Slimdropico – Opinie, Skład, Gdzie kupić – Skuteczne krople na odchudzanie?

4.5/5 - (4 votes)

Aktualizacja 8 stycznia, 2022

Slimdropico to krople na odchudzanie, których działanie według producenta ma przyspieszyć spalanie tkanki tłuszczowej, zahamować nadmierny apetyt i poprawić trawienie. 

Slimdropico - Krople na spalanie tkanki tłuszczowej
Sprawdź opinie o slimdropico

Według opinii opublikowanych na oficjalnej stronie produktu wynika, że środek może wspomóc redukcje masy ciała nawet o 8kg w ciągu miesiąca. 

Postanowiliśmy sprawdzić skład preparatu, czy rzeczywiście zawiera składniki, które mogą realnie ułatwić utratę tkanki tłuszczowej i utrzymanie prawidłowej masy ciała. Sprawdziliśmy również jak właściwie go dawkować oraz gdzie można kupić krople slimdropico w przystępnej cenie.  

Zachęcamy do czytania. 

Skrót recenzji Slimdropico – Co to jest i jak działa?

Z analizy składu slimdropico wynika, że znajdujące się w preparacie składniki rzeczywiście mogą wspierać redukcję tkanki tłuszczowej i utrzymanie prawidłowej masy ciała. 

Krople slimdropico na odchudzanie

Dla przykładu, znajdująca się w kroplach yerba mate zmniejsza wytwarzanie enzymu lipazy trzustkowej, odpowiedzialnego za przyswajanie tłuszczu. Ponadto dodaje energii, ogranicza apetyt, ma także wpływ na przyspieszenie metabolizmu. 

Dawkowanie kropli nie powinno stanowić problemu, gdyż produkt zawiera pipetę, którą można odmierzyć dokładną ilość produktu. Dzienna porcja to 20 kropli, jednak w przypadku zbyt mocnego działania dawkę tą można zmniejszyć.

Cena slimdropico to 149 zł za opakowanie 50 ml. Nie jest to więc najtańszy na rynku produkt, ale też nie najdroższy. Szczególnie w zestawieniu z preparatami w formie kapsułek, których cena potrafi sięgać nawet 179 zł. 

 Zakup produktu w zestawie daje także możliwość zmniejszenie ceny ze 149 zł do 142,5 zł lub przy wyborze większego pakietu nawet to 111,25 zł za opakowanie. Jeśli jesteśmy zdecydowani na dłuższe stosowanie suplementu, zakup w zestawie może być bardziej ekonomiczny.   

Sprawdź zestawy do -25%

Slimdropico – Skład preparatu

Po analizie składu trzeba przyznać, że wygląda on naprawdę dobrze. Środek bazuje na 7 substancjach aktywnych pochodzenia naturalnego, które wspomagają proces odchudzania na kilka sposobów. 

Imbir

W kroplach slimdropico znajdziemy składniki tj. yerba mate, imbir czy bratek, które mają korzystny wpływ na przyspieszenie metabolizmu oraz zmniejszenie uczucia głodu. Ponadto, dzięki zawartej w yerba mate naturalnej kofeinie, dodają również dodatkowego zastrzyku energii, który jest bardzo ważny w trakcie diety z ujemnym bilansem kalorycznym. 

Suplement zawiera również miętę, lubczyk oraz szałwię dla lepszego trawienia i usprawnienia pracy organizmu. Musimy pamiętać, że prawidłowe trawienie to lepsze przyswajanie składników odżywczych zawartych w jedzeniu, co przekłada się na lepsze zdrowie i samopoczucie.

Skuteczna redukcja nigdy nie powinna odbywać się kosztem zdrowia. Dlatego dobrze jeśli w suplementach, które mają pomóc nam pozbyć się zbędnych kilogramów znajdziemy składniki mające korzystny wpływ na układ trawienny.

Lista składników:

