odżywia, blokuje również konwersja do dht. 

4. Cynk PCA

Cynk to bardzo ważny pierwiastek, który pełni ważna rolę w organizmie. Cynk ze względu na swoje właściwości antyoksydacyjne chroni przed szkodliwym wpływem wolnych rodników. Bierze także udział w procesie tworzenia keratyny, głównego budulca włosów. Wzmacnia tym samym strukturę włosa i sprawia, że rzęsy stają się mocne i bardziej odporne na wypadanie. 

5. Arginina

Arginina dzięki swojemu działaniu na budowę białek keratynowych, czyli głównego budulca włosów jest bardzo często wykorzystywanym składnikiem odżywek stymulując wzrost rzęs. 

Arginina ma wiele cennych właściwości mających wpływ na poprawę kondycji rzęs. Przede wszystkim silnie nawilża rzęsy i łagodzi podrażnienia, ponadto nasila syntezę kolagenu, wzmacnia barierę lipidową skóry, ma również działanie przeciwutleniające. 

6. Pantenol

Pantenol znany również jako prowitamina b5 wnika w głąb skóry, dzięki czemu silnie nawilża rzęsy oraz skórę powiek. D-pantenol łagodzi podrażnienia i chroni włosy przed czynnikami zewnętrznymi. 

7. Gliceryna

W odżywce revamin lash gliceryna odpowiada za odpowiednią pielęgnację rzęs, w tym nawilżenie skóry, ochronę przed niekorzystnymi czynnikami zewnętrznymi, tworząc w ten sposób korzystniejsze środowisko do wzrostu rzęs. 

8. Hialuronian sodu

Hialuronian sodu jest pochodną kwasu hialuronowego. Wykazuje silne działanie higroskopijne, sprawia to, że potrafi wiązać cząsteczki wody, dzięki czemu silnie nawilża skórę powiek oraz poprawia jej elastyczność i napięcie. 

9. Mocznik

Mocznik podobnie do hialuronianu sodu ma wykazuje właściwości wiążące cząsteczki wody i zatrzymujące je w skórze, dzięki czemu skóra jest lepiej nawilżona i elastyczna. 

Revamin lash – Opinie użytkowniczek

Na potrzeby tej recenzji staraliśmy się wyszukać opinie na temat działania revamin lash, niestety jest to stosunkowo nowy produkt na rynku i nie znajdziemy zbyt wielu opinii na temat jego skuteczności.

Kobieta mająca gęste rzęsy

  Kilka opinii na temat odżywki revamin lash znajdziemy tutaj. Panie chwalą działanie serum i to jak wpływa na wygląd rzęs. Znajdziemy tam również zdjęcia przed i po kuracji na których widać znaczną poprawę jeśli chodzi o grubość rzęs, ich zagęszczenie oraz wydłużenie.    

Choć opinie na temat odżywek mogą stanowić pewną podpowiedź czy dany produkt jest skuteczny, zawsze należy w pierwszej kolejności patrzeć na skład produktu i to czy znajdują się w nim substancje mające realny wpływ na kondycję rzęs, ich optymalną regenerację oraz porost.

Gdzie kupić revamin lash – Cena i promocje

Jeśli chodzi o minusy to z pewnością zaliczyć możemy do nich fakt, iż odżywka do rzęs revamin lash dostępna jest jedynie w internecie, bez możliwości zakupu w drogerii stacjonarnej. 

Ta forma dystrybucji ma również swoje zalety, przede wszystkim kupując produkt w sklepie stacjonarnym nie możemy liczyć na obniżenie ceny kupując jednorazowo większą ilość opakowań. Zamówienie produktu na oficjalniej stronie producenta www.revaminlash.pl daje nam bowiem możliwość wyboru z zestawu 2 lub 3 sztuk serum do rzęs o 10 lub nawet 20% niższej cenie. 

Cena za 1 opakowanie odżywki to 199 zł. Jeśli zdecydujemy się zamówić za jednym razem 2 sztuki cena spadnie o 10%, zapłacimy więc tylko 358 zł (179,10 zł za sztukę). Jeszcze większe korzyści może zapewnić wybór 3 sztuk preparatu za 477,60 zł, czyli tylko 159,20 za każde opakowanie. 

Tutaj znajdziesz zestawy w cenie niższej do -20%

Dlaczego moje rzęsy są osłabione i wypadają?

