Najlepsze tabletki na powiększenie penisa – Ranking preparatów na porost członka 2023

3.6/5 - (10 votes)

Aktualizacja 21 kwietnia, 2023

Tabletki na powiększenie penisa cieszą się od wielu lat niesłabnącą popularnością i stanowią alternatywę dla innych nieoperacyjnych metod na wzrost penisa jak pompki próżniowe czy ekspandery. 

Tabletki na powiększenie penisa - Ranking Medsense

Zalety tabletek to przede wszystkim wysoki stopień dyskrecji, możliwość przeprowadzenia kuracji w zaciszu własnego domu oraz zwiększenie rozmiaru penisa nawet o 9 cm w 3 miesiące.

W medsense przeanalizowaliśmy aż 9 dostępnych na naszym rynku preparatów na powiększenie członka bez recepty. W trakcie wyboru zwracaliśmy szczególną uwagę na opinie mężczyzn, wykorzystane składniki, bezpieczeństwo stosowania, a także całkowity koszt kuracji powiększającej. 

Ostatecznie zdecydowaliśmy się wyróżnić jedynie 4 z 9 dostępnych preparatów. Naszym zdaniem są to najlepsze tabletki na porost penisa, w dodatku niektóre z nich jak penilarge w sprzedaży są od 10 lat i wciąż cieszą się zaufaniem konsumentów.

Ranking tabletek na powiększenie penisa – TOP4

W rankingu tabletek Medsense 2023 wyróżniliśmy takie preparaty na wzrost penisa jak Member XXL, PeniSizeXL, Penilarge oraz XtraSize. Poniżej zamieściliśmy naszą ocenę oraz odnośniki dające możliwość zamówienia produktów w niższych cenach. 

Suplement diety N

Nasza ocena

Cena

179,00 (30 dni stosowania)

Dostępne promocje

Strona produktu

Suplement diety N

Nasza ocena

Cena

209,00 (60 dni stosowania)

Dostępne promocje

Strona produktu

Suplement diety N

Nr 3. Penilarge

Nasza ocena

Cena

149,90 (30 dni stosowania)

Dostępne promocje

Tak

Strona produktu

Suplement diety N

Nasza ocena

Cena

199,00 (60 dni stosowania)

Dostępne promocje

Strona produktu

Najlepsze tabletki na powiększenie członka: Ranking 2023

Wszystkie wyróżnione przez nas tabletki na powiększenie penisa działają na podobnej zasadzie, czyli usprawnieniu transportu krwi do ciał jamistych, pozwalając w ten sposób na wzrost członka zarówno na jego długości jak i w obwodzie

Tabletki na powiększanie penisa z rankingu zawierają wyłącznie naturalne składniki, minimalizując tym samym ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. Ponadto, dzięki zawartości l-argininy czy buzdyganka naziemnego wykazują korzystne działanie nie tylko na wydłużenie penisa ale również na poprawę erekcji i sprawności seksualnej (libido).

1. Member XXL

Opakowanie tabletek Member XXL

Po szczegółowej analizie na pierwszym miejscu naszego rankingu uplasowały się tabletki na powiększenie penisa Member XXL. 

Preparat Member xxl swoje skuteczne działanie opiera na składnikach pochodzenia naturalnego tj. tribulus terrestris, korzeń maca czy l-arginina. Składniki te mają uniwersalne właściwości, dzięki czemu systematyczne stosowanie tabletek może nie tylko zapewnić zwiększenie rozmiaru penisa, ale również wzmocnienie erekcji i wzrost libido.

Ze strony producenta (www.memberxxl.pl) możemy dowiedzieć się, że member xxl pozwala zwiększyć długość członka nawet o 9 cm w 3 miesiące. Niemniej jednak, powiększenie penisa rzędu 9 cm jest raczej górną granicą a nie normą dla większości stosujących tabletki mężczyzn.

Member xxl to również jeden z nielicznych produktów, których skuteczność została przebadana klinicznie, co jest niewątpliwą zaletą tego preparatu. Preparat testowany był przez 12 tygodni na grupie 90 ochotników. Uzyskane w tym czasie efekty dzięki stosowaniu tabletek member xxl to średni wzrost rozmiaru penisa o 5 cm, co więcej preparat został oceniony jako bardzo dobry przez 70% stosujących go mężczyzn.  

Do zalet tabletek powiększających członka Member xxl zaliczyć należy również szybkość działania (pierwsze efekty nawet w 3 tygodnie) oraz naturalny skład, który u osób zdrowych nie powinien powodować skutków ubocznych.

Cena member xxl wypada naprawdę korzystnie w zestawieniu z pozostałymi preparatami, gdyż za opakowanie 60 kapsułek zapłacimy 179,00zł. Jedno opakowanie wystarczy na 30 dni codziennego stosowania. Biorąc więc pod uwagę, że uzyskanie maksymalnych efektów może wymagać nawet 3 miesięcy systematycznego przyjmowania suplementu, dla pełnej kuracji mogą być potrzebne nawet 3 opakowania (180 kapsułek).

