Vita Hair Man – Opinie, cena, skład – Zatrzymaj łysienie, naturalnie!

4.2/5 - (10 votes)

Aktualizacja 21 stycznia, 2023

tabletki na silne włosy vitahairman
Strona produktu
www.vitahairman.pl

Stres, problemy hormonalne czy źle zbilansowana dieta mogą nasilać utratę włosów. Vita Hair Man to w pełni naturalna i zarazem skuteczna odpowiedź na problemy związane z łysieniem czy utratą naturalnego koloru włosów.

Dzięki systematycznemu stosowaniu tabletek, nie tylko dochodzi do zahamowania wypadania włosów, ale również do odżywienia skóry głowy i stymulacji mieszków włosowych, tworząc optymalne środowisko do wzrostu włosów.

Preparat skierowany jest do mężczyzn, bez względu na typ łysienia, nawet jeśli za utratę włosów odpowiedzialne jest łysienie androgenowe. To właśnie łysienie androgenowe odpowiada niemal za 50% przypadków nasilonej utraty włosów u mężczyzn.

Zauważalne efekty mogą pojawić się już w pierwszych tygodniach stosowania produktu Vita Hair Man, jednak aby doszło do pełnej regeneracji cebulek włosów, oraz mieszków włosowych konieczna jest kuracja trwająca co najmniej 3 miesiące.

Kuracja tabletkami przeciw łysieniu vitahairman nie należy do najtańszych, dlatego w dalszej części tej recenzji, przygotowałem zestawienie pakietów dostępnych na oficjalnej stronie, dzięki którym całkowity koszt suplementacji może być niższy nawet o 50%.

  Tutaj natomiast znajdziesz opinie o vita hair man wraz ze zdjęciami po 2, 6 i 9 miesiącach systematycznego używania vita hair man.  

Jak działa Vita Hair Man i co to jest?

Tabletki przeciw łysieniu Vita Hair Man

Vita Hair Man to suplement diety, którego działanie polega na dostarczeniu do organizmu mikroelementów niezbędnych do odżywienia skóry głowy, a tym samym zahamowania utraty i wzrostu nowych włosów.

Składniki takie jak keratyna, biotyna, kolagen, witamina c, witamina e, cynk oraz selen wzmacniają skórę głowy i odżywiają cebulki włosowe. Stymulują również wzrost nowych włosów, poprawiają ich nawilżenie i pomagają przywrócić ich naturalnych kolor. Wszystko to sprawia, że vita hair man działa w sposób wszechstronny.

Stosowanie tabletek vitahariman nie wymaga wiele wysiłku, wystarczy pamiętać o połknięciu 2 kapsułek w ciągu dnia. 1 kapsułka rano, najlepiej po przebudzeniu, druga wieczorem. Optymalne rezultaty może zapewnić jedynie przyjmowanie preparatu przez dłuższy czas (najlepiej 3-6 miesięcy).

Preparat powinien być stosowany po lub do posiłku, kapsułki należy popić wodą w ilości 200-300 ml. Jeśli ktoś bardzo nie lubi smaku samej wody, sprawdzi się również sok owocowy, a nawet zwykła herbata.

Przy systematycznym stosowaniu suplementu w ilości 2 kapsułek dziennie, opakowanie vita hair man wystarczy na 30 dni kuracji.

Pod tym względem, suplement diety vita hair man nie różni się specjalnie od konkurencyjnych produktów. Producent oferuje jednak ciekawe zestawy, które można kupić w obniżonej cenie, a tym samym zaoszczędzić nawet do 50%.

Tabletki Vita Hair Man – Gdzie kupić w najlepszej cenie?

Cena vita hair man wynosi 179,00 zł za jedno opakowanie wystarczające na 30 dni stosowania. W dalszej części powiem Ci jak zaoszczędzić nawet 50% przy składaniu zamówienia.

Tabletki na wzmocnienie mieszków włosowych i struktury włosa

Vita Hair Man nie jest dostępny w aptekach, ani sklepach stacjonarnych.

Z tego co udało mi się dowiedzieć, producent preparatu zrezygnował z tej formy dystrybucji, aby móc zapewnić korzystniejszą cenę dla swojego produktu.

Suplement Vita Hair Man można znaleźć w serwisach aukcyjnych np. allegro, niestety nie mamy wtedy gwarancji, że produkt jest oryginalny i zawiera dokładnie te same składniki.

W niektórych przypadkach, przed wysłaniem produktu do klienta, sprzedawcy zamawiają większą ilość opakowań od producenta, co znacząco wydłuża czas dostawy.

Bezpiecznym sposobem jest zamówienie Vita Hair Man bezpośrednio z oficjalnej strony (www.vitahairman.pl), daje nam to wiele korzyści, w tym pewność że skład jest dokładnie taki jak na etykiecie, a dzięki oferowanym zniżką, cena będzie bardzo korzystna.

Zamawiając z oficjalnej strony zyskujesz gwarancję satysfakcji. Gwarancja daje Ci możliwość zwrotu nienapoczętych opakowań. Dzięki czemu, jeśli zdecydujesz się na zestaw składający się z większej ilości sztuk w niższej cenie i nie zauważysz poprawy po wykorzystaniu 1 czy 2 opakowań, pozostałe możesz odesłać i odzyskać wydane pieniądze.

