GigantX – Opinie, Cena, Efekty – Przereklamowane tabletki na powiększenie penisa i poprawę erekcji?

5/5 - (2 votes)

Aktualizacja 14 lutego, 2022

GigantX jest nowością na rynku suplementów na poprawę sprawności seksualnej u mężczyzn i reklamowany jest jako skuteczny preparat zarówno na powiększenie penisa jak i silniejszą erekcję – czy jest tak w rzeczywistości? 

GigantX - tabletki na porost penisa i sprawność seksualną

W trakcie pisania tej recenzji zwracaliśmy szczególną uwagę na skład gigantx i to czy faktycznie znajdziemy w nim składniki, które mogą zarówno powiększyć członka jak i wzmocnić erekcję zgodnie z deklaracjami producenta. Sprawdziliśmy również opinie na jego temat i to czy jego stosowanie może powodować skutki uboczne dla zdrowia. 

 Po szczegółowej analizie składników aktywnych trzeba przyznać, że na preparat z tej półki cenowej gigantx nie prezentuje się imponująco. W gigantx brakuje składników takich jak l-arginina czy tribulus terrestris, które stanowią bazę każdego dobrego produktu na potencję. W w środku znajdziemy natomiast kofeinę czy ekstrakt z czarnego pieprzu, które nie mają szczególnego wpływu na zaburzenia erekcji czy rozmiar penisa.  

 Podsumowując, GigantX jest produktem drogim, po którym ciężko spodziewać się szczególnie pozytywnych efektów, zarówno w kontekście zwiększenia rozmiaru członka czy wzmocnienia erekcji. 

Na rynku znajdziemy inne produkty na powiększenie członka jak penilarge czy penisizexl, które mogą pochwalić się lepszym doborem substancji aktywnych, natomiast jeśli szukamy tabletek na silniejszą erekcję z l-argininą warto zwrócić uwagę na vigrafast. Wszystkie wymienione produkty dostępne są również w niższej cenie za opakowanie. 

Dla osób zdecydowanych na zakup preparatu gigantx zamieszczamy poniżej link do zniżki pozwalającej na zakup dowolnej ilości sztuk produktu o 20% taniej.

Zniżka -20% na GigantX

Skrót recenzji GigantX

Tabletki gigantx i znajdujące się w nich składniki aktywne z założenia mają działać kompleksowo zarówno na wzmocnienie erekcji, wzrost popędu seksualnego jak i zwiększenie rozmiaru penisa w sposób całkowicie naturalny.

Opakowanie tabletek trzymane w dłoni

Niestety w składzie nie znajdziemy choćby l-argininy, której korzystne działanie na zaburzenia erekcji ma solidne poparcie w badaniach. W suplemencie brakuje również tribulusa, który jest bogatym źródłem saponin steroidowych przez co może powodować wzrost poziomu testosteronu jak i podobnie do argininy – usprawniać krążenie krwi i nasilać rozkurcz naczyń krwionośnych. 

Wartościowymi składnikami są natomiast żeń-szeń, cynk oraz cytrulina, w produkcie wykorzystano jednak również kilka składników takich jak kofeina czy ekstrakt z pieprzu czarnego, które niespecjalnie znajdują zastosowanie w tego typu produktach.

Stosowanie preparatu jest bardzo proste, wystarczy pamiętać aby każdego dnia przyjąć 2 kapsułki, które należy obficie popić wodą. Zaletą są również naturalne składniki znajdujące się w preparacie gigantx, dzięki czemu jego stosowanie u zdrowych mężczyzn nie powinno powodować skutków ubocznych. 

Cena gigantx z pewnością mogłaby być nieco niższa gdyż za opakowanie na 30 dni stosowania zapłacimy 189,00 zł. Producent zadbał jednak o zestawy dające możliwość jej obniżenia nawet do 50%. Jednak nawet w przypadku zakupu suplementu z rabatem wciąż uda nam się znaleźć na rynku produkty w korzystniejszej cenie. 