Zalety
 • Wzrost rozmiaru członka nawet 9 cm
 • Szybkie działanie
 • Przystępny koszt kuracji
 • Wyłącznie naturalne składniki
 • Mocniejsza erekcja i dłuższy stosunek
 • Dostępne zestawy promocyjne
 • Wyrobiona marka
Wady
 • Możliwość zamówienia produktu jedynie przez internet

Skład tabletek Member XXL

 • L-Arginina HCl –  200,00 mg
 • Ekstrakt z kozieradki pospolitej – 200,00 mg
 • Ekstrakt z owoców palmy sabałowej – 200,00 mg
 • Ekstrakt z owoców buzdyganka naziemnego – 150,00 mg
 • Ekstrakt z owoców cytryńca chińskiego – 100,00 mg
 • Ekstrakt z korzenia żeń-szenia koreańskiego – 100,00 mg
 • Ekstrakt z szafranu uprawnego – 40,00 mg
 • Ekstrakt z owoców pieprzu czarnego – Bioperine® – 10,00 mg
 • Witamina E – 12,00 mg 
 • Cynk – 7,50 mg
 • Witamina B6 – 1,40 mg 

Uzasadnienie wyboru (Nasza opinia):

W naszej ocenie, tabletki Member XXL zasługują na pierwsze miejsce w rankingu z wielu powodów. Przede wszystkim, ich skład oparty jest na naturalnych składnikach, które nie tylko wspierają powiększenie penisa, ale także wpływają pozytywnie na erekcję i libido. Warto podkreślić, że skuteczność tego preparatu została potwierdzona przez badania kliniczne, co jest rzadkością wśród tego typu produktów.

Dodatkowo, szybkość działania (pierwsze efekty można zaobserwować już po trzech tygodniach) oraz przystępny koszt kuracji sprawiają, że Member XXL jest atrakcyjną opcją dla mężczyzn szukających skutecznego i bezpiecznego rozwiązania dla powiększenia penisa. Oczywiście, efekty mogą być różne w zależności od indywidualnych cech organizmu, jednak średni wzrost rozmiaru o 5 cm oraz bardzo dobre oceny ze strony 70% mężczyzn biorących udział w badaniach świadczą o wysokiej jakości tego produktu.

Warto dodać, że Member XXL posiada wyrobioną markę na rynku, co dodatkowo potwierdza wiarygodność preparatu. Jedyne ograniczenie to konieczność zamawiania produktu przez internet, ale dzięki temu mamy pewność, że otrzymujemy oryginalny, bezpieczny i skuteczny produkt.

Biorąc pod uwagę powyższe argumenty oraz osobiste doświadczenie, jesteśmy przekonani, że Member XXL to najlepszy wybór dla mężczyzn szukających skutecznych tabletek na powiększenie penisa w 2023 roku.

Możliwe powiększenie: 9/10

Cena: 7/10

Skład: 8/10

Bezpieczeństwo stosowania: 8/10

Warto wiedzieć:

Liczba kapsułek w opakowaniu

60

Na jak długo wystarczy 1 opakowanie

30 dni

Ile kosztuje

179,00 PLN

Dzienna porcja:

2 kapsułki

Opinie na temat produktu

Oficjalna strona

2. PeniSizeXL

Preparat penisizexl

Zasłużone drugie miejsce zajmują tabletki PeniSizeXL. Preparat na porost penisa PeniSizeXL może pochwalić się całkowicie naturalnym składem, dzięki czemu ryzyko wystąpienia działań niepożądanych zostało ograniczone do minimum. To bardzo istotne, gdyż tego typu preparaty należy stosować regularnie przez dłuższy okres czasu.

Powiększenie penisa jakie może zapewnić systematyczne stosowanie suplementu penisizexl to nawet dodatkowe 7,7 cm długości penisa oraz zwiększenie jego grubości, składniki aktywne mają również korzystne działanie na poprawę erekcji oraz wzmocnienie libido.

Skład tabletek penisizexl w sposób naturalny nasila napływ krwi do ciał jamistych prącia, co w założeniu ma zapewnić skuteczne zwiększenie wielkości penisa (długość oraz obwód) oraz poprawę życia seksualnego (wydłużenie stosunku, wzrost libido).

Widoczne zmiany mogą pojawić się już po 3 tygodniach stosowania tabletek penisizexl

Cena penisizexl (www.penisizexl.pl) to 209,00 zł za 2 opakowania. W przeliczeniu na miesiąc kuracji jest to więc najkorzystniejszy cenowo produkt z naszego zestawienia, gdyż 1 opakowanie kosztuje nas tylko 104,50 zł. Producent zadbał również o możliwość zakupu tabletek w zestawie 3 lub 6 opakowań, dzięki czemu możemy obniżyć koszt kuracji od 44 do 52%.