Inną korzyścią, są oferowane zniżki w przypadku zamówienia jednorazowo większej ilości sztuk tabletek na wypadanie włosów Vita Hair Man.

Zakup 1 opakowania to koszt 179,00zł, tak więc zestaw zawierający 3 opakowania to koszt 537,00zł. Jednak składając zamówienie w zestawie zapłacisz jedynie 369,00zł za 3 opakowania, oszczędzając tym samym aż 168,00zł.

Jeszcze korzystniej wypada zamówienie 6 sztuk produktu. Zamówienie 6 opakowań to koszt jedynie 549,00zł, czyli aż 50% mniej niż zamawiając pojedyncze sztuki.

Jak stosować vita hair man – Dawkowanie

Codziennie przyjmuj 2 kapsułki Vita Hair Man. Jedną rano, a drugą wieczorem. Pamiętaj, aby popić je dużą ilością wody. Aby ułatwić przyswajanie składników odżywczych najlepiej stosować Vita Hair Man po posiłku. 

Pamiętaj, że rezultaty mogą różnić się w zależności od indywidualnych cech organizmu, dlatego ważne jest stosowanie suplementu przez odpowiedni czas, zgodnie z zaleceniami producenta.

Vita Hair Man – skład suplementu na porost włosów

Vitahairman to tabletki na bazie naturalnych składników, które w bezpieczny sposób odżywiają skórę głowy oraz mieszki włosowe, hamując tym samym proces wypadania włosów, oraz inicjując ich porost. Zdrowa skóra głowy może w znacznym stopniu ograniczyć proces łysienia.

Vita hair man to nie tylko bezpieczny i naturalny skład, ale przede wszystkim prosty w stosowaniu i niewymagający zmiany nawyków sposób na zahamowanie łysienia bez względu na jego przyczynę. Tak przynajmniej reklamuje go producent, ile w tym prawdy i jakie dokładnie składniki znajdziemy w środku?

  • Kolagen ze skór ryb morskich – korzystnie wpływa na wzmocnienie włosów, zapobiega ich wypadaniu, odpowiada również za wzrost włosów, jednak w głównej mierze wpływa na ich gęstość i sprężystość.
  • Witamina c – przyczynia się do prawidłowej produkcji kolagenu dzięki czemu jest jednym z podstawowych składników preparatów na wypadanie włosów. Witamina c odpowiada za optymalny stan skóry głowy, usprawnia także przepływ krwi, dostarczając w ten sposób więcej substancji odżywczych do cebulek włosów, tak aby proces wzrostu mógł przebiegać bez zakłóceń.
  • Keratyna – to główny budulec włosa, skóry i paznokci. Keratyna wzmacnia strukturę włosów, wpływa na ich zdrowy wygląd. Poprawia również ich nawilżenie i gładkość.
  • Witamina e – usprawnia pracę gruczołów łojowych, poprawia również ukrwienie skóry i rozszerzenie naczyń krwionośnych, dzięki temu mieszki włosowe są lepiej dotlenione, a włosy odzyskują swój blask i zdrowy wygląd.
  • Cynk oraz selen – to właśnie dobór cynku w głównej mierze odpowiedzialny jest ze nadmierne wypadanie włosów, w suplementach jak vita hair man odpowiada za optymalne wchłanianie witamin i reguluje pracę gruczołów łojowych. Selen dba o nawilżenie włosów oraz aby włosy były silne, nawilżone i sprężyste, natomiast jego niedobór sprzyja wypadaniu włosów.
  • Biotyna – jest składnikiem który zawierają niemal wszystkie dostępne na rynku tabletki na wypadanie włosów. Niedobory tej witaminy mogą nasilać łysienie i osłabiać strukturę włosa. Biotyna jest bogatym źródłem siarki, która dostarczona do macierzy włosa przyczynia się do produkcji keratyny, niezbędnej do zachowania zdrowych i silnych włosów. Ponadto, wpływa na regulację pracy gruczołów łojotokowych.

Vita Hair Man – Opinie mężczyzn

Na potrzeby tej recenzji zapoznałem się z wieloma opiniami na temat preparatu vita hair man, pozostawionych w serwisach aukcyjnych, komentarzach na blogach, czy wpisach na forach.

Tutaj znajdziesz opinie o vita hair man wraz ze zdjęciami po 2, 6 i 9 miesiącach kuracji.

Opinie mężczyzn są w większości pozytywne, panowie chwalą sobie efekty stosowania produktu, mocniejsze i gęstsze włosy, a także zahamowanie ich nadmiernego wypadania. Często powtarzającą się zaletą produktu jest prostota jego stosowania, która nie wymaga zmiany nawyków, czy poświęcania czasu na wcieranie preparatu w skórę głowy.