Zestawy w cenie do -50%

Co to jest GigantX i jak działa?

Gigantx to suplement diety dla mężczyzn chcących powiększyć penisa, wzmocnić erekcję i zwiększyć popęd seksualny. 

W preparacie wykorzystano naturalne substancje, które przy regularnym stosowaniu według producenta mają korzystnie wpłynąć na:

 • Jakość życia seksualnego
 • Silne erekcje
 • Wzrost rozmiaru penisa (pogrubienie i wydłużenie)
 • Poziom testosteronu
 • Zapewnić silniejsze doznania w trakcie stosunku

Jak stosować GigantX – Dawkowanie

Dawkowanie gigantx polega na przyjmowaniu 2 kapsułek dziennie rano i wieczorem, które należy obficie popić wodą (200-300 ml). Preparat najlepiej przyjmować wraz z posiłkiem w celu lepszego przyswajania składników odżywczych jak i uniknięcia ryzyka wystąpienia działań niepożądanych ze strony układu pokarmowego (np. ból brzucha).

Musimy pamiętać, że gigantx nie jest środkiem o działaniu doraźnym, dlatego konieczne jest systematycznie stosowanie produktu przez dłuższy czas. Najlepiej stosować tabletki gigantx codziennie, tylko wtedy możemy liczyć na korzystne zmiany.

Nie należy przekraczać porcji zalecanej przez producenta, w innym wypadku ryzyko wystąpienia skutków ubocznych może wzrosnąć, przede wszystkim jednak zwiększy to niepotrzebnie koszt całej kuracji. 

W przypadku dużej wrażliwości na stymulanty należy unikać przyjmowania preparatu bezpośrednio przed snem ze względu na zawartość kofeiny, co prawda jest to tylko 40 mg jednak nawet taka ilość może utrudnić zasypianie.

Skład GigantX – Analiza składników

Na stronie producenta znajdziemy informację, że gigantx to preparat zarówno na lepszą sprawność seksualna jak i powiększenie penisa. Jednak analizując poszczególne składniki ciężko wyciągnąć takie wnioski. 

Z pewnością do plusów tabletek gigantx możemy zaliczyć jego całkowicie naturalny skład co sprawia, że w trakcie jego stosowania przez zdrowych mężczyzn nie powinny wystąpić skutki uboczne. 

W skład tabletek gigantx wchodzi aż 9 substancji aktywnych, niestety tylko kilka z nich może wykazywać realne działanie na zaburzenia erekcji a tym bardziej na rozmiar penisa. 

W składzie gigantx wykorzystano m.in. jabłczan cytruliny, ekstrakt z liści miłorzębu japońskiego, ekstrakt z mumio, kofeinę bezwodną czy cynk. Niektóre ze składników preparatu działają korzystnie na problemy z potencją czy usprawnienie transportu krwi do członka, niestety kilka z nich nie ma specjalnego wpływu na potencję seksualną czy powiększenie penisa. 

Przykładem tego typu składników może być kofeina, która z pewnością ma wiele cennych właściwości, dodaje energii, wykazuje również korzystny wpływ na funkcje poznawcze jednak może okazać się zbędna dla mężczyzn z małym rozmiarem członka czy mających problemy z uzyskaniem erekcji. Inne składniki z kolei świetne sprawdzają się w suplementach na odchudzanie czy poprawę trawienia jednak ich skuteczność w preparatach powiększających członka czy potencję nie jest imponująca. 

Nie oznacza to, że tabletki gigantx nie zawierają swoim skład składzie żadnych wartościowych substancji, poniżej zamieszczamy opis tych, które rzeczywiście mogą być pomocne w męskich problemach.

Jabłczan cytruliny

Cytrulina może być stosowana w przypadku łagodnych problemów z erekcją, nie ma jednak badań potwierdzających jej skuteczne działanie w przypadku umiarkowanych oraz ciężkich zaburzeń erekcji. 