Zalety
 • Większy penis nawet o 7,7 cm
 • Kompleksowe działanie
 • Bezpieczny i naturalny skład
 • Dostępne zestawy w niższych cenach
 • Atrakcyjna cena (+1 opakowanie gratis)
Wady
 • Możliwość zamówienia jedynie przez internet

Skład tabletek PeniSizeXL

 • Tribulus terrestris
 • L-arginina
 • Żeń-szeń
 • Palma sabałowa
 • Korzeń maca
 • Liść damiana
 • L-leucyna
 • Selen
 • Cynk
 • Lukrecja

Uzasadnienie wyboru (Nasza opinia):

Tabletki PeniSizeXL zajmują drugie miejsce w rankingu głównie za sprawą naturalnego składu, kompleksowego działania, a także atrakcyjnej ceny. Preparat zapewnia zwiększenie długości penisa nawet o 7,7 cm oraz poprawę erekcji i wzmocnienie libido. Widoczne zmiany można zauważyć już po 3 tygodniach stosowania. PeniSizeXL oferuje korzystną cenę za opakowanie (104,50 zł), z możliwością zakupu w zestawach 3 lub 6 opakowań, co pozwala obniżyć koszt kuracji nawet o 52%. Wadą jest natomiast konieczność zamawiania produktu wyłącznie przez internet.

Możliwe powiększenie: 7/10

Cena: 9/10

Skład: 7/10

Bezpieczeństwo stosowania: 8/10

Warto wiedzieć:

Liczba kapsułek w opakowaniu

60 + 60 gratis

Na jak długo wystarczy 1 opakowanie

30 dni

Ile kosztuje

209,00 PLN

Dzienna porcja:

2 kapsułki

Opinie na temat produktu

Oficjalna strona

3. Penilarge

Buteleczka preparatu Penilarge

Trzecie miejsce zajmują tabletki na porost członka Penilarge. Preparat penilarge to prawdziwy weteran wśród suplementów na powiększenie penisa, który cieszy się dużym zainteresowaniem mężczyzn od ponad 10 lat. 

Działanie preparatu penilarge wygląda bardzo podobnie jak suplementu member xxl i polega na zwiększeniu transportu krwi do ciał jamistych prącia co w efekcie pozwala powiększyć penisa nawet o 8 cm. Co istotne, sposób w jaki substancje aktywne oddziałują na ciała jamiste, wpływa nie tylko na długość ale również na grubość penisa. 

Przypadku penilarge również znajdziemy naturalne składniki tj. arginina czy tribulus terrestris, które stanowią bazę większości wysokiej jakości produktów. Substancje te nie tylko pomagają zwiększyć rozmiar penisa ale również wpływają na mocniejszą erekcję, sprawność seksualną i zwiększenie popędu seksualnego.

Tabletki na powiększenie penisa penilarge mogą być stosowane równolegle z żelem o działaniu miejscowym na tkanki penisa, który jednocześnie zapobiega powstawaniu rozstępów. Analizując wykres na stronie produktu widzimy co prawda, że efekt końcowy stosowania suplementu w połączeniu z żelem nie ulega zmianie, natomiast pierwsze widoczne efekty mogą pojawić w krótszym czasie.

Penilarge zajmuje drugie miejsce w naszym rankingu tabletek na powiększanie członka przede wszystkim ze względu na kompleksowy i bezpieczny skład oraz bardzo przystępną cenę za opakowanie. Cena za 60 kapsułek preparatu wynosi 149,90 zł (sprawdź tutaj) i przy sugerowanym dawkowaniu (2 kapsułki dziennie) wystarczy na 30 dni codziennego stosowania. Tabletki penilarge objęte są również 30-dniową gwarancją satysfakcji.

Zalety
 • Wzrost długości penisa nawet o 8 cm
 • W sprzedaży od ponad 10 lat
 • Atrakcyjna cena
 • Możliwość połączenia z żelem
 • Naturalny skład
Wady
 • Możliwość zamówienia produktu jedynie przez internet

Skład tabletek Penilarge

 • L-arginina
 • Tribulus terrestris (Buzdyganek naziemny)
 • Korzeń maca (Lepidium meyenii)
 • Żeń-szeń koreański (Panax Ginseng)
 • Palma sabałowa (Saw palmetto)
 • Żeń-szeń syberyjski (Eleutherococcus senticosus)

Uzasadnienie wyboru (Nasza opinia):

Tabletki Penilarge zajmują trzecie miejsce w rankingu ze względu na kompleksowy i bezpieczny skład, atrakcyjną cenę oraz długą obecność na rynku (ponad 10 lat). Penilarge może zwiększyć długość penisa nawet o 8 cm, a także poprawić erekcję i zwiększyć popęd seksualny. Istnieje możliwość połączenia tabletek z żelem, który działa miejscowo na tkanki penisa i zapobiega powstawaniu rozstępów. Cena za 60 kapsułek to 149,90 zł, co wystarcza na 30 dni stosowania. Wady to dostępność wyłącznie przez internet.