Niektóre kosmetyki, stres, niewłaściwa dieta oraz czynniki atmosferyczne mogą osłabiać włoski, nasilać ich łamliwość i kończyć się nadmiernym wypadaniem włosów. W takim wypadku dla zachowania odpowiedniej kondycji skóry powiek i włosków należy regularnie dostarczać składników, które zapewniają regenerację skóry, wzmacniają rzęsy, i zapewniają skuteczną stymulację wzrostu włosów, dzięki czemu rzęsy stają się naturalnie długie i gęste. 

Odżywkę należy nakładać na linie rzęs, tak aby zapewnić jak najlepszą absorpcję składników odżywczych prowadzących do szybszego wzrostu rzęs. Składniki revamin lash pomagają uzyskać maksymalny efekty wydłużenia ograniczając jednocześnie ryzyko wystąpienia skutków ubocznych do minimum.

Q&A – Odpowiedzi na często zadawane pytania

Kiedy zobaczę pierwsze efekty stosowania odżywki revamin lash?

Pierwsze widoczne zmiany w wyglądzie rzęs, czyli poprawy ich grubości, gęstości oraz długości można zaobserwować już po 3 tygodniach stosowania (21 dni). Należy pamiętać aby stosować revamin lash codziennie. Cienką warstwę produktu należy nakładać rano i wieczorem po uprzednim zmyciu makijażu. Aby osiągnąć maksymalne efekty zaleca się stosować serum przez około 3 miesiące.

Ile czasu wynosi termin przydatności odżywki?

Termin ważności revamin lash to 3 miesiące po otwarciu opakowania. 

Czy mogę kupić revamin lash w aptece?

Sprawdziliśmy czy odżywka revamin lash jest dostępna w aptekach lub drogeriach. Niestety zamówić serum możemy jedynie przez internet z oficjalnej strony produktu lub poprzez serwisy aukcyjne lub porównywarki cen. Zamówienie preparatu bezpośrednio od producenta to gwarancja oryginalnego produktu i możliwość skorzystania z dostępnych zestawów niższej cenie. 

Czy odżywka revamin lash powoduje skutki uboczne?

Producent zapewnia, że revamin lash to bezpieczne serum na mocne rzęsy, którego stosowanie nie powoduje skutków ubocznych. Zawsze należy jednak zapoznać się z listą substancji aktywnych i upewnić się czy nie występuje u nas uczulenie na którąś z nich. Możemy także na początek nałożyć porcję odżywki u nasady rzęs tylko z jednej strony i sprawdzić czy nie wystąpią żadne działania niepożądane. 

Czy stosując odżywkę do rzęs mogę się malować?

W trakcie stosowania większości odżywek do rzęs nie ma przeciwwskazań do stosowania makijażu, tak jest również przypadku revamin lash. 

Zamiennik dla revamin lash?

Zamiennikiem dla odżywki do rzęs revamin lash mogą być cieszące się dużym zainteresowanie wśród kobiet preparaty eleverlash lub miralash. Obie odżywki do rzęs zawierają naturalne składniki, w trakcie kuracji można się malować, nie ma również przeciwwskazań w przypadku makijażu permanentnego.

Czy revamin lash to dobra odżywka do rzęs? – Podsumowanie

Revamin lash to odżywka, która regeneruje naturalne włoski, wzmacnia je i zagęszcza. Pamiętajmy, że sztuczne rzęsy i przedłużanie rzęs może w dłuższej perspektywie osłabiać strukturę włosa, a co za tym idzie sprzyjać ich wypadaniu. 

Serum do rzęs revamin lash

Dzięki stosowaniu odżywki revamin lash rzęsy stają się nie tylko mocniejsze i lepiej odżywione, ale również grubsze i dłuższe, w dodatku dzięki wykorzystaniu naturalnych składników co znacząco wpływa na bezpieczeństwo korzystania z preparatu. 

Aby uzyskać zadowalające zmiany w wyglądzie rzęs i sprawić, że nasze spojrzenie nabierze tajemniczości i wyrazistości konieczne jest systematyczne stosowanie produktu bez około 3 miesiące.

Warto wiedzieć:

Opakowanie

8 ml

Ile kosztuje

199,00 PLN

Jak często stosować

Dwa razy dziennie

Opinie na temat produktu

Oficjalna strona

Sprawdź także pozostałe recenzje

Najlepsze tabletki na powiększenie penisa - Ranking | Najlepsze tabletki na cellulit - Ranking | Najlepsza odżywka do rzęs - Ranking | Tabletki na wydłużenie stosunku | Member XXL opinie