Jednak, jak w przypadku niemal każdego dostępnego na rynku suplementu diety, znajdziemy również opinie negatywne. Dla niektórych, skuteczność vita hair man jest niewystarczająca, na efekty trzeba czekać zbyt długo, a w niektórych przypadkach jedyny efekt to nieznaczne spowolnienie utraty włosów, jednak bez wpływu na wzrost nowych.

Wadą tego typu produktów, jest konieczność ich używania przez długi czas. Niestety nie wystarczy zużycie połowy opakowania i czekanie na pojawienie się gęstych i mocnych włosów.

W niektórych sytuacjach, aby uzyskać satysfakcjonujące efekty, potrzeba nawet kilku miesięcy codziennego stosowania tabletek.

Skutki uboczne Vita hair man

Vita Hair Man to w pełni naturalny preparat na porost włosów dla mężczyzn, dzięki temu, jego stosowanie jest bezpieczne i nie powinno powodować skutków ubocznych. Dlaczego napisałem„ nie powinno”, a nie„ nie powoduje”?

Nawet naturalne, znane od lat i dobrze przebadane składniki mogą powodować działania niepożądane, np. dolegliwości ze strony układu pokarmowego, a także reakcje alergiczne.

Co prawda, nie występują one często, a w porównaniu z lekami są bardzo bezpieczne, jednak jeśli masz wątpliwości co do swojego stanu zdrowia, dobrym wyjściem może być skonsultowanie się z lekarzem.

Produkt może być stosowany przez wszystkich mężczyzn powyżej 18 roku życia, którzy chcą poprawić stan skóry głowy, wzmocnić swoje włosy i odzyskać ich naturalny kolor.

Czym jest łysienie androgenowe? 

Łysienie androgenowe jest najczęściej spotykanym rodzajem utraty włosów u mężczyzn. Przyczyną jest nadmiar męskiego hormonu androgenu i konwersję testosteronu do dihydrotestosteronu (DHT). 

DHT jest odpowiedzialny za skrócenie fazy wzrostu włosa przez co włosy stają się osłabione i nasila się ich wypadanie. Proces ten jest często dziedziczny i może rozpoczynać się już w młodym wieku.

Warto pamiętać, że łysienie androgenowe nie jest chorobą, a jedynie naturalnym procesem starzenia się organizmu, który można zahamować poprzez odpowiednią pielęgnację oraz stosowanie produktów, takich jak Vita Hair Man, które hamują proces wypadania włosów i stymulują porost nowych włosów. 

Q&A – Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

Kiedy pierwsze efekty stosowania vita hair man?

Vita hairman to dobry i skuteczny produkt na wypadanie włosów, który działa bez względu powód łysienia z którym may do czynienia. Jednak należy pamiętać, że vitahairman to suplement diety, a nie lek. Dlatego uzyskane efekty mogą różnić się w zależności od osoby, u jednych mogą pojawić się one wcześniej, u innych nieco później.

Na stronie producenta znajdziemy informację, że dla uzyskania optymalnych efektów należy przeprowadzić przynajmniej 3 miesięczną kurację, jednak w niektórych przypadkach, efekty mogą być widoczne już w ciągu pierwszych tygodni używania tabletek. Produkt należy stosować rano i wieczorem po 1 kapsułce.

Czy tabletki vitahair man są bezpieczne?

Na oficjalnej stronie producenta można znaleźć informacje, że produkt jest bezpieczny dla zdrowia i nie powoduje skutków ubocznych. Patrząc na skład tabletek możemy dojść do wniosku, że suplementacja preparatem jest bezpieczna, ze względu na zawartość wyłącznie naturalnych składników.

Jednak nawet w tym przypadku mogą pojawić się reakcje alergiczne, na któryś ze składników tabletek. Jeśli masz wątpliwości co do swojego stanu zdrowia i tego czy możesz bez obaw stosować tabletki na łysienie, skonsultuj się z lekarzem zanim rozpoczniesz kurację. Według zapewnień producenta, tabletki nie zawierają szkodliwych substancji.

Na jak długo wystarczy jedno opakowanie vita hair man?

Opakowanie suplementu wystarcza na 30 dni codziennego używania. Dawka dzienna to 1 kapsułka rano i wieczorem. Suplement należy popić obficie wodą.

Czy warto kupić Vita Hair Man? – Podsumowanie

Tabletki vitahairman to dobry produkt, dzięki któremu włosy staną się mocniejsze, a skóra głowy lepiej odżywiona, co może ograniczyć problem związany z łysieniem.

Produkt działa na różne przyczyny utraty włosów i może być stosowany przez panów w różnym wieku (powyżej 18 roku życia).

Preparat pomaga zachować zdrowe włosy i wspiera utrzymanie intensywnego koloru włosów.

Warto wiedzieć:

Forma

Kapsułki

Cena

179,00 PLN

Dawkowanie

2 kapsułki dziennie

Vita hair man opinie

Przeznaczenie vita hair man

Tabletki na łysienie i wzrost włosów

Oficjalna strona

Sprawdź także pozostałe recenzje

Najlepsze tabletki na powiększenie penisa - Ranking | Najlepsze tabletki na cellulit - Ranking | Najlepsza odżywka do rzęs - Ranking | Tabletki na wydłużenie stosunku | Member XXL opinie