Możliwe powiększenie: 8/10

Cena: 8/10

Skład: 7/10

Bezpieczeństwo stosowania: 8/10

Warto wiedzieć:

Liczba kapsułek w opakowaniu

60

Na jak długo wystarczy 1 opakowanie

30 dni

Ile kosztuje

149,90 PLN

Dzienna porcja:

2 kapsułki

Opinie na temat produktu

Oficjalna strona

4. XtraSize

Kapsułki xtrasize

4 miejsce zamykające nasz ranking tabletek na powiększenie penisa przypada preparatu XtraSize.

Bez wątpienia xtrasize to produkt, który zasługuje aby znaleźć się na naszej liście i podobnie jak membr xxl czy penilarge, również od wielu lat utrzymuje swoją silną pozycję na rynku (tabletki dostępne są aż w 62 krajach).

Tabletki Xtrasize według deklaracji producenta mogą powiększyć rozmiar członka o dodatkowe 7,5 cm, czyli nieco mniej od pozostałych środków z naszego zestawienia. Na stronie produktu znajdziemy informacje, że już po 4 tygodniach przyjmowania suplementu xtrasize penis może zwiększyć swój rozmiar nawet o 3 cm. 

W tym wypadku również otrzymujemy opakowanie zawierające 60 kapsułek w cenie 199,00 zł, jednak xtrasize dawkuje się w ilości 1 kapsułki dziennie, a nie 2 kapsułek jak w przypadku omawianych wcześniej preparatów. W ten sposób miesięczny koszt kuracji powiększającej to tylko 104,5 zł

Xtrasize (www.xtrasize.pl) również zawiera wyłącznie naturalne składniki i tak jak pozostałe produkty wykazuje korzystne właściwości wpływające nie tylko na rozmiar penisa, ale również na poprawę potencji i silniejszą erekcję.

Zalety
 • Nawet do 7,5 cm więcej w rozmiarze penisa
 • Bardzo korzystna cena (opakowanie na 2 miesiące)
 • Na bazie naturalnych składników
 • Kompleksowa działanie
 • Od wielu lat na rynku
Wady
 • Możliwość zamówienia jedynie przez internet
 • Nieco dłuższe oczekiwanie na efekty

Skład tabletek XtraSize

 • Tribulus terrestris
 • L-Arginine HCL
 • Maca root
 • Panax ginseng
 • Saw palmetto
 • Sarsaparilla
 • Licorice root
 • Stinging nettle
 • Pumpkin seed

Uzasadnienie wyboru (Nasza opinia):

XtraSize zajmuje 4 miejsce w rankingu ze względu na swoją długotrwałą obecność na rynku, naturalny skład i korzystną cenę. Preparat może zwiększyć rozmiar penisa o dodatkowe 7,5 cm, choć efekty są nieco dłużej oczekiwane niż u konkurencji. Jedno opakowanie zawiera 60 kapsułek i kosztuje 199 zł, ale wystarcza na 2 miesiące stosowania, co przekłada się na miesięczny koszt kuracji wynoszący 104,5 zł. XtraSize wpływa również na poprawę potencji i silniejszą erekcję. Wadą jest dostępność wyłącznie przez internet.

Możliwe powiększenie: 7/10

Cena: 9/10

Skład: 7/10

Bezpieczeństwo stosowania: 8/10

Warto wiedzieć:

Liczba kapsułek w opakowaniu

60

Na jak długo wystarczy 1 opakowanie

60 dni

Ile kosztuje

199,00 PLN

Dzienna porcja:

1 kapsułka

Opinie na temat produktu

Oficjalna strona

Kryteria wyboru najlepszych tabletek na powiększenie penisa

Tworząc nasz ranking preparatów na powiększenie członka braliśmy pod uwagę kilka istotnych czynników. 

Logo oraz gwiazdki

Przede wszystkim zwracaliśmy uwagę na naturalny skład i to czy dany preparat wygląda na bezpieczny dla zdrowia. To bardzo ważne aby znajdowały się w nim jedynie naturalne składniki, dzięki czemu jego stosowanie u zdrowych osób nie powinno powodować działań niepożądanych (więcej w sekcji o bezpieczeństwie). Co więcej, tabletki na powiększenie penisa powinny zawierać substancje, które mają skuteczne działanie na poprawę ukrwienia prącia wykazując tym samym dodatkowe korzyści na poprawę erekcji. 

Istotnym czynnikiem była również cena, szczególnie biorąc pod uwagę konieczność regularnego stosowania przez wiele tygodni. Wybierając tabletki na powiększenie penisa do naszego zestawienia chcieliśmy upewnić się, że producent oferuje zestawy promocyjne z obniżonych cenach. Promocje tego typu dotyczą najczęściej zamówienia jednorazowo 3 lub 6 sztuk preparatu, pozwalając tym samym obniżyć cenę kuracji nawet o 50%. 

Braliśmy także pod uwagę czy preparat zbiera dobre opinie wśród mężczyzn, ile wynosi możliwe powiększenie penisa oraz szybkość działania preparatów, w ten sposób wyróżniliśmy naszym zdaniem najlepsze tabletki na porost penisa dostępne na naszym rynku – Member XXL (www.memberxxl.pl).