Jabłczan cytruliny a tak naprawdę po prostu cytrulina jest prekursorem l-argininy, jej suplementacja może więc prowadzić do syntezy tlenku azotu i nasilenia przepływu krwi do ciał jamistych a tym samym do wzmocnienia erekcji. Biorąc pod uwagę sam mechanizm działania cytruliny  w przypadku problemów z erekcją rozsądniejsze wydaje się przyjmowanie bezpośrednio l-argininy, której korzystny wpływ na zaburzenia erekcji możemy znaleźć w wielu badaniach. 

Warto również podkreślić, że w badaniach stosowano najczęściej dawki rzędu 750 mg natomiast preparat gigantx w dziennej porcji zawiera jedynie 350 mg jabłczanu cytruliny (jabłczan cytruliny to cytrulina oraz kwas jabłkowy).

Ekstrakt z korzenia żeń-szenia koreańskiego

Najwięcej substancji leczniczych znajduje się w korzeniu żeń-szenia. Żeń-szeń działa korzystnie na układ nerwowy, pomaga zredukować stres, ma również korzystny wpływ na samopoczucie, dodatkowo zmniejsza uczucie zmęczenia i senności.

Zawarte w żeń-szeniu koreańskim ginsenozydy wspierają sprawność seksualną działając korzystnie na potencję. Żeńszeń koreański wspomaga bowiem uwalnianie tlenku azotu i rozkurcz naczyń krwionośnych, dzięki czemu stosuje się go wspomagająco na zaburzenia erekcji, może wpływać również na zwiększenie ilości plemników. 

Ekstrakt z liści miłorzębu japońskiego

Miłorząb japoński to substancja o właściwościach adaptogennych stosowania przede wszystkim w preparatach nootropowych na poprawę pamięci i koncentracji. Jedną z zalet liści miłorzębu japońskiego jest ich wpływ na lepsze krążenie krwi co również w niewielkim stopniu może działać wspomagająco na zaburzenia erekcji i ułatwiać uzyskanie silniejszego wzwodu. 

Cynk

Cynk w niewielkich ilościach naturalnie występuje w organizmie, w wielu przypadkach jednak konieczna jest jego dodatkowa suplementacja. Tabletki gigantx zawierają w dziennej porcji 10 mg cynku co jest ilością w zupełności wystarczającą. 

Cynk wspiera utrzymanie prawidłowego poziomu testosteronu we krwi, podnosi również libido i nasila popęd seksualny. Wykazuje więc korzystne działanie na sprawność seksualną mężczyzn, nie ma jednak wpływu na rozmiar penisa a tego typu działanie również powinien wykazywać preparat gigantx. 

Wpływ na poziom testosteronu to nie jedyne pozytywne właściwości cynku, ma on również korzystne działanie na produkcję spermy, jakość nasienia i ruchliwość plemników, Niedobór cynku może skutkować obniżeniem potencji i sprawności seksualnej, co więcej jego niedobór może również wykazywać niekorzystny wpływ na płodność. 

Pełny skład GigantX:

 • Jabłczan cytruliny
 • Ekstrakt z korzenia buraka zwyczajnego
 • Ekstrakt z mumio
 • Ekstrakt z korzenia żeń-szenia koreańskiego
 • Ekstrakt z liści miłorzębu japońskiego
 • Kofeina bezwodna
 • Ekstrakt z owoców papryki rocznej
 • Ekstrakt z owoców pieprzu czarnego
 • Cynk

GigantX – Opinie mężczyzn

Jak wspomnieliśmy na początku tej recenzji, gigantx to nowy produkt na rynku więc nie znajdziemy jeszcze opinii publikowanych przez mężczyzn na forach dyskusyjnych, w komentarzach na blogach czy innych miejscach gdzie panowie dzielą się swoimi doświadczeniami. 

