Xtrasize – Opinie, Cena, Efekty – Warte uwagi tabletki na powiększenie penisa? [Recenzja 2023]

5/5 - (1 vote)

Aktualizacja 10 kwietnia, 2023

Xtrasize to naturalny i cieszący się dużą popularnością suplement diety na powiększenie penisa, a także zdobywca 4 miejsca w naszym rankingu.

Xtrasize

Choć cena xtrasize wypada bardzo korzystnie na tle konkurencyjnych produktów, zdecydowaliśmy się umieścić go dopiero na czwartym miejscu ze względu na nieco wolniejsze działanie. Bez wątpienia jest jednak to produkt wysokiej jakości, który według zapewnień producenta może zapewnić zwiększenie rozmiaru penisa o 7,5 cm w 6 miesięcy.

W tej recenzji omówimy jak działa xtrasize i czy jego stosowanie powoduje skutki uboczne. Sprawdzimy również opinie mężczyzn na temat skuteczności tabletek oraz jak wygląda prawidłowe dawkowanie xtrasize.

 Jest to również jeden z nielicznych produktów oferujących gwarancję zwrotu pieniędzy w przypadku nie uzyskania oczekiwanych rezultatów, więcej na ten temat oraz zestawy w niższych cenach znajdziesz w linku poniżej.   

Zestawy do -118,00 zł z gwarancją zwrotu

Co to jest i jak działa xtrasize?

XtraSize to naturalne tabletki dla mężczyzn, którzy chcą powiększyć penisa, wzmocnić erekcję i wydłużyć czas trwania stosunku

Otwarte opakowanie tabletek na porost penisa

Składniki preparatu mają działanie rozluźniające na naczynia krwionośne (uwalnianie tlenku azotu) i zwiększające przepływ krwi do penisa, w ten sposób nie tylko wpływają na jego rozmiar ale również sprawiają, że erekcja jest mocniejsza i utrzymuje się dłuższy czas. 

Dzięki właściwościom buzdyganka naziemnego, korzenia maca czy palmy sabałowej nasileniu może ulec również popęd seksualny i wzrost ochoty na seks. 

8.3 TOTAL SCORE

Recenzja XtraSize

SPRAWDŹ NAJLEPSZĄ CENĘ

SKŁAD 9
CENA 8
ŁATWOŚĆ STOSOWANIA 10
DOSTĘPNOŚĆ 7
SZYBKOŚĆ DZIAŁANIA 7
STOSUNEK JAKOŚCI DO CENY 9

Warto wiedzieć:

Liczba kapsułek w opakowaniu

60

Na jak długo wystarczy 1 opakowanie

60 dni

Ile kosztuje

199,00 PLN

Dzienna porcja:

1 kapsułka

Opinie na temat produktu

Oficjalna strona

Zalety
 • długa obecność na rynku
 • 9 składników aktywnych
 • wszechstronne działanie
 • dostępność bez recepty
 • brak konieczności wizyty u specjalisty
 • łatwe stosowanie (wygodne żelowe kapsułki)
 • wyłącznie naturalne składniki
 • wysoka ekonomiczność (opakowanie na 2 miesiące)
 • przystępna cena
 • dostępne zestawy rabatowe
Wady
 • ograniczona dostępność (tylko przez internet)
 • brak w aptekach
 • konieczność dłuższego stosowania

Moja opinia o XtraSize

W mojej opinii, XtraSize wyróżnia się na tle konkurencji głównie dzięki swojej długiej obecności na rynku oraz aż 9 aktywnym składnikom, wśród których znajdują się takie substancje jak l-arginina, tribulus terrestris czy żeń-szeń. Dzięki temu preparat działa wszechstronnie, nie tylko mając wpłynąć na wzrost rozmiaru penisa, ale również wzmacniając libido i erekcję.

Co więcej, XtraSize dostępny jest bez recepty, dzięki czemu nie ma potrzeby wizyty u specjalisty, co sprawia, że mężczyźni mogą wypróbować produkt bez konieczności dzielenia się swoim problemem z kimś obcym. Stosowanie preparatu ułatwiają żelowe kapsułki, czyniąc go prostym i wygodnym rozwiązaniem, szczególnie w porównaniu z ćwiczeniami czy pompkami.

Wadą XtraSize jest jednak ograniczona dostępność produktu (brak w aptece), bowiem preparat można zamówić jedynie przez internet. 

“XtraSize to wszechstronny i nieinwazyjny preparat, który warto rozważyć w celu poprawy jakości życia seksualnego oraz zyskania pewności siebie”.

Xtrasize – Opinie mężczyzn

Choć suplement diety xtrasize dostępny na rynku jest od wielu lat, niestety nie udało nam się dotrzeć do opinii mężczyzn na temat skuteczności tabletek na forach dyskusyjnych czy komentarzach na blogach. Wynika to z faktu, że niewielu mężczyzn jest gotowych dzielić się publicznie swoimi doświadczeniami na temat kuracji mającej na celu powiększenie członka. 