Jak działają tabletki na powiększanie członka?

Tabletki na powiększenie penisa działają na zasadzie zwiększenia ilości krwi docierającej do ciał jamistych członka. Dochodzi wówczas do ich rozrostu i zwiększenia masy penisa na całej powierzchni (długości i grubości). Dzieje się tak na skutek dostarczenia do organizmu składników odpowiedzialnych za rozszerzanie naczyń krwionośnych i wypełnienie penisa większą ilością krwi. 

Mężczyzna i kobieta

Powiększenie członka to tylko jeden z aspektów stosowania tego typu preparatów, ich działanie wykazuje także korzystny wpływ na potencję, samopoczucie, mogą także zapewnić dłuższy stosunek. Naturalne składniki tj. tribulus terrestris bogate w saponiny steroidowe oddziałują na gospodarkę hormonalną, na skutek czego mogą podnieść poziom testosteronu (w fizjologicznych normach) co z kolei przekłada się na zwiększenie popędu seksualnego.  

Z pomocą tabletek takich jak member xxl, xtrasize, penilarge czy penisizexl możemy wpłynąć korzystnie na życie seksualne na wielu płaszczyznach, nie tylko poprzez ich działanie na rozmiar członka. O ile można powiększyć penisa stosując tabletki? Według deklaracji Member XXL zapewnia powiększenie penisa do 9 cm w kilka miesięcy. Jednak tak duży wpływ na wielkość penisa może być trudny do osiągnięcia, nawet dzięki stosowaniu najlepszych tabletek na powiększenie członka.

Czy tabletki powiększające członka są bezpieczne?

Dobre tabletki na powiększanie penisa zawierają w swoim składzie jedynie substancje pochodzenia naturalnego, dzięki czemu ich stosowanie u osób zdrowych nie powinno powodować skutków ubocznych. Osoby z cukrzycą lub mające problemy z wątrobą powinny uważać na preparaty zawierające l-argininę. Nie należy stosować tabletek w przypadku nadwrażliwości na któryś ze składników. 

Suplementy diety na porost penisa nie powinny być również stosowane przez mężczyzn poniżej 18 roku życia. Tabletki na powiększenie penisa bardzo często zawierają w swoim składzie ekstrakt z buzdyganka naziemnego, który może wykazywać wpływ na układ hormonalny. Dlatego z tego typu produktów nie powinni korzystać panowie, którzy nie osiągnęli jeszcze pełnoletniości.

Popularne składniki tabletek na powiększanie penisa

Siłą każdego dobrego preparatu jest jego skład, to właśnie substancje aktywne odpowiadają za naturalne powiększanie penisa i to na nie powinniśmy zwracać szczególną uwagę w trakcie wyboru właściwego produktu. 

Kozieradka pospolita

Bardzo ważne aby tabletki na powiększenie penisa zawierały jedynie naturalne składniki, bez syntetycznych dodatków mogących powodować nieprzyjemne skutki uboczne. Pamiętajmy, że powiększanie penisa to długotrwały proces, który może wymagać od nas nawet kilku miesięcy systematycznego przyjmowania suplementu. Dlatego odpowiednio dobrane składniki mogą zapewnić nie tylko wysoką skuteczność w temacie wzrostu członka ale również zminimalizować ryzyko wystąpienia działań niepożądanych. 

Poniżej zamieszczamy listę składników, które powinny zawierać skuteczne tabletki na powiększanie członka dostępne bez recepty.