  • Ostrokrzew paragwajski – hamuje wydzielanie enzymu lipazy trzustkowej, który odpowiada za trawienie tłuszczu. Dzięki temu nie absorbujemy całego tłuszczu dostarczanego z pożywienia przez co łatwiej jest nam utrzymać dietę z deficytem kalorycznym. Ostrokrzew paragwajski znany szerzej jest jako yerba mate. Yerba mate ma właściwości wpływające na szybszy metabolizm, a także dodające energii (zawartość kofeiny). Dodatkowa zaleta ostrokrzewu to hamowanie nadmiernego uczucia głodu, które można sprzyjać niekontrolowanemu podjadaniu w ciągu dnia. Ze względu na swoje właściwości ułatwiające redukcję zbędnych kilogramów, yerba mate jest jednym z podstawowych składników suplementów na odchudzanie.  
  • Imbir lekarski – jest jednym ze składników, które mają niezwykle korzystny wpływ na poprawę trawienia. Imbir stymuluje bowiem wydzielanie żółci i soków żołądkowych, co przekłada się na lepsze przyswajanie mikro i makroelementów niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Jednak podstawowe zastosowanie imbiru w suplementach na spalanie tkanki tłuszczowej to wpływ na uregulowanie poziomu leptyny, hormonu odpowiedzialnego za uczucie sytości. Dzięki optymalnemu poziomowi tego hormonu czujemy się bardziej najedzeni, co z kolei zmniejsza chęć na podjadanie. Za sprawą wpływu imbiru na redukcję głodu, utrzymanie ujemnego bilansu kalorycznego jest prostsze a spalanie tłuszczu bardziej efektywne.  
  • Fiołek trójbarwny – wspomaga spalanie tłuszczu na kilka sposobów. Po pierwsze przyspiesza tempo przemiany materii czego efektem jest wydatkowanie większej ilości kalorii w trakcie tych samych codziennych aktywności. Podobnie do imbiru oraz ostrokrzewu zmniejsza odczuwanie odczuwanie głodu i redukuje chęć na kaloryczne przekąski. Dodatkowo wspomaga usuwanie nadmiaru wody z organizmu. 
  • Mniszek lekarski – pomaga w ograniczeniu przyswajania węglowodanów, ma także właściwości wspomagające obniżenie poziomu cukru we krwi co również czyni proces odchudzania szybszym i bardziej efektywnym. Brak ciągłych skoków cukru to nie tylko lepsze samopoczucie, ale również wydajniejsze korzystanie z tłuszczu jako źródła energii. 
  • Szałwia, mięta pieprzowa, lubczyk – to składniki odpowiedzialne za poprawę trawienia i prawidłową pracę jelit. Wspomagają Wydzielanie żółci i soków trawiennych co ma korzystny wpływ na przyswajanie witamin i minerałów odpowiedzialnych za dobre samopoczucie i optymalne funkcjonowanie organizmu. Dobre trawienie to lepsze samopoczucie i większa ilość energii, jesteśmy wówczas bardziej skłonni do aktywności co ma duże znaczenie nie tylko w kontekście utrzymania prawidłowej masy ciała, jest również ważne dla zdrowia. 

Jak stosować krople Slimdropico? – Dawkowanie

Dawkowanie slimdropico jest bardzo proste, wystarczy pipetą dodać 20 kropli dziennie do szklanki wody lub soku. Preparat można zmieszać z wodą, którą pijemy na treningu lub dodać do soku wypitego do śniadania, pod tym względem producent nie daje konkretnych wytycznych. 

Dawkowanie kropli

Musimy jednak pamiętać, że yerba mate jest źródłem naturalnej kofeiny, dlatego przyjmowanie suplementu w porach wieczornych może skutkować problemami z zaśnięciem. 20 kropli to górna granica jeśli chodzi o dawkowanie preparatu, jeśli działanie jest zbyt mocne, dawkę tą można obniżyć pod swoje preferencje. 

Nietypowa forma produktu może szczególnie przypaść do gustu tym osobom, które nie przepadają za łykaniem tabletek czy kapsułek. 

Slimdropico – Gdzie kupić?

Krople slimdropico można zamówić poprzez serwisy aukcyjne oraz porównywarki cen, jednak w większości przypadków cena nie różni się od tej oferowanej przez producenta. 

W tej sytuacji najlepiej dokonać zamówienia na oficjalnej stronie producenta www.slimdropico.pl. W ten sposób nie tylko zyskujemy gwarancję, że stosujemy oryginalny i pełnowartościowy produkt, ale również możemy skorzystać z zakupu zestawów w niższej cenie nawet do 25%.

Poniżej dowiesz się więcej na temat gotowych pakietów. 

Slimdropico – Cena i promocje

Trzeba przyznać, że cena slimdropico mogłaby być nieco niższa, jednak biorąc pod uwagę ilość składników znajdujących się w produkcie oraz porównanie do suplementów w tabletkach, jest ona do zaakceptowania. 

Cena za opakowanie kropli slimdropico to 149 zł za opakowanie 50 ml. Możemy także skorzystać z pakietów x2 oraz x4 w niższej cenie.