Mężczyzna i kobieta w sypialni

Jedyne opinie na temat gigantx można znaleźć tutaj, według nich preparat wykazuje korzystny wpływ na sprawność seksualną i poprawę erekcji a według Adama (28 lat) również na wzrost popędu seksualnego, nie znajdziemy tam jednak żadnych opinii dotyczących wpływu tabletek gigantx na zwiększenie rozmiaru członka. 

Musimy wziąć również pod uwagę, że są to opinie klientów nadesłane do producenta a nie opublikowane w niezależnych serwisach czy forum dyskusyjnym, jednak w przypadku nowych produktów nawet tego typu opinie mogą być pomocne. 

Jeżeli mamy do czynienia z produktem, który dopiero pojawił się na rynku jak gigantx zawsze warto zapoznać się z listą składników i sprawdzić w jakim stopniu ich działanie znajduje potwierdzenie w opublikowanych badaniach czy opiniach specjalistów. W ten sposób będziemy mogli ocenić czy dany produkt może realnie zapewnić poprawę jakości naszego życia seksualnego.

Gdzie kupić GigantX?

Tabletki gigantx oferowane są jedynie w sprzedaży internetowej bez dostępności w aptekach czy stacjonarnych sklepach z suplementami. W tej sytuacji najlepiej będzie kupić preparat bezpośrednio na oficjalnej stronie producenta www.gigantx.pl

Zamawiając produkt bezpośrednio u źródła zyskujemy pewność, że stosowany przez nas preparat jest oryginalny, a także możliwość zakupu tabletek w zestawie, które często mogą obniżyć koszt opakowania nawet o 50%.

Ile kosztuje GigantX – Cena kuracji

Cena gigantx to 189,00 zł za opakowanie zawierające 60 kapsułek. Stosując się do zaleceń producenta odnośnie dawkowania jedno opakowanie wystarczy nam na 30 dni codziennego stosowania co daje nam w przeliczeniu 6,3 zł dziennie.

Opakowanie tabletek gigantx

Nie da się ukryć, że suplement gigantx jest jednym z droższych produktów na rynku, zarówno wsród preparatów na powiększanie penisa jak i środków na wzmocnienie erekcji. W porównaniu tabletki vigrafast (erekcja) kosztują 199,00 zł jednak w tym wypadku otrzymujemy 2 opakowania na 60 dni kuracji (99,50 zł za opakowanie). Natomiast tabletki na powiększenie penisa penilarge kosztują 149,90, a suplement penisizexl w przeliczeniu na miesiąc kuracji tylko 104,50 zł. 

Producent zadbał jednak o to aby można było obniżyć cenę jeśli zdecydujemy się jednorazowo zamówić większą ilość sztuk produktu. Na stronie producenta dostępne są trzy pakiety:

 • PAKIET PODSTAWOWY – ten zestaw obejmuje tylko jedno opakowanie gigantx w cenie 189,00 zł.
 • PAKIET STANDARD – jeśli zdecydujemy się na wybór zestawu standardowego otrzymamy 3 opakowania w cenie 378,00 zł czyli jedno opakowanie będzie kosztować nas 126,00 zł.
 • PAKIET OPTYMALNY – wybór pakietu optymalnego może zapewnić największe oszczędności gdyż za cenę 567,00 zł otrzymujemy aż 6 sztuk preparatu na pełne 6 miesięcy codziennego stosowania. W tym wypadku cena za opakowanie spada do 94,50.

Jeśli jesteśmy zdecydowani na długie stosowanie produktu korzystniejszy może okazać się wybór zestawu, jeśli jednak nie mamy żadnych doświadczeń z produktem i chcemy przekonać się czy działa zgodnie z deklaracjami producenta, najlepiej zamówić na początek jedno opakowanie.

Zestawy w cenie do -50%

Efekty stosowania GigantX

Produkt ma według producenta uniwersalne działanie, które może wpływać pozytywnie zarówno na rozmiar penisa jak i wzmocnienie erekcji czy popęd seksualny.