 • Tribulus terrestris – czyli inaczej buzdyganek naziemny. Buzdyganek to cenne źródło saponin steroidowych, który dzięki swoim właściwościom może wykazywać działanie zwiększające poziom testosteronu. Tribulus podobnie do argininy nasila rozkurcz naczyń krwionośnych i napływ krwi do ciał jamistych prącia, sprawia to, że jest jedną z najczęściej spotykanych substancji w środkach na potencję jak i przyrost penisa. 
 • L-arginina (kwas 2-amino 5-guanidynowalerianowy) – wykazuje silne działanie rozkurczające (prekursor tlenku azotu – NO) naczynia krwionośne, dzięki czemu w ciałach jamistych prącia może pomieścić się większa ilość krwi. Według producentów preparatów, systematycznie przyjmowanie tego składnika może powiększyć penisa poprzez rozrost ciał jamistych, w ten sposób zwiększa się objętość członka zarówno na jego długości jak i w obwodzie. Właściwości argininy sprawiają, że bardzo często spotkać ją można również w suplementach na poprawę potencji i silniejszą erekcję. Niektóre źródła wskazują również, iż l-arginina dzięki temu, że silnie rozszerza naczynia krwionośne i usprawnia przepływ krwi a także obniża ciśnienie krwi może być stosowana w leczeniu zaburzeń erekcji a dokładniej ich łagodniejszej formy.  
 • Korzeń maca – dostarcza do organizmu aminokwasów, w tym również wspomnianej wcześniej argininy, dzięki temu wspomaga wzrost rozmiaru penisa poprzez usprawnienie krążenia i transportu krwi. Poza wpływem na powiększenie penisa korzeń maca ma pozytywny wpływ również na popęd seksualny (libido) oraz dzięki wpływowi na metabolizm tlenku azotu usprawnia przepływ krwi wypełniając silniej ciała jamiste tym samym wzmacniając wzmocnienie erekcji. Wykazuje także korzystne właściwości na zwiększenie ilości spermy i ruchliwość plemników. 
 • Palma sabałowa – znana również jako saw palmetto. Stosowanie palmy sabałowej pomaga zahamować konwersję testosteronu do DHT (dihydrotestosteron), wspomaga także wzrost popędu seksualne (libido).
 • Żeń-szeń – również rozkurcza naczynia krwionośne poprawiając tym samym przepływ krwi wypełniając mocniej ciała jamiste. W ten sposób żeń-szeń może być stosowany zarówno przez mężczyzn dążących do zwiększenia rozmiaru swojego penisa jak i tych, którym zależy na poprawie siły erekcji. Poza korzystny wpływem na układ krążenia, żeń-szeń koreański dostaje również sił witalnych i nasila popęd seksualny.
 • Kozieradka pospolita – ma liczne właściwości prozdrowotne. W tabletkach na powiększenie penisa może nasilać produkcję testosteronu a tym samym zwiększać pożądanie seksualne i poprawiać samopoczucie.
 • Muira puama
 • Liść damiana
 • Ekstrakt z owoców cytryńca chińskiego

Co lepsze: Tabletki, pompki czy może ekspandery do penisa?

Wiele zależy od konkretnego przypadku i tego co chcemy uzyskać wybierając daną metodę. Tak naprawdę wszystkie trzy wymienione metody wpływają na długość penisa oraz jego grubość. 

Jeśli chcemy jedynie uzyskać przyrost członka (zarówno grubości jak i długości) możemy wybrać zarówno preparat w formie kapsułek, pompkę próżniową lub ekspander. Musimy jednak uwzględnić czas, który będziemy musieli poświęcić na wdrożenie konkretnej metody i zdecydować czy możemy sobie pozwolić na takie zobowiązanie (czasem nawet kilka miesięcy).

Zestawienie produktów na powiększenie penisa

Tabletki powiększające penisa stosuje się najprościej, gdyż w tym wypadku trzeba jedynie pamiętać o pominięciu 1 lub 2 kapsułek w ciągu dnia. Pompki jak i ćwiczenia manualne wymagają nawet 30 minut treningu dziennie aby zapewnić odpowiednią skuteczność. 

W przypadku ekspanderów konieczne jest noszenie urządzenia nawet przez kilka godzin w ciągu dnia. Jeśli często jesteśmy w ruchu, czy to w pracy czy na uczelni, noszenie ekspandera nie będzie zbyt praktyczne.  W tej sytuacji najlepsze mogą okazać się tabletki lub poświęcenie 30 minut na ćwiczenia z użyciem pompki. 

Ekspandery z kolei mają przewagę nad pompkami oraz tabletkami w postaci niwelowania krzywizn członka. Niestety ani tabletki ani pompki nie są w stanie nam tego zagwarantować. 

Jeśli natomiast występują u nas zaburzenia erekcji dobrym rozwiązaniem mogą okazać się pompki próżniowe, które stosuje się bezpośrednio przed stosunkiem. Tabletki na powiększenie penisa również mogą wykazać dużą skuteczność w temacie zaburzeń erekcji dzięki zawartości argininy, która zwiększa ilość krwi wtłaczanej do penisa co pozwala uzyskać mocniejszą erekcję. Tutaj możesz zapoznać się z badaniami na ten temat: https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/30770070/.

To czy chcemy jedynie powiększyć penisa, czy może uzyskać dodatkowe korzyści w postaci silniejszego wzwodu i wzrostu libido, decydować będzie o wyborze konkretnej metody powiększania penisa.

Opinie konsumentów i lekarzy

Lekarze niechętnie wypowiadają się na temat metod powiększania członka takich jak tabletki na powiększenie penisa, pompki lub ekstendery. Nie znajdziemy więc wielu opinii lekarzy na temat tej konkretnej metody na przyrost rozmiaru członka.

Mężczyźni, których dotyczy problem małego penisa również niechętnie dzielą się swoimi doświadczeniami w tym temacie. Temat ten dla wielu panów jest dość krępujący i niewielu z nich decyduje się zamieścić opinie na temat swoich doświadczeń i efektów uzyskanych dzięki zastosowaniu środków na porost prącia.

Opinie mężczyzn potwierdzające skuteczność tabletek w kontekście powiększenia penisa znajdziemy na oficjalnych stronach produktów. Wynika z nich, że tabletki mogą zapewnić skuteczne i naturalne powiększenie penisa nawet o kilka centymetrów w 3-4 miesiące. Wynika z nich również, że uzyskanie satysfakcjonujący efektów może zapewnić jedynie regularna suplementacja.