Kobieta z miarką

Jedyne ręcznie pisanie opinie na temat xtrasize można znaleźć tutaj (w zakładce referencje). Wynika z nich, że xtrasize skutecznie wpływa na rozmiar penisa i wzmocnienie erekcji. Dominik, czyli jeden ze stosujących preparat mężczyzn w ciągu 6 tygodni uzyskał wzrost penisa o 3 cm co bez wątpienia jest bardzo dobrym wynikiem.

Zdajemy sobie sprawę, że nie są to opinie publikowane w niezależnych serwisach, jednak nawet one mogą być pomocne w ocenie tego czy xtrasize działa tak jak obiecuje producent.

Jak stosować xtrasize – Dawkowanie tabletek

Dawkowanie xtrasize polega na stosowaniu 1 kapsułki dziennie. Suplement najlepiej przyjmować rano po posiłku (śniadaniu) w celu lepszego przyswojenia substancji aktywnych. Kapsułki należy popić dużą ilością wody (200-300 ml). Dzienna dawka to tylko 1 kapsułka co sprawia, że opakowanie preparatu wystarcza aż na 2 miesiące stosowania. 

Choć dzienna dawka suplementu XtraSize wydaje się niewielka co stwarza pokusę zwiększenia jej na własną rękę, należy stosować się do zaleceń producenta odnośnie dawkowania. 

Skoro producent uznał, że aby uzyskać zadowalające efekty w postaci wzrostu rozmiaru członka i wzmocnienia erekcji wystarczy stosowanie 1 kapsułki dziennie, nie powinno się podnosić jej samodzielnie. Nie uzyskamy w ten sposób lepszych efektów, mogą natomiast wystąpić skutki uboczne ze strony układu pokarmowego jak ból brzucha, wzdęcia czy nudności. 

Skład xtrasize – Nasza analiza

Analizując skład suplementu xtrasize, nie ulega wątpliwości, że jest to jeden z ciekawszych produktów na powiększanie członka na naszym rynku. 

Odpowiednio dobrane składniki sprawiają, że preparat działa bardzo uniwersalnie i nie jest jedynie produktem na zwiększenie penisa, w dodatku według producenta jego stosowanie jest całkowicie bezpieczne i nie powoduje skutków ubocznych dla zdrowia. 

Tabletki xtrasize zawierają jedynie naturalne składniki, które działają korzystnie nie tylko na powiększanie penisa, ale również na wydłużenie stosunku, wzrost libido i wzmocnienie erekcji. W składzie tabletek znajdują się m.in. tribulus terrestris, l-arginina, maca root, saw palmetto oraz żeń-szeń

Kluczowym składnikiem tabletek XtraSize jest l-arginina. Arginina bierze udział w procesie uwalniania tlenku azotu wykazując silne działanie rozkurczające na naczynia krwionośne, ułatwiając w ten sposób przepływ krwi do ciał jamistych członka. Systematyczne stosowanie suplementu z argininą ma zapewnić zwiększenie objętości ciał jamistych a w konsekwencji wydłużenie i pogrubienie penisa. 

Kolejnym ważnym składnikiem, który zawierają w sobie tabletki xtrasize jest tribulus terrestris. Buzdyganek naziemny również w pewnym stopniu nasila przepływ krwi do ciał jamistych, jednak wykazuje również inne cenne właściwości na poprawę sprawności seksualnej u mężczyzn. Dzięki saponiną steroidowym znajdujących się w buzdyganku działa on również na układ hormonalny i zwiększenie poziomu wolnego testosteronu. W ten sposób dodatkowe korzyści płynące z jego stosowania to wzrost libido u ułatwienie uzyskania erekcji.

Substancje takie jak korzeń maca (maca root) oraz palma sabałowa (saw palmetto) również pełnią istotną rolę, odpowiadają bowiem za ograniczenie konwersji testosteronu do dihydrotestosteronu, zwiększenie ilości spermy i poprawę ruchliwości plemników a także wzrost popędu seksualnego (libido). Z kolei żeń-szeń to silny afrodyzjak, dodaje energii, poprawia koncentrację i zwiększa wytrzymałość.

Pełny skład tabletek Xtrasize:

 • Tribulus terrestris
 • L-Arginine HCL
 • Maca root
 • Panax ginseng
 • Saw palmetto
 • Sarsaparilla
 • Licorice root
 • Stinging nettle
 • Pumpkin seed

Należy jednak mieć na uwadze, że nawet naturalne składniki w niektórych przypadkach mogą powodować reakcje alergiczne, niektóre schorzenia również mogą stanowić przeciwwskazanie do przyjmowania preparatów na powiększenie penisa, dlatego zawsze należy zapoznać się z ulotką dołączoną do opakowania.