Zestaw suplementu

Dla przykładu zamawiając 2 sztuki produktu zapłacimy 285 zł. W tej sytuacji cena za opakowanie spada z 149 na 142,5 zł. Nie jest to może wielka różnica, jednak biorąc pod uwagę, że stosowanie tego typu preparatów to czasem nawet 2-3 miesiące, zakup zestawu może okazać się bardziej ekonomiczny. 

Producent oferuje także pakiet 4 sztuk preparatu w cenie 445 zł, czyli o 25% niższej niż zamawiając 1 opakowanie każdego miesiąca. W tym wypadku oszczędności są jeszcze większe, gdyż za jedno opakowanie zapłacimy nie 149 zł a 111,25 zł. 

Poniżej znajdziesz linki do zestawów oferowanych przez producenta. 

Sprawdź zestawy do -25%

Krople Slimdropico – Opinie użytkowników

Krople slimdropico nie doczekały się jeszcze zbyt wielu opinii, co wynika z dość krótkiej obecności na rynku. Co prawda, produkt dostępny w sprzedaży jest w 17 krajach, jednak dopiero niedawno trafił na nasz rynek i potrzeba nieco czasu aby zaczęły pojawiać się recenzje stosujących go osób. 

Udało nam się jedynie znaleźć pojedyncze opinie na forum dotyczące kropel, jednak bez konkretnych informacji o uzyskanych efektach, w tym tego ile kg udało się zrzucić w trakcie stosowania preparatu. 

  Jedyne miejsce gdzie znajdziemy opinie o slimdropico wraz ze zdjęciami przed i po można znaleźć tutaj. Nie są to niestety recenzje produktu opublikowane w niezależnych serwisach, jednak w tym momencie to jedyne miejsce gdzie można zapoznać się z opiniami stosujących preparat osób.  

Q&A – Pytania i odpowiedzi

Czy stosowanie kropli slimdropico powoduje skutki uboczne?

Według informacje ze strony producenta, preparat nie powoduje skutków ubocznych. Warto jednak przed rozpoczęciem jego stosowania upewnić się, czy nie występuje u nas uczulenie na któryś ze składników lub schorzenie, które może stanowić przeciwwskazanie do stosowania produktu. Preparatów tego typu nie powinny stosować również kobiety w ciąży i karmiące piersią.  

Czy można kupić preparat w aptece?

Nie. Na chwilę obecną nie ma możliwości zakupu preparatu w aptekach, zarówno tych stacjonarnych jak i online. Środek dostępny jest jedynie w sprzedaży internetowej, w tym na oficjalnej stronie producenta oraz serwisach aukcyjnych.. 

Czy są zamienniki dla slimdropico?

Z racji tego, że slimdropico to preparat w formie kropli, wśród takich właśnie produktów będziemy szukać dla niego zamiennika. Innym dostępnym na rynku suplementem w takiej właśnie formie są krople keto core, których składniki praktycznie w 100% pokrywają  się z recenzowanym produktem. Ceny obu środków są bardzo podobne, przed dokonaniem wyboru należy zapoznać się z ilością poszczególnych substancji w każdym z produktów. 

Czy krople na odchudzanie slimdropico są warte zakupu? – podsumowanie

Krople slimdropico to wieloskładnikowy środek wspierający odchudzanie dla kobiet i mężczyzn. Preparat ma naturalny skład, w którym znajduje się aż 7 substancji aktywnych usprawniających utratę tkanki tłuszczowej.

Krople na odchudzanie

Dawkowanie produktu polega na przyjmowaniu 20 kropli dziennie o dowolnej porze dnia. Dawkę to można w prosty sposób dobrać pod własne preferencje i odczucia. 

Musimy jednak pamiętać, że efekty w dużym stopniu zależą od naszej diety oraz aktywności fizycznej, suplementy jak slimdropico powinny stanowić wsparcie dla procesu redukcji wagi ciała a nie być jego podstawą. Bardzo ważne jest regularne stosowanie.

Jeśli nie przepadasz za stosowaniem produktów w formie tabletek lub kapsułek, wybór kropli slimdropico może być ciekawą alternatywą.

Warto wiedzieć:

Forma produktu

Krople

Ile kosztuje

149,00 PLN

Dzienna porcja:

do 20 kropli

Opinie na temat produktu

Oficjalna strona

Sprawdź także pozostałe recenzje

Najlepsze tabletki na powiększenie penisa - Ranking | Najlepsze tabletki na cellulit - Ranking | Najlepsza odżywka do rzęs - Ranking | Tabletki na wydłużenie stosunku | Member XXL opinie