Czym kierować się w trakcie wyboru skutecznych tabletek?

Jeśli żaden z wyróżnionych przez nas środków nie spełnia Twoich oczekiwań i zastanawiasz się jaki preparat na powiększenie penisa wybrać aby uzyskać najlepsze rezultaty, poniżej zamieszczamy kilka pomocnych wskazówek w trakcie podejmowania decyzji. 

 • Wybieraj produkty naturalne, których stosowanie nie jest obarczone wysokim ryzykiem wystąpienia skutków ubocznych jak ma to miejsce w przypadku niektórych leków wydawanych na receptę. Dobre tabletki na powiększenie penisa opierają swoje działanie na składnikach roślinnych oraz witaminach i minerałach. Pozwala to ograniczyć do minimum skutki uboczne. W preparatach znajduje się najczęściej kilka składników aktywnych dzięki czemu poza efektem powiększania penisa tabletki działają również na inne aspekty męskiej sprawności seksualnej.
 • Cena nie powinna być najważniejszym czynnikiem decydującym  o wyborze. Tak, cena jest istotna i braliśmy ją pod uwagę w trakcie wyboru produktów do naszego rankingu, jednak to skład produktu decyduje o jego skuteczności. Jak możesz zauważyć preparat umieszczony przez nas na miejscu 1 nie jest wcale najtańszym produktem w całym zestawieniu. 
 • Upewnij się czy interesujący Cię suplement diety na powiększenie penisa został dopuszczony do obrotu na terenie UE.
 • Zdecyduj czy interesuje Cię jedynie większy rozmiar penisa czy może również poprawa życia seksualnego (wzrost ochoty na seks, mocniejsza erekcja, dłuższy stosunek). Jeśli chcesz również uzyskać poprawę sprawności seksualnej, zwróć szczególną uwagę na listę substancji i wybierz ten środek, który zapewni najbardziej  kompleksowe działanie.

Efekty stosowania tabletek na powiększenie penisa 

Jakie efekty mogą zapewnić tabletki na powiększenie penisa dzięki regularnemu stosowaniu? W tym celu musimy przeanalizować działanie poszczególnych substancji aktywnych oraz informacje od samych producentów. 

Tabletki dzięki wykorzystanym w nim składnikom mogą rozszerzać naczynia krwionośne i usprawniać przepływ krwi przez ciała jamiste. Niektóre ze składników nasilają także produkcję testosteronu (w graniach normy), zwiększają pobudzenie seksualne a wzmacniają erekcję.

Stosowanie tabletek może według obecnych informacji zapewnić:

 • wydłużenie i pogrubienie penisa
 • wzmocnienie erekcji
 • wzrost libido
 • poprawa jakości nasienia
 • lepsze samopoczucie

Czy potrzebuje tabletek? – Średnia długość członka

Wielu mężczyzn zastanawia się czy potrzebuje tabletek na powiększenie członka i ile tak naprawdę wynosi średnia długość penisa? 

Kobieta z miarką

Według najnowszych badań przeciętny penis w trakcie erekcji osiąga długość 13,12 cm. Oznacza to, że wielu panów niepotrzebnie obawia się o rozmiar swojej męskości, a wielu z nich plasuje się nawet powyżej tego wyniku. 

Niemniej jednak, tabletki to nie tylko sposób na zwiększenie rozmiaru penisa ale również wzrost ochoty na seks czy silniejsze erekcje. Jeśli penis nie osiąga imponujących wymiarów w trakcie wzwodu, dodatkowo zależy nam na poprawie sprawności seksualnej, naturalne preparaty mogą okazać się pomocne.

Q&A – Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

Kiedy zobaczę pierwsze efekty stosowania tabletek?

W zależności od wybranego produktu pierwsze efekty mogą być zauważalne w różnym czasie. Np. według producenta preparatu member xxl pierwsze zmiany w rozmiarze członka mogą pojawić się już po 3 tygodniach stosowania. W przypadku penilarge czas ten może wydłużyć się do miesiąca. Należy pamiętać, że w przypadku suplementów diety bardzo ważne jest regularne stosowanie.

Czy tabletki na powiększenie penisa można kupić w aptece?

Niestety żaden z suplementów diety na porost członka znajdujących się w naszym rankingu nie jest dostępny w aptekach, zarówno tych stacjonarnych jak i online. Zamówienie można składać bezpośrednio na stronie producenta lub poprzez serwisy aukcyjne lub drogerie erotyczne.

Czy potrzebuję recepty aby kupić tabletki?

Nie. Wszystkie wyróżnione przez nas tabletki powiększające członka dostępne są bez recepty. Każdy z produktów znajdujących się w zestawieniu bazuje na składnikach naturalnych, bez syntetycznych dodatków.

Czy wzrost penisa jest trwały?

Niestety nie. W wielu przypadkach po zakończeniu kuracji penis może wrócić do poprzedniego rozmiaru. W tej sytuacji skuteczne może okazać się zastosowanie dawki podtrzymującej, czyli 1/2 dawki standardowej.