Gdzie kupić xtrasize? – Gwarancja oryginalności

Xtrasize jest produktem cieszącym się dużą popularnością wśród mężczyzn, stąd też rośnie ryzyko zakupu podrobionego i niepełnowartościowego produktu. Najbezpieczniej będzie zamówić tabletki bezpośrednio na stronie producenta (www.xtrasize.pl). Zyskujemy w ten sposób nie tylko pewność odnośnie składu preparatu, ale również możliwość zakupu tabletek w zestawie w atrakcyjnej cenie. 

Decydując się na zamówienie suplementu bezpośrednio od producenta możemy również skorzystać z 90 dniowej gwarancji skuteczności. Oznacza to tyle, że w przypadku nie uzyskania zadowalających rezultatów możemy odesłać nieotwarte wcześniej opakowania i odzyskać pieniądze. 

Z gwarancji skorzystają jednak tylko te osoby, które zamówią jednorazowo większą ilość sztuk tabletek XtraSize, gdyż zwrot dotyczy tylko nieotwartych opakowań. Jeśli więc zamówimy jedno opakowanie i w trakcie kuracji uznamy, że chcemy go odesłać i odzyskać wydane pieniądze, nie będzie to możliwe. 

Ile kosztuje xtrasize? – Cena miesięcznej kuracji

Cena xtrasize to 199,00 zł za 60 kapsułek. W przypadku xtrasize dzienna dawka to tylko 1 kapsułka, dzięki czemu jedno opakowanie wystarczy na pełne 60 dni regularnego przyjmowania suplementu. W przeliczeniu koszt miesięcznej kuracji wyniesie nas 99,5 zł, co daje nam 3,31 zł dziennie. 

6 miesięczna kuracja - 3 sztuki tabletek

Niewątpliwie xtrasize jest jednym z atrakcyjniejszych cenowo suplementów na powiększenie penisa dostępnych na naszym rynku. Dla porównania, tabletki member xxl kosztują 179,00 zł, a suplement diety penilarge 149,90 zł, przy czym dawkowanie obu preparatów to 2 kapsułki dziennie. Z kolei cena xtrasize to 199,00 zł, jednak w tym wypadku jedno opakowanie to kuracja trwająca pełne 2 miesiące.

Możemy jednak dodatkowo obniżyć całkowity koszt kuracji zamawiając tabletki xtrasize w zestawie 2 lub 3 sztuk produktu. 

Na oficjalnej stronie dostępne są 3 pakiety:

 • PAKIET START – ten pakiet obejmuje tylko jedno opakowanie preparatu w standardowej cenie 199,00 zł. Pamiętajmy, że dawkowanie suplementu to 1 kapsułka, a nie jak w przypadku konkurencyjnych produktów 2 kapsułki. W ten sposób pakiet start wystarczy aż na 60 dni kuracji powiększania penisa i w tym czasie według producenta członek może zwiększyć swój rozmiar nawet o 3 cm. 
 • PAKIET EKONOMICZNY – w skład pakietu ekonomicznego wchodzą 2 sztuki tabletek xtrasize w cenie 339,00 zł. Taka liczba opakowań to całe 4 miesiące regularnego stosowania i możliwy wzrost penisa o 5 cm.
 • PAKIET POLECANY – w największym zestawie znajdują się aż 3 sztuki suplementu, które wystarczą na 3 miesięczną kurację. Za ten zestaw trzeba zapłacić 479,00 zł a możliwy do uzyskania przyrost penisa to maksymalne 7,5 cm. 

Biorąc pod uwagę liczbę kapsułek oraz zalecane przez producenta dawkowanie dla większości mężczyzn wystarczający powinien okazać się pakiet ekonomiczny lub nawet pakiet start aby przetestować działanie tabletek. 

Zestawy w cenie do -118,00 zł

Efekty stosowania xtrasize

Według producenta, efekty stosowania xtrasize to lepsza sprawność seksualna (wydłużenie stosunku seksualnego, wzrost libido, uzyskanie silniejszej erekcji), ale przede wszystkim powiększenie penisa nawet o 7,5 cm w 6 miesięcy. Regularne stosowanie suplementu diety przez 30 dni może zapewnić przyrost członka o dodatkowe 3 cm.

Oto lista efektów, których można oczekiwać po regularnym stosowaniu suplementu:

 • Lepsza sprawność seksualna
 • Wydłużenie stosunku seksualnego
 • Wzrost libido
 • Uzyskanie silniejszej erekcji
 • Powiększenie penisa nawet o 7,5 cm w ciągu 6 miesięcy
 • Przyrost członka o dodatkowe 3 cm po 30 dniach regularnego stosowania
 • Poprawa krążenia krwi w obszarze penisa
 • Wzmocnienie pewności siebie w życiu seksualnym
 • Wsparcie dla zdrowia prostaty
 • Zwiększenie wrażliwości i intensywności orgazmów

Czy xtrasize powoduje skutki uboczne dla zdrowia?