Efekty stosowania tabletek gigantx to:

 • Silniejsze erekcje
 • Powiększenie rozmiaru członka
 • Poprawa jakości życia seksualnego
 • Podniesienie poziomu testosteronu we krwi
 • Wydłużenie czasu trwania stosunku
 • Szybsza regeneracji po stosunku

FAQ – Często zadawane pytania

Czy są zamienniki dla tabletek gigantx?

Tak. Jeśli szukamy produktów na powiększanie członka zamiennikami mogą być tabletki penilarge, penisizexl, xtrasize lub member xxl. Jeśli chcemy jedynie wpłynąć na życie seksualne i wzmocnienie erekcji i poprawę potencji pomocne mogą być suplementy jak vigrafast, zytax czy eron plus.

Na jak długo wystarczy jedno opakowanie?

Stosując produkt gigantx zgodnie z zaleceniami producenta jedno opakowanie wystarczy na miesięczną kurację. Z reguły tego typu preparaty wymagają dłuższego stosowania, z tego względu do przeprowadzenia pełnej kuracji mogą być nam potrzebne nawet 2 lub 3 opakowania. 

Czy stosowanie gigantx jest bezpieczne?

Dla większości osób tak. W preparacie gigantx znajdziemy jedynie naturalne składniki, których stosowanie u zdrowych mężczyzn nie powinno powodować skutków ubocznych. Jednak nawet w przypadku naturalnych suplementów w niektórych przypadkach mogą wystąpić reakcje alergiczne, dlatego zawsze należy upewnić się czy nie występuje u nas nadwrażliwość na którąś z substancji.

Przeciwwskazania do stosowania produktów tego typu mogą stanowić również niektóre schorzenia jak cukrzyca, nadciśnienie czy problemy z wątrobą. Jeśli mamy problemy ze zdrowiem najlepiej skonsultować chęć przeprowadzenia kuracji preparatem gigantx z lekarzem i jeśli istnieją przeciwwskazania należy zrezygnować ze stosowania produktu. W jego skład wchodzą jednak substancje używane z powodzeniem od lat, dlatego można uznać stosowanie produktu za bezpieczne. 

Kiedy pojawią się pierwsze efekty stosowania?

Według informacji na oficjalnej stronie producenta pierwsze efekty mogą pojawić się już w ciągu 30 dni przyjmowania tabletek gigantx.

Czy warto kupić preparat GigantX na potencję seksualną i porost penisa?

GigantX wydaje się być produktem ciekawym, który może być stosowany przez zdrowych mężczyzn w każdym wieku (18+) jednak dobór składników aktywnych sprawia, że może być on mało skuteczny w kontekście zwiększania rozmiaru penisa, ma jednak szansę zapewnić pewne efekty w postaci poprawy erekcji. 

Według producenta gigantx poprawia krążenie krwi pozwalając na uzyskanie długotrwałej erekcji, zwiększenie popędu seksualnego, wytrzymałości organizmu, ma także korzystny wpływ na wielkość penisa oraz dłuższe stosunki, do tego poprawia jakość nasienia. Efekty działania preparatu powinny być widoczne w krótkim czasie (w ciągu 30 dni).

Zaletą z pewnością jest naturalny skład, który zmniejsza ryzyko wystąpienia działań niepożądanych, jednak w tej półce cenowej (189,00 zł)  można oczekiwać czegoś więcej.

Warto wiedzieć:

Liczba kapsułek w opakowaniu

60

Na jak długo wystarczy 1 opakowanie

30 dni

Ile kosztuje

189,00 PLN

Dzienna porcja:

2 kapsułki

Opinie na temat produktu

Oficjalna strona

Sprawdź także pozostałe recenzje

Najlepsze tabletki na powiększenie penisa - Ranking | Najlepsze tabletki na cellulit - Ranking | Najlepsza odżywka do rzęs - Ranking | Tabletki na wydłużenie stosunku | Member XXL opinie