Czy muszę być pełnoletni aby stosować tabletki na porost penisa?

Tak. Większość tabletek na powiększenie członka zawiera ekstrakt z buzdyganka naziemnego, który może wpływać na gospodarkę hormonalną. Z tego względu nie zaleca się stosowania tego typu środków osobom niepełnoletnim.

Czy można przyspieszyć wzrost rozmiaru penisa?

Tabletki powiększające penisa można połączyć ze stosowaniem pompek próżniowych, extenderów lub wykonując klasyczne ćwiczenia manualne, w ten sposób widoczne zmiany mogą pojawić się w krótszym czasie. Gdy środki w formie kapsułek działają od środka, ćwiczenia czy extendery wpływają na wielkość członka od zewnątrz.

Czy mogę połączyć stosowanie tabletek z kremem?

Oczywiście. Gdy tabletki wpływają na powiększanie penisa poprzez dostarczenie składników odpowiadających za produkcje tlenku azotu w organizmie, krem natomiast oddziałuje na tkanki penisa od zewnątrz, jednocześnie zmniejszając ryzyko pojawienia się rozstępów.

Czy można pić alkohol w trakcie kuracji?

Na stronach produktów znajdziemy informacje, że nie ma przeciwwskazań aby w trakcie kuracji środkami na powiększenie członka spożywać alkohol. Należy jednak mieć na względzie, że choć spożywanie alkoholu nie ma bezpośredniego wpływu na skuteczność tabletek, może wpływać niekorzystnie na nasze zdrowie.

Czy preparaty na wzrost członka powodują skutki uboczne?

Naturalne tabletki na powiększenie penisa nie powinny powodować efektów ubocznych u osób zdrowych, pod warunkiem, że nie występuje u nas uczulenie na któryś ze składników, a także przy stosowaniu się do zaleceń producenta odnośnie dawkowania. Jeśli mamy problemy z wątrobą lub cukrzycę, nie należy stosować tego typu środków.

Alternatywne metody dla tabletek

Skuteczne powiększanie penisa mogą zapewnić również zabiegi z użyciem kwasu hialuronowego, niestety ta metoda ma wpływ jedynie na grubość penisa. Z kolei składniki zawarte w tabletkach tj. member xxl według deklaracji producentów mogą wykazywać działanie zarówno na pogrubienie jak i wydłużenie penisa, ponadto mogą być pomocne w problemach z erekcją. Leki na potencję bez recepty działają na nieco innej zasadzie co środki naturalne, jednak w obu przypadkach chodzi o poprawę przepływu krwi do prącia.

Najskuteczniejsze może okazać się połączenie kilku metod np. tabletek i żelu o działaniu miejscowym, w ten sposób pełna kuracja będzie bardziej kosztowna, jednak patrząc na wykres dla produktu penilarge, członek co prawda nie zyska większego rozmiaru jednak efekty mogą pojawić się w krótszym czasie.

Jak długo należy stosować tabletki na powiększenie penisa?

Biorąc pod uwagę, iż dostępne na rynku tabletki na porost penisa to suplementy diety konieczne jest ich regularne stosowanie. W przypadku tabletek dla uzyskania pełnych efektów producenci zalecają stosowanie produktu przez co najmniej 2-3 miesiące. W tym czasie producenci deklarują zarówno pogrubienie penisa jak i jego wydłużenie.

Ranking tabletek na powiększenie członka – Nasz wybór to Member XXL

Zasłużone pierwsze miejsce w naszym rankingu Medsense 2023 zajmują tabletki na powiększenie penisa Member XXL (www.memberxxl.pl).

Najlepsze tabletki na penisa w rankingu Member XXL

Dlaczego właśnie ten preparat znalazł się na miejscu pierwszym? Przede wszystkim ze względu na swój kompleksowy i naturalny skład, szybkość działania a także możliwy do uzyskania efekt powiększenia penisa (nawet do 9 cm). 

Stosowanie suplementu jest bardzo proste i ogranicza się do przyjmowania 2 kapsułek dziennie po posiłku. Cena miesięcznej kuracji member xxl to 179 zł. Nie jest to co prawda najtańszy produkt na naszej liście, jednak na stronie producenta znajdziemy zestawy składające się z 3 oraz 6 sztuk produktu w obniżonej cenie. W ten sposób możemy zmniejszyć koszt kuracji nawet o 50%.

Warto wiedzieć:

Liczba kapsułek w opakowaniu

60

Na jak długo wystarczy 1 opakowanie

30 dni

Ile kosztuje

179,00 PLN

Dzienna porcja:

2 kapsułki

Opinie na temat produktu

Oficjalna strona

Sprawdź także pozostałe recenzje

Najlepsze tabletki na powiększenie penisa - Ranking | Najlepsze tabletki na cellulit - Ranking | Najlepsza odżywka do rzęs - Ranking | Tabletki na wydłużenie stosunku | Member XXL opinie