Xtraszie to suplement diety bazujący na naturalnych i w dużym stopniu bezpiecznych składnikach, dlatego przyjmowanie preparatu w dawce którą zaleca producent nie powinno powodować skutków ubocznych

Niestety nawet naturalne składniki w niektórych przypadkach mogą powodować efekty uboczne choćby ze strony układu pokarmowego czy na skutek reakcji alergicznych. Zalecamy aby zastosowaniem preparatu zapoznać się ulotką dołączoną do opakowania i pełna listą substancji znajdujących się w suplemencie i upewnić się czy nie występuje u nas nadwrażliwość na którąś z nich.

Schorzenia takie jak cukrzyca czy choroby wątroby (l-arginina) mogą stanowić przeciwwskazania do przyjmowania suplementu XtraSize. W przypadku problemów zdrowotnych najlepiej skonsultować chęć stosowania produktu z lekarzem aby uniknąć ryzyka efektów ubocznych. Biorąc jednak pod uwagę wykorzystane w preparacie składniki, u osób zdrowych nie powinien on powodować skutków ubocznych.

FAQ – Często zadawane pytania

Czy tabletki xtrasize dostępne są na receptę?

Nie. Preparat składa się jedynie z naturalnych składników, dzięki czemu jego zakup nie wymaga recepty. Tabletki należą do grupy suplementów diety a nie leków, zadanie preparatu to wspieranie pracy organizmu a nie wymuszanie określonych reakcji.  

Po jakim czasie zobaczę pierwsze efekty?

Pierwsze efekty jak mocniejsza erekcja czy wzrost libido widoczne są w krótkim czasie (około tygodnia), natomiast wydłużenie członka o 3 cm według informacji z oficjalnej strony produktu może wymagać 30 dni regularnego przyjmowania preparatu. 

Na czym polega gwarancja skuteczności?

Jeśli w ciągu 90 dni uznamy, że uzyskane efekty odbiegają od tych deklarowanych przez producenta możemy odesłać nieotwarte wcześniej opakowania i odzyskać wydane pieniądze. Należy pamiętać, że gwarancja dotyczy tylko nieotwartych sztuk produktu, jeśli więc zamówiliśmy tylko 1 opakowanie nie będziemy mogli go zwrócić. 

Czy xtrasize pomaga także na problemy z erekcją?

W składzie xtrasize znajdziemy l-argininę, buzdyganka naziemnego oraz inne substancje naturalne, które mogą wykazywać korzystne działanie również na uzyskanie silniejszej erekcji. 

Czy preparat można kupić w aptece?

Niestety żadne z dostępnych na rynku tabletek na powiększanie penisa nie są dostępne w aptece. Xtrasize najlepiej zamówić bezpośrednio ze strony producenta co pozwala na zakup preparatu w niższych cenach oraz na skorzystanie z gwarancji skuteczności.

Czy tabletki xtrasize są warte zakupu? – Podsumowanie

Xtrasize jest produktem kompleksowym, dzięki zastosowaniu którego poprawie może ulec ogólna sprawność seksualna, w tym potencja, libido i erekcja. Przede wszystkim jednak tabletki xtrasize mają zapewnić wydłużenie członka nawet o dodatkowe 7,5 cm.

Kapsułki xtrasize

Zaletą produktu jest jego kompleksowe działanie. Xtrasize nie tylko wpływa na wydłużenie i grubość penisa, ale także na długość stosunku, a dzięki składnikom takim jak tribulus terrestris zwiększa także popęd płciowy. 

Nie ulega wątpliwości, że preparaty w kapsułkach to wygodniejsza metoda wpływająca na rozmiar penisa niż ćwiczenia manualne, pompki czy urządzenia rozciągające. Po zakończeniu kuracji pełnej kuracji według producenta penis może być większy nawet o 7,5 cm.

Cena xtrasize jest bardzo przystępna, a dawkowanie produktu ogranicza się do połknięcia 1 kapsułki w ciągu dnia. W składzie tabletek znajdziemy aż 9 naturalnych substancji, których stosowanie u zdrowych osób wydaje się być bezpieczne dla zdrowia. To wszystko sprawia, że produkt może stanowić wygodną alternatywę dla pompek i ekspanderów.

Sprawdź także pozostałe recenzje

Najlepsze tabletki na powiększenie penisa - Ranking | Najlepsze tabletki na cellulit - Ranking | Najlepsza odżywka do rzęs - Ranking | Tabletki na wydłużenie stosunku | Member XXL opinie